Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef hocam ne kadar ekmek o kadar köfte. 4000 liraya o kadar note oluyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flaperon -- 10 Ocak 2021; 21:30:32 >
  • Febr kullanıcısına yanıt

3 Aydır kullanıyorum, bir kere bile şebeke sorunu yaşamadım. Pil olayına gelirsek, evet %95 e hızlı düşüyor fakat ondan sonra düşme duruyor ve normal seyrinde iniyor aşağıya. Telefonun normal kullanımda 2 günde 1 şarj ediyorum, pili yoğun kullanımda 1 günü çok rahat çıkartıyor ki bu iyi bir durum. Kalem takılmış ucuz bir A serisi değil çünkü donanımı, kamerası ve S pen özellikleri ile eski Note 8 den de yukarıda bir cihaz. Siz daha yeni geçtiğiniz cihazda bu kadar olumsuz düşünceye sahipseniz bence 1 gün bile düşünmeden satın veya iade edin telefonunuzu çünkü muhtemelen memnuniyetsizliğiniz artarak devam edecek.

• strathmorea kullanıcısına yanıt

Ekimde aldım telefonu söylediklerinize aynen katılıyorum  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • strathmorea kullanıcısına yanıt
    Bende gayet memnunum cihazda, ne şebeke ne şarj ne de nfc sorunum oldu stabil kullanıyorum.
  • vallaha bende çok memnunum cihazdan hiç problem çıkarmadı şimdiye kadar pil de günü rahat çıkarıyor

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Hocam hızlı şarj açık mı kapalı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam hızlı şarj açık mı kapalı mı

yok kardeşim bende hep kapalı gece takıyorum sabah çıkarıyorum geceye kadar yetiyor şarjı

• Gördüğünüz gibi cihaz rus ruleti gibi kime nasil denk gelecegi belli olmuyor :)) Kimi memnun kimi degil. Sansina guvenen alsin :))
  • Sah!n kullanıcısına yanıt
    Piyasadaki tüm telefonlar şans işidir. Tek tek marka modellerin forumlarına bak hep sıkıntı vardır
  • rkntrss R kullanıcısına yanıt
    Valla dostum hic kullanmadiysam 10dan fazla farkli cihaz kullanmisimdir simdiye kadar ama canimi boyle sikan telefona rastlamadim. Panel arizasi olur, hayalet ekran olur, fiziksel tus sorunu olur falan anlarim ama bu cihazdaki problemler cin mali telefonlarda yok. Simdi teker teker yine yazmak istemiyorum ama daha vaad ettigi ozellikleri bile sorunsuz sunamiyor cihaz. Sebeke problemini falan gectim yani... Bu sefer sanstan fazlasina ihtiyacimiz var gibi :))

Tek memnun oldugum tarafi performansi. Ciddi anlamda tek bir frame atlamasi bile yapmadi arayuzde ve uygulamalarda simdiye kadar. Muazzam.

ne çile çekmişsiniz sizde bu telefondan ha :) bunca sıkıntıya rağmen sizi kullanmaya teşvik edebilmiş ama yinede :)

• Sorma hocam ya isim geregi telefonu gun icinde cok yogun kullanmak durumundayim o nedenle bu tarz seylerden biraz fazla sikayet ediyor olabilirim kusura bakmayin :)) Sirket telefonu olunca geri falan da veremiyorum mecbur yuvarlanip gidiyoruz :)
  • Telefon işi hatta elektronik işi biraz şans işi
    Ben bu telefondan 2 tane aldım diğerini eşim kullanıyor.
    Şükür yazılan sorunların birini bile yaşamadık.

şirket telefonu için bayağı cömert davranmış o şirket :)

• Arkadaşlar düne kadar netflix iş sorunsuz izliyordum ama birden videolar açılmaz oldu uygulama açılıyor ama videolar açılmıyor cihaz rootlu ama düne kadar sorun yoktu ne yapabilirim lütfen bilen varsa yardım edebilir mi

• merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 aydır cıhazı kullanıyorum. öyle çok aşırı telefondan anlayan defalarca telefon değiştiren birisi değilimdir. kendimce cihazın artı ve eksisiniz yazmak istiyorum. bu arada bu telefondan once xiaomi mi6 kullanıyordum.

eksileri:

-parmak okuyucu yuz okuyucu gibi özellikleri iptal ettim, mi6 daki parmak okuyucuyu gerçekten özlüyorum. yüz tanıma ve parmak okuma tamamen keyfi çalışıyordu sinirimi bozuyordu. şu an telefonumda hiç bir guvenlik onlemi yok bu ciddi bir sıkıntı.

-kamerada geniş açı modunda, fotografın kenarlarında çok ciddi bozulmalar mevcut. evet kalabalık bir selfiyi veya geniş bir alanın fotosunu çekebiliyorsunuz ancak cıkan sonuc ne bir yerlere yuklemek için nede baskı için güzel gorunmuyor.

-kamera bazen goruntuyu çektikten sonra kendi işliyor ve işlediği zaman başarısız hdr uygulanmış gibi renklerin kontrastını aşırı uçlarda uyguluyor.

-işte genelde önlük kullandığım için telefonun buyuklugunden dolayı devamlı cebımden düşecek diye korkuyorum. çunku kullanılan materyaller hiç sağlam durmuyor

artıları:

-s pen ve beraberinde getirdiği özellikler gerçekten işte ve gunluk hayatta yaşam kalitemi artırdı. direk çıkarıp not alabiliyorum

-şu sıralar yeni bir dil öğreniyorum, kurs kitapalrının pdf ini telefona attım, s pen le çevir özelliğiyle her turlu yazının ggole translate ile simultene çevirisini yuzde 70-80 yapabiliyor.

-canlı alt yazı ozelliği şu an beta ayarında olmasına rağmen iş gereği ingilizce sunumlarda açıyorum yuzde80-90 a yakın doğrulukta canlı alt yazı veriyor.

-ekranı film izlemek için çok kucuk ama kısa diziler, facebook videoları vs için için çok yeterli bence

özetle: note serisinin s pen i gerçekten çok kullanışlı benım için. eğer maaşımı dolarla euroyla alsaydım veya alım gucu daha yuksek bir ülkede olsaydım kesinlikle note 20 gibi cihaz özellikleri kısılmamış son model s pen li telefonu alırdım ancak şu an ki şartlarda lite bir note ile idare etmek durumunda olanlar için bu telefon gayet guzel bence.

• Note 10 lite vatan 4049 alınır mı

• alınır

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt

Bağlantıyla ve parmak izi okumayla ilgili sorunlarını göze alıyorsan düşünülebilir. Bir de telefonu canlı olarak görmek, cebinde nasıl durduğuna bakmak gerek. Takoz demek istemiyorum ama ağır ve kalın...

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptopril

merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 aydır cıhazı kullanıyorum. öyle çok aşırı telefondan anlayan defalarca telefon değiştiren birisi değilimdir. kendimce cihazın artı ve eksisiniz yazmak istiyorum. bu arada bu telefondan once xiaomi mi6 kullanıyordum.

eksileri:

-parmak okuyucu yuz okuyucu gibi özellikleri iptal ettim, mi6 daki parmak okuyucuyu gerçekten özlüyorum. yüz tanıma ve parmak okuma tamamen keyfi çalışıyordu sinirimi bozuyordu. şu an telefonumda hiç bir guvenlik onlemi yok bu ciddi bir sıkıntı.

-kamerada geniş açı modunda, fotografın kenarlarında çok ciddi bozulmalar mevcut. evet kalabalık bir selfiyi veya geniş bir alanın fotosunu çekebiliyorsunuz ancak cıkan sonuc ne bir yerlere yuklemek için nede baskı için güzel gorunmuyor.

-kamera bazen goruntuyu çektikten sonra kendi işliyor ve işlediği zaman başarısız hdr uygulanmış gibi renklerin kontrastını aşırı uçlarda uyguluyor.

-işte genelde önlük kullandığım için telefonun buyuklugunden dolayı devamlı cebımden düşecek diye korkuyorum. çunku kullanılan materyaller hiç sağlam durmuyor

artıları:

-s pen ve beraberinde getirdiği özellikler gerçekten işte ve gunluk hayatta yaşam kalitemi artırdı. direk çıkarıp not alabiliyorum

-şu sıralar yeni bir dil öğreniyorum, kurs kitapalrının pdf ini telefona attım, s pen le çevir özelliğiyle her turlu yazının ggole translate ile simultene çevirisini yuzde 70-80 yapabiliyor.

-canlı alt yazı ozelliği şu an beta ayarında olmasına rağmen iş gereği ingilizce sunumlarda açıyorum yuzde80-90 a yakın doğrulukta canlı alt yazı veriyor.

-ekranı film izlemek için çok kucuk ama kısa diziler, facebook videoları vs için için çok yeterli bence

özetle: note serisinin s pen i gerçekten çok kullanışlı benım için. eğer maaşımı dolarla euroyla alsaydım veya alım gucu daha yuksek bir ülkede olsaydım kesinlikle note 20 gibi cihaz özellikleri kısılmamış son model s pen li telefonu alırdım ancak şu an ki şartlarda lite bir note ile idare etmek durumunda olanlar için bu telefon gayet guzel bence.

Arkadaşlar yok mu yardımcı olabilecek

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.