Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende 21 Eylül de Trendyol üzerinden on sipariş ile aldığım Samsung m51 i bugün teslim aldım ve taahhüt edilen kulaklık yanında yoktu, Trendyol üzerinden şikayet kaydı açtım ve durumu şikayet var a da yazdım umarım mağdur edilmeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Bir iki sayfa geride kılıf gelmiş atmış görsel olarak arkadaş. Ancak bana aşırı basit ve kalitesiz gibi geldi o kılıf tan başka da piyasada yok şu an sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • carnageous kullanıcısına yanıt

Trendyol üzdü hepimizi malesef...

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Bir iki sayfa geride kılıf gelmiş atmış görsel olarak arkadaş. Ancak bana aşırı basit ve kalitesiz gibi geldi o kılıf tan başka da piyasada yok şu an sanırım.

Telefon bgn geldi j7 2016 dan gecmistim o yuzdenmi bilmiyorum telefon cok hosuma gitti magazalrda inceledigim amiral gemilerinden bir farkini goremedim kamerasi m30s ve m31 e gore cok guzel ve son olarak arka kapak cok kaygan kilifsiz kullanilmaz hemen n11 den siparis verdim 10 tlik kilifa 29 tl vermek zorunda kaldik cunku hicbiryerde kililifi yok

• gokmay kullanıcısına yanıt
    Hocam trendyol zaten telefon geldikten 15 gun sonra kulakligi gondermeyecekmiydi benmi yanlış hatırlıyorum.

• SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Bugün 15:00 gibi yazdım WhatsApp tan Hepsiburada ya aksam bedava olarak siparişe alınmış kargolanacak. Hakkımızı aramasak üstüne yatacaklar belki.
    Herkesin kulaklık sorunu çözülür umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: vega_vega

Bugün 15:00 gibi yazdım WhatsApp tan Hepsiburada ya aksam bedava olarak siparişe alınmış kargolanacak. Hakkımızı aramasak üstüne yatacaklar belki.
    Herkesin kulaklık sorunu çözülür umarım.

50tl indirim talep etmemişmiydiniz hepsiburadadan

• yldrm000 Y kullanıcısına yanıt

Buna istinaden bekledik hep...

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• Baristatales B kullanıcısına yanıt
    Yok etmedim ben ama iki kart ile ödeyerek 105 TL puan kazandım dikkat etmedim 50 TL indirime. Daha yanitlanmaz diye telefonu da işyerinde bırakmıştım kurcalayamadik :)

• Piyasada bu telefon için güzel bir kılıf henüz yok maalesef.. sinir bozucu bir durum. geçici olarak 20-30 TL ye basit bir silikon kılıf idare edilecek gibi görünüyor. Bu arada almak Aliexpress üzerinde gözüme bir bu kılıflar hoş geldiği sipariş verdim. 3 adet toplam 70TL gibi bir fiyata geldi.

Anladım hocam sonuçta trendyoldaki saticida samsung Türkiye illaki gondereceklerdir. Acaba öncelikle Samsung Türkiye sitesinden alışveriş yapanlarami öncelik veriyorlar.

• Virtual Reality kullanıcısına yanıt

HepsiBurada müşteri hizmetlerini arayın yada whatsappdan ulaşın, şikayet var a yazın çözüm sağlıyorlar

Benim bugün ücretsiz eklendi ve kargoya verildi bende kahrolmuştum ama neyseki çözdüler kulaklıkta gelince rahat rahat kullanırım telefonu :)

• Legolasx kullanıcısına yanıt

Redmi note 9 pro ile kıyaslayınca bazı konularda geri kaldığını görünce çok memnun olmadım açıkçası.

• yldrm000 Y kullanıcısına yanıt

bahsedilen tüm sitelerde satıcı kendisi sonuçta Samsung'un neden böyle bir ayrım yapmış anlamadım...🤷

• quote:

Orijinalden alıntı: syesil

Piyasada bu telefon için güzel bir kılıf henüz yok maalesef.. sinir bozucu bir durum. geçici olarak 20-30 TL ye basit bir silikon kılıf idare edilecek gibi görünüyor. Bu arada almak Aliexpress üzerinde gözüme bir bu kılıflar hoş geldiği sipariş verdim. 3 adet toplam 70TL gibi bir fiyata geldi.

Hocam link atabilir misiniz

Aynen hocam ilk basta 15 gun sonra gönderilecek deselerdi problem çözülurdu. Talep çok olunca yonetemediler süreci.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaterialScience

Hocam link atabilir misiniz

Alıntıları Göster

Link eklemek bu editör üzerinde çok cins olmuş umarım yakın zamanda link ekleme butonu gelir. Linki buraya koydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syesil -- 5 Ekim 2020; 22:7:22 >

• N11 den aldığım m51 geldi arkadaşlar Samsung buds kulaklık da içinde, darısı bekleyenlere, kulaklığı almak için çaba harcayanlara.

İlk izlenimlerim gayet iyi, p9 litre vardı 4 yıldır artık batarya değiştirmekten bıkmıştım biraz da sınıf atlayayım dedim çok iyi geldi, hediye kulaklığın ses kalitesi çok iyi, telefonun sesi ise mono hoparlörden kaynaklı biraz zayıf. Onun dışında telefon gerçekten çok atik kamerası ve 4k videosu da gayet tatminkar. Parmak izi salisede aciyor süper. Arka malzeme herkes çabuk çizilir demiş herkes o yüzden kılıf istemiş, açıkçası ben cizilmeyi falan önemsemiyorum da düşüp bir yerlerini kırmaktan korkuyorum.
    Umarım kılıf işi de çözülür bir an önce.
    A71 ekran koruyucusu buna uyuyor demiş bazi arkadaşlar tam oturuyor mu boşluk vs. Kalıyormu? Yarın ona göre çarşıya çıkacağım
    Bir de ekran koruyucu icin marka tavsiyeniz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 5 Ekim 2020; 22:9:32 >

• Cuma günü Samsung Shop web sitesinde kulaklık hediye görünce almaya niyetlendim eşim için. Sepete ekleyip koşulları okurken birdenbire kulaklık hediyesinin sepete yansımadığını farkedip almaktan vazgeçtim. Sonra m51 ana sayfasındaki resimlere baktım hala kulaklık hediye yazısı vardı. Emin olmak için canlı mh yazdım hatayı onlara da bildirdim. Ben söyleyeli 5dk geçmeden sayfadaki resimleri de normale çevirdiler. İyi ki almamışım o resimlere kanıp da, yoksa elde patlayacaktı kulaklıklar olmadan telefon.

Gördüğüm kadarıyla kampanyadan alanlara bile hediye kulaklık henüz gönderilmemişken bana göndermesi imkansız olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 5 Ekim 2020; 22:13:10 >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.