Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar tekrardan ben sirketimizin bolge sorumlusu mudurumuzde bu tabletten var suan baya kurcalamama ragmen sorununu bir turlu cozemedigim bir sikintisi var.cihazda mail gonderiliyor ama kesinlikle mailler gelmiyor cihaza bunun sorunu ne olabilir ?

Yada hotmail hesabinda mi sorun var daha onceden geliyordu cunku mesela ben mail atmak istedigimde kendi hesabimdan mudurun maik adresine posmaster@mail.den mail geliyor bana icindede su yaziyor " This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed." Nedir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 16 Mart 2013; 12:59:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayakiki

Herkese selam,

Forumun son sayfalarindan anladigim kadariyla android son surum hala bekleniyor.

Gecen gun kardesime de cihaz almak icin Ankara Natavega avmdeki Samsung magazasina gittik, yeni cihazlarin son surumle geldigini ve kendi cihazimi getirirsem yeni surumu yukleyebileceklerini soylediler, ve yaptilar :)

Hatta sagolsunlar Igo vs gibi bazi programlar da kurdular..

Bilginiz olsun..
    Emrah

Ben de güncelleme yapmayı beceremedim fakat aveadan almıştım cihazı aveaya veya samsunga götürsem güncellerler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatı bana galaxy tab 2 nin çok iyi geldi diye düşünüyorum arkadaşlar bunların spot tarzında olanı yok dimi fatura elime geldi benim ama http://www.netsiparis.com/detay/38561275181/SAMSUNG-GALAXY-TAB-2-101-GTP5110G-TABLET
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Merhaba arkadaslar tekrardan ben sirketimizin bolge sorumlusu mudurumuzde bu tabletten var suan baya kurcalamama ragmen sorununu bir turlu cozemedigim bir sikintisi var.cihazda mail gonderiliyor ama kesinlikle mailler gelmiyor cihaza bunun sorunu ne olabilir ?

Yada hotmail hesabinda mi sorun var daha onceden geliyordu cunku mesela ben mail atmak istedigimde kendi hesabimdan mudurun maik adresine posmaster@mail.den mail geliyor bana icindede su yaziyor " This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed." Nedir acaba

Hotmail hesabının tabletteki ayarlarında bir problem olabilir mi?
  • beyaz 8005 ile aranızdayım
  • Ekran goruntusu alirken (s-pen ile veya gorev cubugundaki simge ile) cikan sesi nerden kapatabiliriz. Bu sesi duymamak icin illaki cihazin sesini mi kapatmaliyim. Bilen birileri varsa cevap yazarsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: seyyah666

quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

quote:

Orijinalden alıntı: cuins

Bnde note 10.1 kullanicisiyim.cihazimi satmaya karar verdim.teknosa garantili N8000 yuklu telefon ozelligi aktif durumda. Android Revolution hd 4.1.2 yuklu, (sarji 2 kat fazla gidiyo).ilginenler pm atabilir.fiyatim 1150 tl

o nasıl oluyor usta. iki kat derken kaç saat gidiyo ortalama.

Bir yaşıma daha girdim.
    O rom un açıklamasında
    '-Excellent battery life' tabiri kullanılmış. Türkçe tercümesı 'iki kat artar' demek sanırım.

Ama haklı olabilir arkadaş,
    Benim tabletde de pil ömrü dört kat arttı.
    Ekran parlaklığını %10 a çektim. Airplane mode geçtim.
    CPU freq da 100 e ayarlı.
    Hatta hiç açmaz ve kullanmaz isem 8 misli de olacak.

keşke yazılım ile batarya süresi arttırılabilse de firmalar yazılım ile bir günden fazla sürede şarj etmeden kullanılabilecek ürünler cıakrsa yapmayın Allah aşkına bataryanın Amperi belli kullanılan donanımlar ekranın parlaklığı çözünürlük belli bunları değiştirmeden performanstan ekran parlaklığından ödün vermeden dünyanın en iyi yazılımını koy yinede fos

tabiki diğer arkadaşın dediği gibi wi-fi gps kapalı olur ekran parlaklığı en düşük seviyede olur güç tasarufu modunda olursa tablet pil süresinde artış olur ama yazılımla yukarıdada yazdığım gibi performanstan ödün vermeden bazı özellikleri kapatmadan ve ekran parlaklığı kısmadan pil süresini arttıramazsın kaldı ki sen bunu 2 kat diye idda ediyosun dediğin gibi olsa üreticiler salak mı neden onlar bunu yazılımla yapıpta 1 günden fazla şarj süresi giden android tablet telefon üretmiyorlar hiç düşündün mü çünkü senin dediğin şehir efsanesinden öteye gitmez

LÜTFEN TABLETİN BİRAN ÖNCE SATILSIN DİYE SAÇMA SAPAN KELİME OYUNLARI YAPMA ŞARJ 2 KAT FAZLA GİDİYOR DİYE BU SENİN YAPTIĞIN KELİME OYUNLARINI TELEVİZYONDA DANDİK ÇİN MALI TABLETLERİ SATMAYA ÇALIŞANLAR YAPIYOR DONANIM HABER FORMUNDA KİMSE BÖYLE KELİME OYUNLARINA KANMAZ ZATEN KELİME OYUNLARINA KANACAK OLANLAR NOTE 10.1 ALMAYI DÜŞÜNMEZ TELEVİZYONDAKİ KALİTESİZ TABLETLERİ ÇOK İYİ SANIP ALIRLAR

Ayrıca istediğin fiyat 2.el için yüksek sıfırı kliksa'da 1299tl ve axes karta %10 cippara veriliyor oradan sıfırını almak daha mantıklı

http://www.kliksa.com/urun/samsung-galaxy-note-10-1-n8005-16g-beyaz-3g/900383740

birde satışı 2 el bölümünde yapmalısın burada değil

birader SAÇMA SAPAN KELİME OYUNU (büyük yazınca daha iyi anlaşılıyo heraldeki büyük yazmışssın) yaptığım yok,ister inanırsın ister inanmassın , inanmıyosan tabletine kurar denersin.Söylediklerimin cihazı satmakla alakası yok sonuçta alan kişi piyasadan alıp kendide kurabilir çok zor birşey değil.O cümleleri tamamiyle bilgi paylaşmak amacıyla yazdım,tabi senin gibi denemeyip anca ön yargılarıyla hareket edenler aynı şekil kullanmaya devam edebilirler.
    Cep telefonumu tamire yolladığım ve 40 gün sonra geldiği için o süre zarfında note 10.1 i telefon olarak kullandım.Tüm gün hem telefon olarak kullanıp akşamda lig maçlarını izliyodum şarjı akşam 8 i görmüyodu tabi yine en güncel android 4.1.2 yüklüydü.Daha sonrasında cihaza Android Revolution Hd kurdum sonrasında akşamları aynı kullanımda %47 gösteriyodu. bu yanlız bir gün denenmiş bir olay değil sonraki 15 günde böyle kullandım.
    Fiyat konusunda haklısın 1500 den düşmüş fiyatı bende yeni fakettim

• quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Merhaba arkadaslar tekrardan ben sirketimizin bolge sorumlusu mudurumuzde bu tabletten var suan baya kurcalamama ragmen sorununu bir turlu cozemedigim bir sikintisi var.cihazda mail gonderiliyor ama kesinlikle mailler gelmiyor cihaza bunun sorunu ne olabilir ?

ne gibi hocam ?

• android revolution hd ben de yükledim önceden uçuş modunda kullandığım cihazı şimdi telefon olarak kullanıyorum şarj süresi çok ciddi manada uzadı.Daha öncede desire hd de kullanmıştım gerçekten çok optimize bir rom revolution hd.
  • N8005 ile ilk mesajımı atıyorum
    Sorma k istediğim tablet ile wordpress yöneten arkadaşlar hangi programları kullanıyor
    Zira kopyalama yapıştırma vb acemi olduğumdan epey zor oluyor
    Birde caps lock yok mu bunun klavyesinde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phpcooker

N8005 ile ilk mesajımı atıyorum
    Sorma k istediğim tablet ile wordpress yöneten arkadaşlar hangi programları kullanıyor

klavyede ki şifte çift basarsan caps lock olur... birde bilgi vereyim. s planlayıcıda takvim üzerine el yazısıyla not almak istiyorsanız. tarihin sayısına tıklayın sarı bir not defteri sçılıyor. buraya not alabilirsiniz. bunu sadece kalemle yapabiliyorsunuz. versiyonum 4.1.1
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowman8

quote:

arkadaşlar bu başlığı başından beri okuyup başlıkta konuşulan önemli sorunları ve cevaplarını word e copy-paste yapıyorum. şu an 48. sayfadayım. bir kaç güne bitiririm heralde. dm ile emaillerinizi bırakırsanız size de gönderebilirim. bunca sayfadır bütün sorunlara yardımcı olmaya çalışan sizlere teşekkür ederim. ben de bu şekilde bir katkı vermek istedim. umarım faydalı olur.

evet arkadaşlar derlememi tamamladım. bu başlıkta konuşulan küçüklü büyüklü bütün sorunları word dosyasına kaydettim biraz karışık gelebilir ama hepimize yararlı olacağı kanaatindeyim. herkes elinden geleni yapmış, bende bu şekilde katkı vermek istedim. dosyayı isteyenler pm ile mail adreslerini verirlerse gönderebilirim. bu derlememle artık bu başlık altında "n8005 ve n8010 arasındaki fark nedir?", "tabletten telefon görüşmesi yapabilir miyiz?", "sizce gri mi beyaz mı?" sorularını görmeyiz inşallah.

yeni katılan arkadaşlar dosyasıyı istiyorlarsa bu msjı alntılayabilirler ve ya dm den ulaşabilirler.

• quote:

Klavyede solda ve sağda yukarıya doğru ok tuşları var. Onlardan birini kullanarak büyük harfle yazabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

ne gibi hocam ?

Valla tam hatırlamıyorum ama e-posta alma verme ayarı gibi birşey vardı bir de senkronizasyon falan.
    Hesabı kaldırıp baştan eklemeyi denediniz mi?
    Tablete geçince ayarlara bakarım.

• quote:

quote:

klavyede ki şifte çift basarsan caps lock olur... birde bilgi vereyim. s planlayıcıda takvim üzerine el yazısıyla not almak istiyorsanız. tarihin sayısına tıklayın sarı bir not defteri sçılıyor. buraya not alabilirsiniz. bunu sadece kalemle yapabiliyorsunuz. versiyonum 4.1.1

Hava görünümü modunda tıklamanıza da gerek yok yaklaştırmanız yeterli.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ne gibi hocam ?

Valla tam hatırlamıyorum ama e-posta alma verme ayarı gibi birşey vardı bir de senkronizasyon falan.
    Hesabı kaldırıp baştan eklemeyi denediniz mi?
    Tablete geçince ayarlara bakarım.

ayarlar kısmında var dediginiz gibi e-posta al e-posta gönderme gibi birsey orda degerler ve sifre bölümü var
    haftaya gelince yine bir tekrardan kaldirip ekliyim hesabi

• Microsd takıp kullanan arkadaşlar hangi marka microsd kullanıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragon-black

Microsd takıp kullanan arkadaşlar hangi marka microsd kullanıyorsunuz

team veya lexar önderirim bunlar sadece hafıza kartı ürettikleri için alanında uzmanlar team ın ömür boyu garantisi var diye hatırlıyorum birde class 6 üzeri alırsan daha iyi olur class 4 de hd videolarda gecikmeler oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

quote:

Klavyede solda ve sağda yukarıya doğru ok tuşları var. Onlardan birini kullanarak büyük harfle yazabilirsiniz.

Alalım dosyayı...

• quote:

Orijinalden alıntı: ysr.bulut

quote:

Orijinalden alıntı: dragon-black

Microsd takıp kullanan arkadaşlar hangi marka microsd kullanıyorsunuz

team veya lexar önderirim bunlar sadece hafıza kartı ürettikleri için alanında uzmanlar team ın ömür boyu garantisi var diye hatırlıyorum birde class 6 üzeri alırsan daha iyi olur class 4 de hd videolarda gecikmeler oluyor

Peki siz kaç gblik aldınız 32lik mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragon-black -- 17 Mart 2013; 13:20:48 >
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.