Şimdi Ara

Samsung Galaxy M52 5G *** ANA KONU *** (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: circassianman Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.772
Cevap
105
Favori
363.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4500 e düşecek diyorlardi ne oldu o iş bilen varsa yesillendirsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Youtube Premium sahibi arkadaşlar, popup ekranı ile video izlerken donma/uygulamayı hiçbir şekilde kapatamama sorunu yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

bende (Youtube premium) bahsettiğiniz sorun yok. popup ekranı sağ üst köşesindeki "X" i tıkladığımda Youtube u kapatıyor. (Android 11)

• palet P kullanıcısına yanıt
    Android 12'de ciddi sorunlar var hocam bu konuda (Pop up / PIP video özelliği). Uygulama farketmiyor açıkçası. Telefonu restart etmeden de düzelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 24 Nisan 2022; 0:0:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farkeden oldu mu bilmiyorum karanlık bir ortamda ekran en düşük ışıktayken ve Ektra karartma ile göz rahatlığı kalkanı açıkken ekranda gölgemsi veya şerit halinde lekeler görünüyor. Yani muhtemelen amoled ekranın iç katmanları. Normalde donanımsal iç katman görülmemeli yani ya da store olması lazım. Bu durum renkli veya beyaz alanlarda anlaşılmıyor. Mesela Chrome koyu temadayken sekme butonuna tıklarken arkadaki grimsi tonda acayip belli oluyor. Aranızda m52 de kullanılan ekranın bu durumunu farkeden oldu mu. Ya da benim panelde mi sorun var acaba

Samsung Galaxy M52 5G  *** ANA KONU ***

Mesela chrome un bu ekranında söylediğim gölgemsi lekeler görünüyor. Bu durum sadece chrome için değil bu tondaki renklerin hepsi için geçerli. Bu durum sizde de mevcut mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende cok daha belirgin sende yine hic birşey yok ama güncelleme ile düzeltilecegini düşünüyorum hatta senin mesajını okurken ki durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssbrutality -- 24 Nisan 2022; 3:28:46 >
  • Aynısını bende de oluyor gece ışıksız ortamda parlaklığı en düşüğe alıp gece modunu ve ekstra karartmayı açınca ekranda yukarıdan aşağıya inen gri çizgiler beliriyor. Herkeste böyle mi acaba.

ikinci sorun navigasyon çubuğunda geri tuşu bazen 3 kez basmadan çalışmıyor

Üçüncü sorun bazen Küçük pencere moduna alınan uygulamalar tekrar büyümüyor

• sukrukaya kullanıcısına yanıt

Yazdığın üç sorunu da birebir yaşıyorum. Üçüncü sorunun sebebi: diyelimki aynı şekil boyutlanabilir pencere özelliğine sahip bir uygulama açıkken halihazırdaki küçültülmüş ekran (örneğin duo görüntülü görüşme küçültülmüş haldeyken) tekrar olağan boyuta döndürülmek istendiğinde bu sorun oluşuyor.

Nihayetinde bunlar birer sorun ve düzeltilmelidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUH21TR -- 24 Nisan 2022; 3:50:26 >
  • evet alttaki geri tuşunun bazen çalışmaması çok can sıkıcı (android 11de öyle en azından)

yaw arkadaş koskoca samsungsun bi telefon çıkarican piyasaya ver 15-20 tane gencin eline yardırsınlar, iyice bir test et eksiğini gedigini. geri tuşu çalışmaması ne demek. araba almışsın geri vitese geçmemesi gibi birşey bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redboxer82 -- 24 Nisan 2022; 7:18:26 >
  • redboxer82 kullanıcısına yanıt
    Kendin yazmışsın 11 de öyle diye. 12 de böyle bir sorun yok.

Yıl olmuş 2022 halen daha olayın üretici ile alakası olduğunu düşünen varmış demek ki.

Allah'tan o 15-20 gence verip yardırmıyor Samsung, bunun yerine mühendisler ve yazılımlar ile test ediyor, yoksa vay o telefonların haline!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tonny Stark -- 24 Nisan 2022; 9:20:8 >
  • alper_love A kullanıcısına yanıt

Bugün baktım düzelmiş 😁😁 teşekkürler

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt

Ben düşeceğini sanmıyorum. Hatta aldım 5299 dan ne yapsam diye düşünüyorum.

• 1 haftadır android 11 olarak kullanıyorum. Bazen geri tuşunun 2-3 defa tıklamayla çalışması sorunu var ve sanırım ziraat mobil problemli arka planda çalışıyor görünüyordu dün akşamdan bu sabaha %20 şarj harcamış. Android 12de bu problemler ne durumda, geçmeli miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quattron -- 24 Nisan 2022; 16:49:30 >
  • Tonny Stark kullanıcısına yanıt

piyasaya hiç çıkarmadan halletmesi gerekli böyle Major eksikleri. tikimsonik Çin markası almıyoruz di mi. snapdragon 778 ve 8gb ram li telefonu elime aldımmi akacak arkadaş, güncelleme sonrası başka sorunlar çıkmayacağının garantisini bana verebilir misin? neden downgrade yapamıyoruz peki? bilinçli eskitmeden de haberin yok tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redboxer82 -- 24 Nisan 2022; 17:11:18 >
    Hangi eksik? Eksiği bir tanımlasana bakalım!

Akşam ne yedin diye sorsak onu bile hatırlayamazsın hâlbuki..

Biz diyoruz Ankara birileri diyor ..tm kara ...

Bak biz sadece sana bile olayı anlatamıyoruz ki bir telefon üreticisi kalkacak milyonlarca adet cihazı kusursuzu geçtim 2 tane gencin boş arzularına göre yapacak ...

Tekrar yazayım, yıl olmuş 2022 halen daha olayın üretici ile alakalı olduğunu düşünen varmış demek ki, vay arkadaş ..

Downgrade neden yapılacakmış? Sen istiyorsun diye mi? İşte tam da bu yüzden downgrade e izin vermezler ki iyi de yapıyorlar. Sen bir önceki yaşına dönebilir misin?!

Tabi her gün binlerce uygulama mevcut işletim sistemlerine göre geliştiriliyor ve güncelleniyor bundan da haberin yoktur tabi.. Her yazılan kod satırı önceki işletim sistemlerine göre yazılacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tonny Stark -- 24 Nisan 2022; 17:43:12 >

• Tonny Stark kullanıcısına yanıt

sen ellerini yukarı açıp update dilenmeye pardon beklemeye devam et kardeş.

Samsung Galaxy M52 5G  *** ANA KONU ***www.sikayetvar.com
    Samsung Telefon M52 5g Dokunmatik Sorunu Algılamama
    https://www.sikayetvar.com/samsung-telefon/samsung-telefon-m52-5g-dokunmatik-sorunu-algilamama
    Samsung Galaxy M52 5G  *** ANA KONU ***www.sikayetvar.com
    Samsung Telefon M52 5G Güncelleme Hataları
    https://www.sikayetvar.com/samsung-telefon/samsung-telefon-m52-5g-guncelleme-hatalari

Vay dayı vay...

Yıl olmuş 2022 halen daha Google layıp "şikayetvar da şikayet var bak" diyebileni de gördü bu gözler ...

kfkhslfnpsjfokapdnlfıekapfkr

Pişşt bak Apple da yokmuş sorun ... Koskoca Apple versene 15-20 gence şöyle aksın telefonlar

www.sikayetvar.com/iphone/iphone-sorunlu-telefon-satiyor

www.sikayetvar.com/iphone/iphone-13-pro-hizli-sarjda-dokunmatik-bozuluyor

• kardeşim sen fanatik bir arkadaşsin belli fakat konuyu dağıtma, adamlar geri tuşu tutukluk yapan telefon satıyor diyorum alooo. belli ki haberleri yoktu piyasaya sürerken ticarette de buna ayıplı mal denir, talep olursa geri almak zorundadır, update ile düzeltip üstüne pil tüketimini artırırsan buna telafi değil kaş yaparken göz çıkarmak denir.
    bak daha 3ncü parti yazılım sorunlarına deginmiyorum bile (whatsapp görüntülü görüşme ses gitmeme sorunu, youtube premium arka planda çalışmama problemi vs. hadi onlar ilgili yazılım firmalarınin da payı var diyelim)
    samsungu severim 5 yıl s7 edge kullandım, a52ye geçtim oda problemsizdi 1sene kullanıp hanıma verip bu telefona geçtim.

tevekkeli boşuna sadece online satmıyor bu modeli, mağazasına gidip kafalarına çalmayalim diye muhtemelen.

iyi pazarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redboxer82 -- 24 Nisan 2022; 18:42:55 >
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.