Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.696
Cevap
86
Favori
474.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 8010 modelini yeni aldim android versiyon 4.1.2 yaziyor. Ben 4.0.4 le satiliyor zannediyordum . Guncel son versiyonrootsuz 4.1.2 midir?
  • Selamlar herkese, sorum biraz eski kafalı modunda olacak ama içim rahat etmezse hiç yapamayacağım o şekilde. Tabletin şarjı bitmeye yakın tableti kapatıp öyle şarj ediyorum. Açıkken şarj edersem pilini yorar mıyım? Notebook-netbooklarda vardı bu mevzu. Hem elektiriğe takıp hem de pili takılı bir şekilde kullanıldığında pilin performansında kayıplar yaşanmaya başlandığını çok duydum. Sizlerde durum nasıl? Kullanımda örneğin 7-8 saat giderken zamanla şarj eder halde kullanıldığında bu sürede azalma oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEPORTA

Selamlar herkese, sorum biraz eski kafalı modunda olacak ama içim rahat etmezse hiç yapamayacağım o şekilde. Tabletin şarjı bitmeye yakın tableti kapatıp öyle şarj ediyorum. Açıkken şarj edersem pilini yorar mıyım? Notebook-netbooklarda vardı bu mevzu. Hem elektiriğe takıp hem de pili takılı bir şekilde kullanıldığında pilin performansında kayıplar yaşanmaya başlandığını çok duydum. Sizlerde durum nasıl? Kullanımda örneğin 7-8 saat giderken zamanla şarj eder halde kullanıldığında bu sürede azalma oluyor mu?

Şarjını bilmem ama şarj aleti çok daha çabuk ve yoğun ısınıyor,bu da şarj aletinin ömrünü kısaltır.
    Ben de bu konuyu düşünüp mantıken şarja takılı kullanmamaya karar verdim.Kapatıp şarj ediyorum hergün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp

quote:

Orijinalden alıntı: kayl

quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Arkadaşlar yazı yazarken ekran kendiliğinden kararıyor/belki de kapanıyor. Bu durum kesinlikle ekrana dokunmadığımdan veya belli bir süre sonra ışığı otomatik ayarladığından dolayı kaynaklanmıyor. Ekran tamamiyle siyah oluyor ve tablet karardığını/kapandığını da anlamıyor. Çünkü yukarıdan kapatma tuşuna basıyorum kapanıyor (kapanma sesini duyuyorum) ve ardından açmak için bir daha tuşa basıyorum. Yani anlatmak istediğim iki kere tuşa basıyorum açmak için, eğer ekran karardığında tablet kendini uyku moduna falan alıyor desem 1 kere basarım açmak için.

LectureNotes kullanıyorum, sadece bu application da başıma geldi bu olay. Benzer bir sorun yaşayan oldu mu acaba bugüne kadar?

Bu enderde olsa bende de oluyor bazen netteyken bazen başka birşey yaparken farketmiyor.Sanırım romdan dolayı.Hangi romu kullanıyorsun?

Tableti ilk aldığım hâliyle kullanıyorum, ekstra bir şey yapmadım.

Bir arkadaşıma anlattım bu durumu, o da ekrana bakıp, bakmadığını anlayan bir ayar mı ne varmış ona bak dedi. Eve gidince onu deneyeceğim, belki onunla alakalı olabilir.

Bende şarj yemesin diye kapalı ama kullanırken yapıyor onu dediğim gibi çok rahatsız edici değil çok ender şundan bundan diyemiyorum çünkü hep farklı şeylerle meşgulken yaptı.romdan diye düşünmüştüm enteresan

• Sizin dediğiniz doğru sanırım. O ayar seçili değilmiş zaten ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atieng

arkadaşlar hdmi adaptörde sorun yaşayan oldu mu? bugün aldım hdmi adaptörü, şarjı adaptöre bağladım, hdmi kabloyu da adaptör'den tv'ye bağladım, zaten başka kombinasyonda yok, fakat tv'de sürekli no signal yazıyor. tv'nin girişini de kontrol ettim doğru. kabloyu takınca otomatikman görüntüyü atmıyor mu tv'ye, öncesinde bir ayar yapılması gerekli midir tablette?

tv den gerekli ayarlari kurulumu yaptinizmi? hdmi 3 girisine taktiysaniz tv den onu acmanniz lazim.uydu alicisi yada baska bsy seciliyse goruntu alamazsiniz.kacinci girise taktiysaniz tv den onu secin.bir de oyle deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, vatan kampanya yaptı. 8010 modeli 999 TL. Link verdim.

http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=64257
  • Arkadaşlar
    bugün çalıştığım yer galaxy note 10.1 n8005 tablet verdi,
    kılıf olarak nasıl birşey önerirsiniz?
    smart cover lar kullanışlı mı? sanki smart cover lar tozu toprağı engellemez gibi geliyor.
    önerileriniz nedir?
    bir de bu model de ekran çizilmez ekran mı? ekran filmi almak gerekir mi?
  • Arkadaslar bu tabletin yenisi çıkacakmı Yeni samsung galaxy tab II haberlerini gördüm ama bu tabletin yenilenmesiyle alakalı haber göremedim bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı? Tablet almayı düşünüyorum ama note 10.1 in yenisi cıkacaksa eskisi elimizde patlamasın şimdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.A

Arkadaslar bu tabletin yenisi çıkacakmı Yeni samsung galaxy tab II haberlerini gördüm ama bu tabletin yenilenmesiyle alakalı haber göremedim bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı? Tablet almayı düşünüyorum ama note 10.1 in yenisi cıkacaksa eskisi elimizde patlamasın şimdi :)

Teknoloji dünyası çok hızlı , siz de biliyorsunuz. Bence bir kaç ay içerisinde yeni tabletler gün yüzüne çıkar ama fiyatlarıda çok yukarıdan başlar. Ben 8010 modelini almayı düşünüyorum. Artık daha fazla bekleyemem. Vatan da hazır 999 TL ye kampanya yapmışken alayım artık. Aşağıda eklediğim linkte yeni bir tabletin haberi var.

http://www.andronova.net/2013/05/07/galaxy-tab-3-exynos-5-octa-islemcisiyle-antutu-benchmark-testinde-ortaya-cikti/

• quote:

Orijinalden alıntı: m.A

Arkadaslar bu tabletin yenisi çıkacakmı Yeni samsung galaxy tab II haberlerini gördüm ama bu tabletin yenilenmesiyle alakalı haber göremedim bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı? Tablet almayı düşünüyorum ama note 10.1 in yenisi cıkacaksa eskisi elimizde patlamasın şimdi :)

Yok yok yenisi çıkmaz. Samsung bundan sonra tablet yapılmayacağını bildirmiş piyasaya. Bu son noktaymış. Suyla çalışan araba işine gireceklermiş. :)
  • Ayrıca forumdaşlarım yeni bir mp3 çalar aldım sizede önermek isterim.

http://www.sony.com.tr/product/walkman-mp3-calarlar/nwz-w273
  • N8010 (3G'siz model)
    www.vatanbilgisayar.com
    da
    999TL.

Bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğu sayfayı okudum ama bulamadım.

Bu tablette digitürkplay da maçları sorunsuz izleyebiliyormusunuz.Birde Tv ye aktarmada sorun var mı.Biliyorsunuz digitürkplay için ipad da artık tv ye görüntü aktarılamıyor.Andorid de bu sorun varmı merak ediyorum...Bilgili arkadaşlar yanıt verirse sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garcy -- 16 Mayıs 2013; 13:11:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcy

Çoğu sayfayı okudum ama bulamadım.

Bu tablette digitürkplay da maçları sorunsuz izleyebiliyormusunuz.Birde Tv ye aktarmada sorun var mı.Biliyorsunuz digitürkplay için ipad da artık tv ye görüntü aktarılamıyor.Andorid de bu sorun varmı merak ediyorum...Bilgili arkadaşlar yanıt verirse sevinirim...

Eğer televizyonunuz Samsung ise All Share özelliği ile sorunsuz bağlanabilirsiniz ama diğer markalarla nasıl olur bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

quote:

Eğer televizyonunuz Samsung ise All Share özelliği ile sorunsuz bağlanabilirsiniz ama diğer markalarla nasıl olur bilemem.

Evet tv samsung ancak benim demek istediğim başka...Hdmi kablo ile maçları izleyebiliyorlarmı.Yada tv den bağımsız tablette maçlar izlenebiliyormu.Digiturkplay son güncelleme ile bazı cihazlarda çalışıyor bazısında çalışmıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garcy -- 16 Mayıs 2013; 13:42:46 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

quote:

Evet tv samsung ancak benim demek istediğim başka...Hdmi kablo ile maçları izleyebiliyorlarmı.Yada tv den bağımsız tablette maçlar izlenebiliyormu.Digiturkplay son güncelleme ile bazı cihazlarda çalışıyor bazısında çalışmıyordu.

Maalesef fazla bilgim yok. Çünkü henüz bir android tabletim yok ama inşallah bu ürünü alacağım.

• Bu tabletle asus vivo tab windows 8 arasında kaldım.Fiyat aynı.Ama androidin bazı saçmalıkları video göstermemesi vb.asus diyor.Yedek parçalarını bulma açısından Samsung...Araştırıyorum...
  • quote:

Bu tabletle asus vivo tab windows 8 arasında kaldım.Fiyat aynı.Ama androidin bazı saçmalıkları video göstermemesi vb.asus diyor.Yedek parçalarını bulma açısından Samsung...Araştırıyorum...

Video göstermemesi?
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.