Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim aklım hep s10 da kalmıştır. Ama kalemde daha çok kalırdı :)
    Tek soru kalem ihtiyacın var mı yok mu?
    Var ise note serisinde kıyaslama yap.
    Yok ise s10 plus bu fiyatta iken diğerlerine bakmaya gerek bile yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sukutuleyl -- 25 Ocak 2021; 8:32:22 >
  • sukutuleyl S kullanıcısına yanıt

S10+ sipariş verdim. Teşekkürler. 

• Arkadaşlar telefona hard reset atsam telefonu tekrar olduğu şekliyle geri yükleyebilir miyim ? Böyle bir yazılım, sistem var mı? Geri yükleme herşeyi kapsıyacak uygulama fotoğraf vs vs.
  • rkntrss R kullanıcısına yanıt
    Herşeyi kapsıyor mu emin değilim. Samsungun kendi yazılımı var. Adı smart switch. Bi bak istersen.
    http://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/
  • bilg_ogr B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun batarya yönünden memnun ettiği sürece taş gibi telefon aldınız. 10 serileri s de olsun note da olsun s7 ve note5 serilerinden sonraki en iyi sıçramalardı.
  • serkanki26 S kullanıcısına yanıt
    Sorunun en net çözümü yalnizca parmak izi ile kilit açmayı açmaktır. Yuz tanıma işi yavaşlatıyor ne yazık ki. Yuz tanıma kapatıldığında parmak izi okuyucusu baya hızlanıyor. Dediğiniz gibi ekranda siyah bir duvar kağıdı varken denenmiştir.
  • artist2537 A kullanıcısına yanıt

Telefonu aldigimdan bu yana sadece parmak izini kullanıyorum. Yüz tanımayı hiç kullanmadim. Daha önceki mesajda belirttiğim gibi parmağın ucunu değil biraz daha gerileri taratinca faydasını gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tigerman82 T kullanıcısına yanıt
    Şu an bazı ülkelerde gelmiş telegramda falan paylaşmışlar mesela fransayı ayın 26sinda gelmiş artık turkiyeye ne zaman gelir bilmiyorum ama turkiyeye hep geç geliyor beklemek istemiyorsaniz internetten indirip yukleyebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar nerdeyse karar verdim alıcam ama ön cepte taşıması zormudur malum uzun telefon ,s10+ la arasında 600 küsür fark var ama perf olrakta fazla fark yok camera ise bundaki bana yeterli derecede ,note serileri nedense bana hep özel gelmiştir daha önce hiç kullanmadım s serileri daha çok çabuk tüket serisi olarak geliyor bana. ne dersiniz ?

• geberit kullanıcısına yanıt
    Bak gardaşım. Burda ozel premium olan hangisi dersen s10+ ezer geçer.
    Kalemle işin yoksa (zevkine kullanirim diyorsan unut kalemi) direkt s10+ al.
    Ekran çözünürlüğü kalitesi, kamera, islemci, kasa , stereo haporler, su gecirmezlik her turlu s10+ iyi.
    Note 10 litenin tek artısı bir tık batarya olabilir ve kullanana kalemi...
  • Arkadaşlar sizlerin telefonunda da şarjdan çıkarınca çok hızlı bir düşme oluyor mu? %99 da şarjdan çıkarıyorum 1 saat sonra tele hiç dokunmasam bile şarj %92 lere iniyor kendi kendine. Oradaki %7-8 lik kayıp illa oluyor ama sonra normal hızda iniyor.

• Android 11 Fransa da dagitilmaya başlanmış merakla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sile

Android 11 Fransa da dagitilmaya başlanmış merakla bekliyorum

Mart ortası gibi gelecek bizim modele. Geldikten sonra da bir süre yüklemeyeceğim eksik gedik, sorun olması ihtimaline karşı.

• strathmorea kullanıcısına yanıt

bende de öyle sonra düşmesi yavaşlıyor

• mathgeab M kullanıcısına yanıt

Son güncellemeyle sanki parmak izi daha iyi gibi. Ama hala oldukça kötü 

• quote:

Orijinalden alıntı: mathgeab

Son güncellemeyle sanki parmak izi daha iyi gibi. Ama hala oldukça kötü 

Basparmaginizin ucu, tırnak altında kalan bölgeyi değil de daha gerisini yani daha dolgun, etli olan bölgeyi taratıp denediniz mi? 🤣

Özellikle ışık, güneş altında daha iyi performans aldım bunu tespit ettikten sonra. Parmağı okuyucunun üzerine yerleştirdikten sonra sağdan soldan hiç bir şekilde ışık alamayacak hale gelince çok daha sağlıklı hale geldi.

• Merhabalar hali hazırda samsung a50 kullanıyorum ve note 10 lite almayı düşünüyorum sizce değer mi?
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Daha iyi bir özet olamazdı
  • strathmorea kullanıcısına yanıt

Tipik Samsung salaklığı.

Hatta şöyle. Diyelim 15 dakika içinde %5 eksildi, tekrar şarja takıyorum ve 15 dakikadan daha fazla zamanda %100 oluyor ve bu sefer hızlı düşmüyor.

Deneyin. %98 falan olsun, tekrar takın.

• Arkadaşlar ui 3.0 güncellemesi gelmiş bizim telefona Fransa'da. Redditte gördüm ve yorumlar baya iyi. Parmak izinde de baya gelişme var yazıyor.

Merak ettiğim bir şeyi sormak istiyorum. Eski telefonum iphone'da ana ios guncellemerini temiz kurulumla pc'deb yapardım wifi yerine. Şimdi androud 11 güncellemesi gelince de temiz kurulum yapmak istersem bunu nasıl yaparım. Internette baktım ama millet hep rom atmayı anlatıyor odinle. Android'e de çok vakıf değilim. Bunu anlatan güzel bir video varsa atabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.