Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (555. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, bende 8 aydır cihazı kullanıyorum ama macbook pro aldığım için senkronizasyon olayı için iphone 11'e geçeceğim. Bu sebeple nokta hatasız, özenle kullanılmış cihazımı satıyorum. İlgilenen arkadaşlar için link bırakıyorum.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-8-aylik-garantili-hatasiz-samsung-note-10-plus-928579173/detay

• Ormanci kullanıcısına yanıt
    Note 8 kullandım, note 10 plus kullanıcısıyım. Yıllarca hep film ekran koruyucu kullandım hep. Kesinlikle ötesine geçmek mantıklı gelmiyor. Hele cam koruyucu işi bana saçma geliyor. Sağlam ve kenarları bol çıkıntılı bir kılıf kullanmak en mantıklı olanıdır.
    Genelde mil std kılıflarını tercih ettim hep. Yere düştüğünde çok iyi koruyor. Note 8 i mi yüzlerce kere ve çok kötü düşürdüm. Buna rağmen bir şey olmadı. Bazen de şansızlık olur da bir çakıl taşının üstüne camı düşer, cam kırılır. O kadarı da olur. Çok kafaya takmamak gerek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agimnat

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

Eski versiyon ile deneme yaptım. 8.5 idi versiyon. 467.000 verdi sonucu. Performansı düşmüş. Yeni güncellemeden sonra yaptım.
    9.0 versiyonu ile 559.000 verdi. Fakat cihaz sıralaması 49. Olarak.
    Bir kaç ay önce cihaz sıralaması 31.de idi.

• Note 10 plus mı oppo find X2 mi alınır tavsiye biz ne olur

• thermofısa T kullanıcısına yanıt
    Oppo yu inceledim. Donanım olarak note 10 plus tan geri kalır bir tarafı yok neredeyse. Performans olarak note 10 plus tan daha iyi. Antutu da 17. sırada. Bizim cihaz 50. sırada. Ama yazılım konusunda, arayüz konusunda samsung kadar başarılı olacağını sanmıyorum. Tabi daha önce find x2 pro yu elime almadım. Youtube de incelemeler var onları da izlemek lazım. Eğer xiaomi gibi bir arayüze sahipse kesinlikle samsungun verdiği hissiyatı vermeyecektir. Huawei nin arayüzünü çok beğeniyorum mesela. Huawei özgün bir şeyler yapabildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceandark -- 13 Haziran 2021; 12:17:24 >
  • Ben yurtdışı note 10+ 5 bine sattım.. Şu an s10+ kullanıyorum.. Daha güzel cihaz..ele rahat oturuyor hafif. Fakat samsung ların genelinde kamera çöp.. Note 3 bile daha güzel foto çekiyordu.. Giderek bozuluyor kamera yazılımları.. Xiaominin dandik modelleri bile kamerada daha iyi.. Bakalım elime nakit geçsin s21ultra, mate 40 pro yada lg wing bu üçü var aklımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 13 Haziran 2021; 14:26:45 >
  • solokingx S kullanıcısına yanıt
    Hocam Samsung'un kamera yazılımı çöp demişsiniz
    Note 3 bile daha iyi fotoğraf çekiyor demişsiniz

Hadi Her şeyi geçtim xiaomi nin dandik modellerinin bile daha iyi çektiğini söylüyorsunuz
    Son çıkan modellerin de biraz durumu toparlamış olabilirler ama çok değil 2 sene öncesine kadar mi nin kamera yazılımı Bayağı kötüydü Hatta kullanıcılar ek yazılımlar ile kameranın gerçek performansını görüyordu, g cam falan kullanarak

Ben de s10plus kullanıyorum kamera konusunda öyle çok yorum yapamam Görme engelliyim pek fazla kullanmıyorum ama çektiğim fotoğraflardan ve videolardan Herkes çok memnun gece çekimi falan gayet başarılı
    Yapmış olduğunuz bu yorumlar beni şaşırttı açıkçası

Kamera konusunda samsung en iyi çekim yapan cihazlardandır. Bizde xiaomi note 8 pro var. Resmen çöp. Ne video ne foto cekiminde samsungun yanından geçemez. Oppo nun kamerası üstten açılan bir versiyonu ile kıyaslama yaptık. Selfie de açık ara samsung daha iyi çekim yaptı. Oppo ve benzeri cihazlarda kesinlikle yazılım desteği konusu samsungun yanından geçemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam Samsung'un kamera yazılımı çöp demişsiniz
    Note 3 bile daha iyi fotoğraf çekiyor demişsiniz

Hadi Her şeyi geçtim xiaomi nin dandik modellerinin bile daha iyi çektiğini söylüyorsunuz
    Son çıkan modellerin de biraz durumu toparlamış olabilirler ama çok değil 2 sene öncesine kadar mi nin kamera yazılımı Bayağı kötüydü Hatta kullanıcılar ek yazılımlar ile kameranın gerçek performansını görüyordu, g cam falan kullanarak

Ben de s10plus kullanıyorum kamera konusunda öyle çok yorum yapamam Görme engelliyim pek fazla kullanmıyorum ama çektiğim fotoğraflardan ve videolardan Herkes çok memnun gece çekimi falan gayet başarılı
    Yapmış olduğunuz bu yorumlar beni şaşırttı açıkçası

Özellikle ön kamera kötü.. Ekran da görünen ile çekilen resim farklı.eskiden note 3 vardı mesela ekranda nasıl görünüyorsa öyle çıkıyordu.. . Mi note 10 vardı bende bu telden önce.. hem ön hem arka kamera çok daha iyiydi.. Arkadaşın redmi note 9s i bile daha iyi.. Arka kamera ışıklı ortamda fena değil ama loş ışıkta çok kötü.. Genel olarak telden memnunum ama batarya ve kamerada üzüyor beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 13 Haziran 2021; 23:25:44 >

Hocam ön kamera için net bir şey diyemem düşük ışıkta birazcık kötü performans verdiği doğrudur
    S10 Plus için konuşuyorum arka kamerası Hem fotoğraf hem video çok başarılı Zaten gündüz mükemmel gece ise gece modunu kullanarak bir de cihazı sabit tutup çekim yaparsanız oldukça güzel fotoğraflar çıkıyor

Mi Note 10 ile birebir s10 Plus yan yana getirip fotoğraf video çekmedim ama okuduğum yorumlar ve baktığım testler açısından konuşacak olursan Evet cihaz güzel kamera olarak

Arkadaşım da kim redmi Note 9 s daha iyi fotoğraf çekiyor demişsiniz ön kamera olarak net bir şey diyemem ama arka kamera olarak redmi note 9s daha iyi çekiyor diyorsanız sizin kullanmış olduğunuz s10 Plus ta sorun vardır diyebilirim

Bu arada ekranda görünen ile galeride çektikten sonra görünen fotoğraf farklı demişsiniz Evet ben de bunu zaman zaman kendi cihazımın ön kamerasından çekilen fotoğraflar sonrasında duyuyorum Samsung çekildikten sonra fotoğrafa birazcık bir oynama yapıyor

S10 Plus gece modu tripot yok elimle sabit tutup çektim

• quote:

Orijinalden alıntı: solokingx

Ben yurtdışı note 10+ 5 bine sattım.. Şu an s10+ kullanıyorum.. Daha güzel cihaz..ele rahat oturuyor hafif. Fakat samsung ların genelinde kamera çöp.. Note 3 bile daha güzel foto çekiyordu.. Giderek bozuluyor kamera yazılımları.. Xiaominin dandik modelleri bile kamerada daha iyi.. Bakalım elime nakit geçsin s21ultra, mate 40 pro yada lg wing bu üçü var aklımda

Xiaomi kullanmasam inanacağım. Asıl Xiaomi'nin kamera yazılımı çöp. Sadece kamera değil MIUI baştan aşağı çöp bana göre o ayrı konu. Samsung kamera yazılımında çoğu firmadan öndedir.

• Endenozya romuna da güncelleme geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: solokingx

Ben yurtdışı note 10+ 5 bine sattım.. Şu an s10+ kullanıyorum.. Daha güzel cihaz..ele rahat oturuyor hafif. Fakat samsung ların genelinde kamera çöp.. Note 3 bile daha güzel foto çekiyordu.. Giderek bozuluyor kamera yazılımları.. Xiaominin dandik modelleri bile kamerada daha iyi.. Bakalım elime nakit geçsin s21ultra, mate 40 pro yada lg wing bu üçü var aklımda

Hocam naptın sen yavaş ol.

Note 3,4,5,8 kullandım ve şuan Note 10+ kullanıyorum.

Mi olarak ; Mi max 2, Redmi 5 plus, Mi 8, Mi 9, Mi Note 10 Pro, Poco F3 kullandım. Sadece Note 10 pro biraz iyiydi. Kamera yazılımı olarak Mi tam olarak leş. Arayüz ve genel yazılım kalitesi olarak yine Mi leş.

Samsung'dan sadece Exynos işlemcileri direttiği için ciddi nefret ediyorum. Note 20 Ultra, S21 + ve S21 ultra tecrübe ettim. Normal kullanmda bir şey yok fakat biraz zorlayınca ısınıyor ve hız düşüyor. SD işlemcili olsa tadından yenmez.

• Note 10 aramalar da karşıdan gelen sesi duymakta dış ortamda oldukça güçlük çekiyorum, bu sorunu yaşayan var mı acaba

• Arkadaşlar snapdragonlu note 10 plus ile, Samsung tr garantili note 10 plus'ı takas yapmak istiyorum da yapsam mı

• noktahare N kullanıcısına yanıt
    Birinci konu ahizede temizlik yapmanız. Eğer daha önce böyle bir sorun yoksa, ahize kirden tıkanmış olabilir. Bir kulak temizleme çubuğunu bulup üzerine hafif alkol veya kolonya döküp ehizeyi temizleyin. Şekersiz sakızla yapanlar da var. Ama riskli iş.
    Ayarları sıfırlamayı deneyin.
    Bunlar sonuç vermezse tekrar yazın?

• quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

Arkadaşlar snapdragonlu note 10 plus ile, Samsung tr garantili note 10 plus'ı takas yapmak istiyorum da yapsam mı

Don't.

• Arkadaşlar bir problem ile karşılaştım, şimdi bunu size düzgünce anlatmam lazım, sizde deneyin nolur.

S pen'i ekrana dokundurmadan yaklaştığında işaret çıkıyor ya, nereye tutarsan o işaret oraya gidiyor. Şimdi, ben s pen'i ekrana doğru yaklaştırıyorum, o işaret çıkıyor, ve aşağı doğru dümdüz bir şekilde indiriyorum. O işarette dümdüz bir şekilde iniyor, takı ekranın sağ alt köşesine kadar. Dümdüz ve sabit hızla s pen'i indirmeme rağmen, o işaret takılıyor. Sanki o konumda algılama sorunu varmış gibi. Bu dediğim konum ekranın sağ alt kısmından bir santim yukarısı. Sizde deneyebilir misiniz? S pen'i ekrana yaklaştırıp, sabit hızla düz bir şekilde hareket ettirin, bakalım o imleç bir yerde takılacak mi, özellikle köşeleri deneyin.

Bir şey çizerken, yani s pen'i ekrana dokundurunca çiziyor, ama çok hafif, minik yamularak çiziyor. O bölgede problem var sanki

• 
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.