Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ilk gün olur oyle, bir hafta dene yetersiz gelirse iade edebilirsin hakkin varsa.
    Kalem istemiyorum, video çekiminde oise gerek yok dersen m51 7000 mah batarya ile üzmez.
  • Kral kamera ve batarya için aldım ama kamera eyvallah ama batarya gerçekten bilemiyorum, sende yaşadınmi ayni problemi ? Telefonu aldım , aldığım halindeki sarjiyla kullandım , sonra gece şarja bıraktım sabah 100 olunca aldım, yanlış kullanım mi yaptım bilemiyorum, pişman olmakta istemiyorum, yoksa cihaz cok güzel.

Cihaz sende varsa batarya konusunda deneyiminden bahsedebilir misin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freedd F kullanıcısına yanıt
    Hocam bataryanda sorun vardır, söylediğin süreler çok düşük. Ben 6 saat civarında ekran süresi alıyorum.
  • @commangene

Hocam suanda 5 saatb38ndakika ekran suresi alabiliyorum, ama ayarlardan kısarak ( maksimumcgüç tasarruf gibi ), merak ettiğim konu siz bu süreleri normal moda mı alabiliyorsunuz ?

Hiçbir güç tasarrufu olmadan o değerleri alabiliyorum.
  • Ben alamıyorum Hocam , ilk 2 hafta gibi bir süre sizde oldu mu ?

Bende olmadı hiç.
  • commangene C kullanıcısına yanıt
    Eğer böyle problemle karşılaşan ve geri dönüş yapan olursa çok sevinirim arkadaşlar, teşekkürler
  • Ilk 1 hafta benim de şarjı az gidiyordu. Sarj oldukça batarya daha uzun gitmeye başladı.

• omarcook O kullanıcısına yanıt
    Ne zaman aldiniz ve memnunmusunuz ?
  • Ben eylül sonu aldım. Gayet memnunum. 7-8 saat ekran süresi alıyorum. Oyun oynamıyorum. Kamerası da gayet iyi. Özellikle büyük ekranda video izlemek çok keyifli oluyor.

• omarcook O kullanıcısına yanıt
    Kaca aldınız Hocam? Ben dun 4300 e mediamarketten aldım? Bu gün 4.500 olmuş 😅
    Ben ev ici kullanımda, mesajlasma, youtube, internet ağırlıklı (wifi hep açık parlaklik oto %30 larda falan) 10 saat ekran süresi aliyorum.
    Tabi disarda yuksek parlaklik mobil veri kullanirsan bu 4-5 saate düşüyor.

Teknosa dan buyback kampanyası ile 4100e aldım. 100 liraya kılıf ekran koruyucu falan verdiler. 4200e geldi.

• hızlı şarhı kapatıp deneyin, hızlı şarj yüzünden batarya cabuk bitiyordu, normale aldım günü rahat cıkarmaya basladı

Batarya 1 2 hafta kullanımdan sonra düzelir.
    İlk başlarda senin telefonu nasıl kullandığını öğreniyor yapay zeka. Daha sonra ona göre kendini ayarlıyor diye biliyorum.
    Benim telefonda ilk başta az gidiyordu 1 2 hafta içerisinde açıldı.
    Ben telefonu yüzde 15 80 arası kullanıyorum. 15 gibi şarja takıyorum. 80 gibi çıkarıyorum. Yaklaşık olarak 5 6 saat ekran süresi alıyorum.
    Oyun çok oynamam. Oyunsuz bu süreler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Achina A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam saolun
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    freedd F kullanıcısına yanıt
    Yok artık 10 saat nedir ya :) Pil istatistiklerini paylaşır mısınız rica etsem? Ben de size benzer bir kullanım yapıyorum ama bu kadar iyi süre alamıyorum.

Kullanmadığınız uygulamaları derin uyku ve uyku moduna almak batarya performansı için iyi olabiliyor. Bunu da bir deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sah!n -- 3 Şubat 2021; 23:27:29 >
  • Sah!n kullanıcısına yanıt
    Onceden atmistim konuya. Burda yazani toplasan 11 saat ama samsungun istatiski gun bazinda hesapliyor. Tabloya dikkat edersen sarjdan önce de kullanim var 21 kasim yazanda.
    Ordaki ekran süresi yaklaşık 1 bucuk saat.
    En son kalan %8 sarji da hesap edersek 10 saati geciyor.

Sadece bir kere olmadi bu benzer senaryolarda boyle 8-9-10 saat alıyorum
    Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• Sah!n kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen
    Bu da başka bir tarih yine 10+ saat.
    Ama dedigim gibi mesajlasma, yt, internet çoğunluk. Olağanüstü bir durum degil bence.

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.