Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kutuyu açıp açmamak önemli değil. Açıp deneme hakkı veriyor zaten kanun.
    Benim ilk baştan beri anlatmaya çalıştığım kutuyu açıp denedikten sonra 14 günlük yasal cayma hakkıdır...👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 20 Eylül 2020; 16:3:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aldım bir adet direkt Samsung'un sitesinden aldım. Bakalım hayırlısı olsun 3 4 yil götürür umarım.

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Hocam siz ne diyorsunuz bu işlemcinin exynos olma durumuna ve böyle bir ihtimal var mı acaba.? Diğer yorumlarını ilgiyle takip ediyorum ve tespitlerin güzel. Ama bu işlemci konusu sabahtan beri kafamı çok kurcaladı. Hiç yorum yazmam normalde sadece okur geçerim ama sırf bunun için yazdım. 3 adet sipariş vermiştim ama işlemci konusunda bir soğuma geldi hafiften ve iade ihtimalim düşükte olsa aklıma gelmiyor değil. Ha hoş çokta işlemci farkı ile ilgili bilgi sahibi de değilim. Sizin yorumlarınızı merak ettim. Saygılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben samsung canlı chat'e yazdım. Önce snapdragon dediler sonra emin misiniz? dedim. Bunun üzerine destek kaydı açalım dediler. Bilgi için arayacaklarmış. Ayrıca mailde attım sonucu bekliyorum.

Eğer snapdragon değilse ben siparişimi iptal edeceğim.
  • Bu modelin Exynos islemci versyonu yok, sadece Snapdragon.

• Hocam bende canlı desteğe sordum reklamlarda geçen o şekilde diye geçiştirici cevap verdiler yani eğer snapdragon değilse samsung bu konuda çok olumsuz tepkiler alır. Ancak iptal için kesinlikle kararsız olmakla birlikte sırf bataryadan dolayı iptale etmemeye yakınım ama sizlerin düşünceleri ve yorumları doğrultusunda hareket edeceğim. Bakalım hayırlısı.

• CEBEP C kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam ya ama samsung destek bile bu konuya dair net bilgi veremiyor bu da ilginç bence yani.

• siparis verdik bakalim.

tabi eger snapdragon 730 degilde exynos gelirse kutuyu acmadan iade ederim.
  • mustafasuren05 M kullanıcısına yanıt
    Sitedeki online chat kısmı teknik destek değil ve teknik konularda yardımcı olamıyor, sadece satışla ilgili. Cevap vermemeleri normal

• Yinede sordum online dan, gelen cevap:
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• Delinin biri kuyuya taş atmış bence. Avrupa kanalları başta olmak üzere okuduğum ve izlediğim tüm içeriklerde sadece Snapdragon vardı. Telefon da bu şekilde pazarlanıyor zaten. Hiç böyle bir şeyin olacağını zannetmiyorum. Zaten sitelerin canlı desteklerine hiç güvenmeyin, muhtemelen donanım haberin Android bölümünden bir kullanıcıyı koysak daha iyi cevaplar verir

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafasuren05

Hocam siz ne diyorsunuz bu işlemcinin exynos olma durumuna ve böyle bir ihtimal var mı acaba.? Diğer yorumlarını ilgiyle takip ediyorum ve tespitlerin güzel. Ama bu işlemci konusu sabahtan beri kafamı çok kurcaladı. Hiç yorum yazmam normalde sadece okur geçerim ama sırf bunun için yazdım. 3 adet sipariş vermiştim ama işlemci konusunda bir soğuma geldi hafiften ve iade ihtimalim düşükte olsa aklıma gelmiyor değil. Ha hoş çokta işlemci farkı ile ilgili bilgi sahibi de değilim. Sizin yorumlarınızı merak ettim. Saygılar.
    Estağfurullah hocam, öncelikle tesekkur ederim.

Ben exynos islemci ile geleceğini pek zannetmiyorum. Oyle olsa m31 den cok farki kalmaz. Bu cihaz ufak tefek farklarla daha cok a71'in mimarisi üzerine kurulmuş. Samsung kendi sitesinde ki tanitimda da snapdrogon islemci olduğunu yazmis zaten. 3 ay sonra A 71 yenilenecek, o cihazi yenilemeden once batarya güncellemesi yapip son kez ekmegini yemek istemisler :)

Exynos işlemcilerin isi ve sarj stabilitesi snapdrogon kadar verimli olmadığı icin, snapdrogon daha cok tercih ediliyor.

• Bu cihazın Exynos olanı yok.

SD ile gelecek. Kesin.

• CEBEP C kullanıcısına yanıt
    Samsung sitesinde de iade süresi malesef 14 gün görünüyor, aklında olsun...

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• Arkadaşlar bu fantastik hikayeleri nerden buluyorsunuz bilmiyorum ama bu cihaz sadece snapdragon 730g ile üretildi. Samsung sayfasında bile snapdragon işlemcisiyle diye reklam yaparken gerçekten exynosla gelecek diye mi beklediniz? Hani olurda samsung'un amiral gemilerinde yaptığı gibi 2 farklı işlemciyle amerikaya ayrı farklı ülkelere ayrı işlemciyle sunulsa tamamda. Cihaz zaten tek işlemciyle pazara sunulmuş. Gerçekten yukarıdaki arkadaşın dediği gibi delinin biri kuyuya bir taş atmış sadece.

• S8 plus'dan geçiş yapacagim hepsiburadan.com dan indirim ceki istedim ancak vermediler sanirim 3.799 dan samsung sitesinden bugun sparisi gecicem.

• can | aky C kullanıcısına yanıt
    Tam olarak nereden istedin, küçük bir meblağ ama veriyorlardı..?

• Ben de hepsiburada.com Whatsapp canlı destek hattından indirim istedim, yetkim yok dedi eleman. Sonra Samsung web mağazasından sipariş veridm, hiç uğraşmak istemedim hepsiburada ile

Arkadaşımın biri bu paraya Mi10 Lite almam konusunda ısrarcı olsa da şuan için tek önem verdiğim şey olan dokunmatik hassasiyeti konusu direk Samsung almaya yöneltti. En son Samsung markasına ait Galaxy Nexus kullanmıştım, 7-8 yıl önce, hey gidi be. Çok severdim o telefonu. 325 Lira gibi efsane bi fiyata teşhir ürünü almıştım Kipa mağazalarından.
  • hezarfenburak kullanıcısına yanıt
    HB Whatsapp canlı destek hattından değil. Ürün sayfasındayken sağ alltta canlı destek penceresinde çıkan Samsung Danışmanına söylediğinizde o tanımlıyor indirimi. Çok fazla değil ama, yine de kar kardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Tam olarak nereden istedin, küçük bir meblağ ama veriyorlardı..?
    Whatsapp iletisim hattindan istedim vermediler birde 10tl kargo ucreti yansitiyolar 3810 TL oluyor telefon fiyati.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.