Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 10 da konuşurken sesi az geliyor sanki, ayrıca ön kamera da çekim hiç hoş çekmiyor sanki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar başka bir kılıfa geçtiğim için elimdeki az kullanılmış, sıfır ayarındaki Spigen Ultra Hybrid kılıfı satmak istiyorum. Kılıf Note 10 içindir. Uyguna vereceğim.

https://forum.donanimhaber.com/admin-silinebilir--148618818

• dangai joue kullanıcısına yanıt

Geldiği an bitti sanırım. Sitede ürünün linki bile yok :) Siteden mi aldınız?

• note 10 ahalisi, hb de fiyat 5500, alınır mı, tavsiye eder misiniz?

• R_DeNiro kullanıcısına yanıt
    Siteden aldım hocam

• S20+dan geçmeye değer mi

• Kalem benim olmazsa olmazım derseniz note 10+ a geçmeye değer yoksa gerek yok bence.

• dangai joue kullanıcısına yanıt
    Clear view gelirse buraya da anında yazarmisin 🙂 bende dört gözle bekliyorum. Led kılıfa da yetişemedim 😔

• Eng.Root E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam kalem deneyimim olmadı hiç denemek için dedim

• Benim çok işimi görüyor. Öğrenciyseniz faydasını görürsünüz. Bir şekilde herhangi bir dönemde not serisi kullanan kişiler yeniden bu seriye dönüyorlar. İşe yarıyor tavsiye ederim, ama yok kalem olduğunu bile unuturum derseniz boşa masraf yapmayın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dangai joue

Hocam gün içinde stok güncellendi Led kılıf 10+ için anında aldım. Bekliyordum. İnanamadım mail attım firmaya. Haftalık olarak stok guncelliyoruz dediler. Ara sıra takip etmek lazım. Clear view bekliyorum 10+ için

Ben de dün ümitsizce sitede dolaşırken baktım ki stokta var, anında attım sepete aldım. Hemen kargo yapıldı. Ben aldıktan sonra stok sıfıra düştü. Çok sevindim valla. 

• Note 10 plus için silikon kılıf şu an var arkadaşlar. Yalnız siyah hariç.

https://www.riverteknoloji.com/samsung-note-10-silikon-kilif-362-d.html

• note 10 siparişi verdim, ekran koruyucu olarak ne tavsiye edersiniz, touc id ye engel olmayan bildiğiniz bir ekran koruyucu var mı ?

• silikon kılıf için şöyle bir yorum yapayım arkadaşlar.bende kırmızısı var.kılıf çok güzel telefona tam oturuyor tutuş hissiyatı güzel eldeyken fakat en kötü yanı bana göre cebe koyarken ve çıkartırken takılma yapıyor cebin astarına. kauçuk gibi bir yüzeyi oldugundan. ve birde cepteyken cebin içindeki toz pislik kılıfa yapışıyor.

• gri olandan sipariş verdim ama beyaz da içimde kaldı, özellikle cırtlak mavi renk kalem pek hoşuma gitmedi ama arka rengi görüntülerde çok güzel görünüyor, gerçekte nasıldır bilmiyorum.

• deepzelan kullanıcısına yanıt
    Gerçekte çok çok farklı. Çok daha güzel ve o kadar dikkat çekici değil.

yani beyazı mı tavsiye ediyorsunuz siz? yani kalem için mi dediniz beyaz renk mi için mi tam anlamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepzelan -- 7 Nisan 2021; 17:8:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ay tozu grisi için konuştum. Mavi kalemi olan.

peki teşekkür ederim, umarım hoşuma gider benim de.

Ekran koruyucu üzerinde geliyor. Ve üzerinde gelen ekran koruyucuyu sakın çıkarmayın. Gerek Spen olsun, gerek parmak izi okuyucu olsun en efektif kendi üzerinde gelen koruyucu ile çalışıyor. Ve çok güzel bir renk tercih etmişsiniz. Benim telefonum da ay tozu grisi. Ayrıca kalem renginin de çok hoş bir mavi tonu var.

• 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.