Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Email sipariş teyidin ekran görüntüsü. Esas bu geçiyor, sitede yazdıkları değil. Sitede yanlış yazdılar diye tahmin ediyorum. Telefon yeni, ne çıkacak bilmiyoruz. S10 Lite bazı modellerde ekranda yeşil renk gibi birşeyler de çıkabilir çıkmayadabilir. 30 gün şartsız iade büyük nimet bana göre.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEBEP -- 21 Eylül 2020; 16:22:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhaba;

telefonu ön sipariş değil de satışa çıktıktan sonra aldığımızda fiyatına tahmini olarak ne kadar zam gelir?
  • Normalde zamanla indirim oluyor, zam değil. Tabi TL/EUR kur devam ederse o ayrı. Normalde kulaklık hediye olmayacak sadece öyle tahmin ediyorum.

• CEBEP C kullanıcısına yanıt
    30 gün iyimis. Ama bir beğenmeme durumu olursa zaten birkaç günde bu kendini belli eder...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu cihazın bu kurlar ile fiyatının çok düşeceğini zannetmiyorum.

Büyük ihtimal yeni zamlar gelecek önümüzdeki ay...
  • SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: CEBEP

Bana ve eşime de geldi şimdi aynı mesaj hocam telefon geç gelecek anlaşılan.

• Shiftdelete'de inceleme videosu geldi. 730g islemcisiyle geliyor

• Bu gidisle zam gelicek bencede.

• Arkadaşlar trendyolda 3685 tl su anda. Satıcı samsung Türkiye, trendyoldan alinirmi acaba

• Alinir bende belki hb ki sparisimi iptal edip alabilirim burdan. Fiyat iyi.

• can | aky C kullanıcısına yanıt
    Evet hocam simdi detaylı inceledimde butun cep telefonlarında guzel indirimler var.

• yldrm000 Y kullanıcısına yanıt
    Yarin sabah bakiyim tekrardan ona gore iptal edip alirim bende 👍

• Valla ben samsung sitesinden verdiğim siparişi kendi sitesinden iptal butonuna basarak iptal ettim. İptal maili geldi ve devamında trendyoldan aldım. İnşallah sıkıntı yaşamayız. Sonuçta orası da samsung türkiye mağazası. Bu indirimden daha da inmez ve bence fırsat indirimi. sabaha bile kalmayabilir bu indirim. Herkes için hayırlısı olsun.

• Bende şimdi trendyoldan sipariş verdim ama kulaklıkta sorun yaparlar mı tereddütüm var. Bu 2000 neye göre belli değil. Shop.samsung adresinde deniyor ki eğer telefonu eklediğiniz de kulaklıkta ekleniyorsa sorun yok. Trendyolda böyle birşey yok.
  • Diğer satıcılarda da o ekleme bölümü yok hocam. Ayrıca trendyolda satıcıya sorulan sorularda ürün geldikten 15 gün sonra kulaklık hediyesi yollanacak diye bilgi veriliyor.

• mustafasuren05 M kullanıcısına yanıt
    Şimdi gördüm kardeş sağolasın. Bende Samsung siparişi iptal edecem. İndirimi haber veren arkadaşta sağolsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yldrm000

Arkadaşlar trendyolda 3685 tl su anda. Satıcı samsung Türkiye, trendyoldan alinirmi acaba
    Aynen yldrm000 isimli arkadaştan Allah razı olsun. Sağolsun.

• trendyola güvenebilsem bende hb dadaki siparişimi iptal edecektim ama trendyol bazı siparişlerimi sırf ucuzdiye tahmin ediyorum iptal ediyor bundada böyle bir risk almak istemiyorum ama kararsızım bekletipte iptal edebilir
  • Güzel bir fark. Samsung dan iptal, Trendyol dan sipariş. Bakalım yarın nereden ne fiyat çıkar :)

Trendyol uyanık, 3% kendi komisyondan indirim yapıp müşteri çekti :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.