Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

reddit linki var mı ?

• Merhabalar. Cihaz hakkında genel bir fikre sahibim foruma da olabildiğince göz gezdirdim. Cihazı almayı düşünüyorum ve sizlerden fikir almak istedim. Cihazda oyun oynamam sosyal medya, fotoğraf çekmek gibi amaçlarla kullanırım. Fotoğraf çekiminde ön kamera çok önemli bir kriter değildir. Arka kamera benim için önemli. Batarya performansı bildiğim kadarıyla 1 günü çıkaracak düzeyde. Kasa kalitesi ile ilgili şikayetlere denk geliyorum bu gerçekten can sıkıcı boyutta mı? Eski bir Note kullanıcısıydım Note 5'im bozulunca fiyatlardan dolayı Mi 9T'ye geçtim. Kardeşime telefon bakarken ona Mi 9T'yi verip kendime Note 10 Lite almayı düşündüm. Üzerine bu kadar koyup s10+ al gibi tavsiyelere gerek yok çünkü hali hazırda kullandığım telefonum da ihtiyaçlarımı karşılarken Note aşkından dolayı bu düşünceye kapıldım. Yorumlarınıza ve fikirlerinize şimdiden teşekkür ederim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Google asistan programını indirip açan oldu mu ben programı indirdim fakat simgesine bastığım da hiçbir etki yapmıyor açılmıyor yani uygulama
  • tigerman82 T kullanıcısına yanıt
    Evet ben kullanıyorum bir sıkıntı yok bende.
  • commangene C kullanıcısına yanıt
    Simgesine basınca uygulama açılmıyor bende. Silip yeniden yükledim çok kere yine olmuyor
    Şimdi tekrar denedim herhangi bir sıkıntı yok.
    Orta tuşa basılı tutarak mı açıyorsunuz yoksa simgesine mi basıyorsunuz ben de orta tuşa basılı tutarsa program çalışıyor fakat simgesinden açılmıyor
    Simgesinden açıyorum, ana ekran kısayolundan, orta tuştan da denedim açılıyor.
    Çok garip gerçekten.onlarca kez silip yeniden kurdum hiçbir şekilde simgesi çalışmıyor sesli komut özellikleri kullanılmıyor arabada
    Çalışıyor hocam, sizin telde sorun. Bende çok kullanan biri değilim bu özelliği geçen gün merak ettim denedim. Sesli komut falan da çalışıyor siri gibi.

önyüklü olarak geliyor aslında sonradan yüklemenize gerek yok, bende tuşa basınca cevap veriyor, ama sesle ok google yada hey google diyince bi türlü cevap vermesini yapamadım :)

• Aynen ön yüklü olarak geliyor yani programı silsemde orta tuşu basılı tutarak zaten çalışıyor fakat programı yüklememle silmem arasında bir değişiklik olmadı. Bir de arabadaki sesle komut özelliği çalışmıyor
  • kreamy K kullanıcısına yanıt
    Mi9t de kalemi aradın mı?
    Sirf zevk olsun diye kalemi için s10+ yerine note 10 lite almak hata bence.
    Kamera, sosyal medya kullanımı diyorsun s10+ o ekrani ve kamerasi ile her türlü daha iyi deneyim sunar.

Illa kalem istiyorum diyorsan kasa kalitesinde cihazın bir sıkıntı yok, kim kılıfsiz kullaniyor ki ?
    Parmak izi okuyucusu sıkıntılı android 11 ile iyileşmiş olabilir göreceğiz.
  • Prfssr kullanıcısına yanıt

Odinle yapabilirsiniz odin samsung tarafindan geliştirilen bir uygulama yani appleda itunes ile yapıyordunuz samsungda odin ile yapıyorsunuz

• Tamam çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigerman82

Aynen ön yüklü olarak geliyor yani programı silsemde orta tuşu basılı tutarak zaten çalışıyor fakat programı yüklememle silmem arasında bir değişiklik olmadı. Bir de arabadaki sesle komut özelliği çalışmıyor

dil tercihlerinde 1.secenek olarak ingilizce dil seçin..2 dil olsun yani hem ingilizce hemde Türkçe..o zaman ok google dediğinizde sese uyanır

• anil01 A kullanıcısına yanıt
    Yaptim gene açılmiyor
  • anil01 A kullanıcısına yanıt

yaptım gene uyanmıyor

• Hocam selamlar, telefonu 02.02.21 tarihiyle satın alıp aranıza katılmış bulunmaktayım. Telefon en güncel seviyede, Telefonun herşeyi çok iyi ama batarya konusunda eksi buldum, biraz hızlı bataryası tükeniyor ilk günden , bu konu hakkında görüşleriniz nedir ? Telefona güvenerek yanıma şarj aletini almadım , sabah 7 buçuk gibi şarjdan çıkardım, is yerine geldim , yarim saat bt ile muzik dinledim , sabah 20 dakika pubg oynadım , 20 dakika kamera ile uğraştım, 20 dakika müzik dinledim, saat şuan 14.18 ve şarjım %38 de , şuan maksimum Güç tasarruf modundayim, yorumlarınızı okuyarak aldım ama kimsede batarya ile ilgili problem görmedim, yardımlarınızı bekliyorum kardeşlerim , fikirlerinizi paylasabilirsiniz
    Teşekkürler iyi calismalar

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.