Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: naim@gop

quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Uzun yazdığım için sanırım kimse cevap vermedi bir önceki mesajıma. 2 sorum var arkadaşlar:

1- Bu ana ekrandaki sayfaları nasıl siliyoruz? Yanliskikla bir sayfa daha olusturdum bir de. :-) Bunu hallettim arkadaslar.
    2- Su anda tabletin ekran klavyesiyle yazıyorum. Acaba kalemle yazabilir miyim? Yani ben yazsam o algilasa, ekran klavyesiyle ugrasmaasam yazarken var mi boyle bir sey? Tamam, bunu da çözdüm arkadaşlar sağolun. :-)

Kendi kendine en hızlı cevap veren arkadaş olarak tarihe yazıldın dostum. :)

• Merhab
    Arkadaslar n8005 i root la n 8000 e donusturdugumuzde micro sd kart destegi 64 gb a cikiyor mu. Bu benim icin telefon ozelliginden daha onemli,
    Selam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

Merhab
    Arkadaslar n8005 i root la n 8000 e donusturdugumuzde micro sd kart destegi 64 gb a cikiyor mu. Bu benim icin telefon ozelliginden daha onemli,
    Selam

MicroSd yi takıp cihazdan format atınca n8005 de bile kullanabilirsin diye biliyorum. Kilit nokta formatı cihazda atmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüzün Dram Keder

quote:

Merhab
    Selam

MicroSd yi takıp cihazdan format atınca n8005 de bile kullanabilirsin diye biliyorum. Kilit nokta formatı cihazda atmak.

teşekkürler,
    kesin destekliyor mu ?

bir de note 10.1 in NVIDIA TEGRA3 1.4GHZ işlemcili modelleri de mi var yoksa vatanda yanlış mı yazılmış

http://www.vatanbilgisayar.com/tabletler/samsung-n8010-w-galaxy-note-beyaz-nvidia-tegra3-14ghz-2gb-16gb-emmc-101-cam-bt4-android-ics/productdetails.aspx?I_ID=64257

• Evet tegra 3 lü modelde var . Ve daha ucuza diye biliyorum.

edit : Ürüne baktım ürün kodu : N8010-W ederine göre pahalı .

Ben kliksa dan 1199 a N8005 modelini almıştım. Bu iki model arasınadaki fark N8005 de sim kart girişi olması (burada cpu farkı da var) , doğal olarak 3G/4G sms destekliyor. Hatta N8000 romu yüklenince görüşme de yapılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüzün Dram Keder -- 9 Mayıs 2013; 21:29:20 >
  • Az once 4.2.1 surumune gectim n8005 modelinde pil durumu bana suan kotu gibi geldi her sarjda 10 saati goruyordum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nvidia tegra3lü galaxy note tablet yok, vatanda buyuk bir hata o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N8005 versiyonu 4.1.2 ye guncelledim ama 4.0.4 daha iyidi ya pismanim gectigime alet yavasladi hafif kasintilar basladi biraz zaman gecince kim bilir nasil yavaslar. Pil desen daha cabuk bitecek kesinlikle hizli tukeniyo eski versiyona donme sansim yok mu acaba ?

• Gunaydın arkadaşlar bu sabah cihaz güncelleme uyarısı veriyor ama Custom rom yüklü olduğu için hata veriyor var mı bir güncellem. Gerçi sammobile üzerinden kontrol edilebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: h.ozgur

Gunaydın arkadaşlar bu sabah cihaz güncelleme uyarısı veriyor ama Custom rom yüklü olduğu için hata veriyor var mı bir güncellem. Gerçi sammobile üzerinden kontrol edilebilir

Yanlış alarm. Sammobile da herhangi bir güncelleme görünmüyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

nvidia tegra3lü galaxy note tablet yok, vatanda buyuk bir hata o

hocam eminsiniz değil mi? linkteki ürünü düşünüyorum, ama işlemci nvdia mı acaba olabilir mi diye tereddüte düştüm.
    ayrıca linkteki ürünün tavsiye eder misiniz? Site hakkında bilginiz var mı?
    selam

http://www.bizdeuygun.com/Samsung-N8000_75481.html#1

• quote:

quote:

hocam eminsiniz değil mi? linkteki ürünü düşünüyorum, ama işlemci nvdia mı acaba olabilir mi diye tereddüte düştüm.
    selam

samsung nvidia işlemci kullanmıyor tableterinde
    galaxy tab larda ti omap var
    note tabletlerde Exynos işlemciler var orada bir yazım yanlışı olması gerekiyor

siteyi ilk defa duydum.

• quote:

Orijinalden alıntı: foxwoods

quote:

quote:

selam

siteyi ilk defa duydum.

Alıntıları Göster
    quote:

siteyi ilk defa duydum.

Arkadaşlar bende tam bu tableti alacaktım ama kararsız kaldım bu model (nvidia tegra ) dahamı iyi daha mı kötü özellik olarak?

Vatan 8010 linki

• quote:

Arkadaş doğru yazmış aradım öğrendim vatan sitesinde yanlış yazım varmış. Yanındaki W beyaz G de gri renk belirtiyormuş o kadar. İşlemci A9 lu olan yani aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pervaz2

quote:

siteyi ilk defa duydum.

Arkadaşlar bende tam bu tableti alacaktım ama kararsız kaldım bu model (nvidia tegra ) dahamı iyi daha mı kötü özellik olarak?

Vatan 8010 linki

öyle bir model yok sanırım web sitesine koyanların hatası
    exynos işlemcilidir o bahsedilen
    elden alacaksan aldığın yerde doğrusu yazıyordur.
    tegra olmadığı için samsung da daha iyimi daha mı kötü diye kıyaslama yapamazsın

• Merhalar, yeni kullanıcılar lütfen msj'ı alıntı yapınız. Teşekkürler
  • Bu ürünün kullanımı note 10.1 ile aynı mı acaba? 10.1 de yapabileceğimiz şeylerin tamamını yapabilir miyiz? Üründe s pen kullanılabiliyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/tabletler/samsung-xe500t1c-h02tr-xe500t1c-ativ-beyaz-atom-z2760m-18ghz-2gb-ddr2-64gb-116-intel-docking-win8/productdetails.aspx?I_ID=64203

http://www.bimeks.com.tr/urun/125711/samsung-xe-500t1c-a01tr-tablet-pc-w8-.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 10 Mayıs 2013; 21:15:12 >

• quote:

Bu ürünün kullanımı note 10.1 ile aynı mı acaba? 10.1 de yapabileceğimiz şeylerin tamamını yapabilir miyiz? Üründe s pen kullanılabiliyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/tabletler/samsung-xe500t1c-h02tr-xe500t1c-ativ-beyaz-atom-z2760m-18ghz-2gb-ddr2-64gb-116-intel-docking-win8/productdetails.aspx?I_ID=64203

http://www.bimeks.com.tr/urun/125711/samsung-xe-500t1c-a01tr-tablet-pc-w8-.aspx

Evet bu modelle note tabletle yaptıgın her şeyi yapabilirsin. Bende note almadan önce samsung ativ tabletleri bekledim. Bu tabletler windows işletim sistemli olacağından notebook bilgisayarımla senkronize herşeyi ya*abilirim diye düşünüyordum. Hatta satışa çıkar çıkmaz hemen vatana gittim almak için.
    İ5 işlemçili modeli 2.200 TL idi ve notebook almamada gerek kalmayacaktı. Bütün ozelliklerini magazaya gitmeden biliyordum, hatta satış görevlisine ben tanıttım. Ama elime alınca tablet olarak kullanılmayacağını farkettim. 11.6 inç oranıyla elde tutmak çok güç ve dengesiz. Klavyeye takınca kllavye hafif olduğundan arkya düşme eğiliminde.
    Ben hep yanımda taşımayı düşündüğüm ve şantiyelerde olduğum için vazgeçtim. Note 10.1 almıştım.
    Linkini verdiğin atom işlemcili modelde windows sürümünden dolayı tablete birşey yüklemek istersen marketten indirmen gerekiyor. Flashtan falan .exe uzantılı dosya yükleyemiyorsun. Ama i5 işlemcili modeline yükleyebilirsin.
    Birde sanırım 3g özellikleri yok en azından ben öle biliyorum.
    Bu tabletlerle ilgili forumda bir kaç oonu açılmış oralarada bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: foxwoods

quote:

Orijinalden alıntı: pervaz2

quote:

siteyi ilk defa duydum.

Vatan 8010 linki

öyle bir model yok sanırım web sitesine koyanların hatası
    exynos işlemcilidir o bahsedilen
    elden alacaksan aldığın yerde doğrusu yazıyordur.
    tegra olmadığı için samsung da daha iyimi daha mı kötü diye kıyaslama yapamazsın

Beyler b
    en bugun aldim. Bildiginiz 10.1. Kutu uzerinde de n 8010 quad core 1.4 yaziyor. Iciniz rahat olsun...

• Arkadaşlar bişey sorcam bende n8013 var ve n8010 dan ne farkı var? Farkı yoksa neden bu model yapıldı?

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.