Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde favorilerdeydi sanırım samsung stoktada bitmiş 8999 a düşmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: exzomy

hayırlı olsun kaça aldınız peki

Alıntıları Göster
    9000 hocam. aslında aklıma geldi 2 3 tane almak bu kadıköydeki telefonculara kaptırmamak ama limit yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exzomy

benimde favorilerdeydi sanırım samsung stoktada bitmiş 8999 a düşmüş
    bende gördüm şimdi samsungun sitesinde de stok bitmiş. umarım kargolanır
  • Arkadaşlar selamlar,

Snapdragon cihazlara bugün güvenlik update'i geldi. Uyguladım sorun yoktu fakat 1-2 saat sonra denkmi geldi bilmiyorum ama;

MM işaretiyle birlikte : Phone not allowed for voice hatası alıyorum.

Sanırım simbloke oldu. E-devletden baktım sorun görünmüyor Sim ve IMEI adıma kayıtlı. Aynı hatayı yaşayan oldu mu ?
  • hayalci07 H kullanıcısına yanıt
    Noldu sorununuz çözüldümü benimkide snapdragon bilgilendirme yaparsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Hangi uygulamanın mobil ağ hanginin WiFi kullanabileceği ayarını nereden yapıyoruz. İPhone da çok basitti. Hücresel açıldığında alttan seçebiliyorduk.

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Telefon sim block olmuş gibi görünüyor gerçekten de. Neden acaba? yoksa server kayıt olayı mı iflas etti?
  • Merhaba dostlar.

Note 10 hb'de yine 6500'e düşmüş, alınır mı.
    s10 lite düşünüyordum sırf snapdragon855 için.
    Kamera falan çok önemli değil de, note'un uzun süre kullanılabilmesi cezbediyor beni.
    Note olunca çift hat'tan da ödün vereceğim.
    bilemiyorum altan.
  • Böyle bir saçmalık olur mu hiç ya.

• efe ibo E kullanıcısına yanıt
    Samsung ta bu özellik yok. Xiaomi de vardı bende xiaomi den geçtiğim zaman çok aramıştım ama yokmuş. İlerleyen zamanlarda gelir mi bilinmez ama 3.parti uygulamalar ile yapılıyordu sanırım bu.

• ebbsfleet kullanıcısına yanıt
    Cevap olarak "konsept gereği" denilmiş. Nasıl bir fantazi dünyaları var çok merak ediyorum.
    Bir sürü gereksiz ayar varken bunu koymamak büyük saçmalık.
    Diğer markalarda liste olarak var. Tık tık işaretleyip geçiyorsun.

• Merhaba,

Server kayıt mı ? Ben yasal olarak E-devlet üzerinden kayıt yaptım ve vergimi ödedim. Sorun kendi kendine düzeldi, muhtemelen BTK sunucularında bir iletişim problemi oldu. 2 defa tekrarladı ardından gitti. Son güncellemeyle ilgili de bir şey olabilir.
  • Note20 5 Ağustos'da tanıtılacak. Gelecek ay Note10 Plus fiyatlarında bir indirim olur mu size? Yoksa şu an 9000 TL'den almak iyi midir? Aslında Note 10 Lite'da işimi görür ancak bir telefonu 5-10 sene aralığında kullanabilirim ben. Note4 5 sene oldu, ekranı gitmeseydi 2 yıl daha kullanırdım.
    Size mesaj attıktan sonra sabah işe giderken arama yapmak için teli elime aldığımda ayni olay benim de başıma geldi telefonum cift simliydi ikinci sim aktif değildi nu arada 1. Simde takılı olan hattım turkceldi ikinci simde vodafon takiliydi ve vodafonda sikinti yoktu 1.sim kullanılamıyor gibi bir bildirim vardi ekranda ve şebeke yoktu arkadasin telinden müşteri temsilcisini aradimbu sorun Türkcelde varmış yurtdisi cihazlarında oluşmuş bir kac gündür bana soyledikleri buydu güncelleme gönderdiler 15 dk kapalı kalsın dediler dediklerini yaptıktan sonra tel düzeldi sizin hattınız da turkcelmiydi merak ettim hayirli günler

• Play Store'da otomatik güncelleştirmelerim açık olmasına rağmen neden otomatik güncellemiyor uygulamaları. Bumdan önceki cihazım s10 plusta da aynı sorun vardı şimdiki note10 plusta da. Size de böyle oluyor mu?

Evet bende de durum aynı. Her girdiğimde güncelleme bekleyen birsürü uygulama görüyorum.

• Note10 plus s20 ailesinden daha iyi diye shift delete.net de video var merak edenler izlesin. S20 ailesinin tek artısı 120 herz ekran. Karşılaştırma videolarında Her şey gayet net

Wifiye bağlıyken şarja takın deneyin hocam. Sanki artık şarjdayken güncelliyor gibi hatırlıyorum.

Benim ayarım aşağıdaki gibidir.
    Güncelleme ilk çıktığında yapmıyor. Ama ben güncelleme yapmayıp bekletirsem bir kaç gün sonra gece kendi güncelleme yapıyor.
    Sizde bir deneyin isterseniz.

• Cevap veren arkadaşlara teşekkürler. Sizin dediğiniz ayarlar bende de açık yani aynı şekilde kullanıyorum telefonu ben de. Ama ne zaman play store girsem arkadaşın dediği gibi bir sürü güncelleme bekleyen uygulama oluyor. Tamam benim için sorun değil girip güncelliyorum ama otomatik güncellemesi gerekmez mi nerede sorun var anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.