Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Sıfırlamaya gerek yok.

Teşekkürler tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

Güncellemişsiniz hocam dediğim sürüme. Sizin yerinizde olsam android 11 için yine de acele etmem. Türkiye romunun en azından ikinci versiyonunun çıkmasını beklerim.

Sağ olun hocam bakıyım da duruma göre yaparım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: esenesen

Bende güvenlik yaması 1 Mart 2021 yazıyor.

Bana en son Android 11 güncellemesi geldi onu yüklemedim ondan farklı olabilir sizinki hocam.

• Arkadaşlar 3 telefon seçimi arasında kaldım.
    Xiamio poco x3 nfc ( kaç güncelleme alacak bilmiyorum)
    Samsung a71 ( 3 güncelleme alacakmış)
    Samsung m51 ( 2 güncelleme alacakmış)

Pubg falan oynamıyorum. Sosyal medya ve fotoğraf video çekmek ile gerekli bana.

Hangisini tavsiye edersiniz.

• Sagiroda S kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafsa m51 alma. Ois olmaması çok ciddi sıkıntı. Eski g4 ümü mumla arıyorum fotoğraf konusunda. Tavsiyem a52 ye bakman.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sagiroda S kullanıcısına yanıt
    A71 tavsiye ederim. Xiaomi, yazılımını düzeltmedikçe alınmaması gereken bir üretici.
    M51 tavsiye etmem daha bugün gidip sattım çünkü wifi çekimi zayıf, ön kamera pembe çekiyor kırmızıları, her ay değil üç ayda bir güncelleme alıyor, One UI yazılımı çok eksik sade Android gibi resmen, hoparlörü çok zayıf.

• Ayıp olmazsa kaça verdiniz acaba

• xilone11 X kullanıcısına yanıt
    2500'e verdim . Neden ayıp olsun ki? :)

• çok ucuza gitmiş yahu, ben 3000TL nakite vermedim (biraz da tanıdık olmayan ama aynı ortamda bulunan birinden durduk yere gelen hadsiz bir teklif olduğu için) geçen hafta. hata mı etmişim acaba? (A52'ye geçiş düşüncesindeyim)

• Telefonu hıç güncellemeden aldığım günden beri hepsi duruyor oyla bı sıkıntı olurmu

• Teaekkurler ,Fiyat konusmak istemezsiniz belki diye düşündüm

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Fotoğrafsa m51 alma. Ois olmaması çok ciddi sıkıntı. Eski g4 ümü mumla arıyorum fotoğraf konusunda. Tavsiyem a52 ye bakman.

Baktım trendyolda aralarında 250 tl fark var. A52 geçen ay çıkmış a71 2019da. 4100 tl eder dimi a52? Birde a71 3 güncelleme alacakmış acaba a52 de öyle olurmu?

• Güncelleme olaylarını çok bilmiyorum ama dediğim gibi ois olayı benim için önemli olduğu için ben a52 derim.

• @Sagiroda oysa ki google'da basit aramalar ile sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Samsung, Galaxy cihazları için en az 4 yıl güvenlik güncellemeleri yayınlayacak | DonanımHaber (donanimhaber.com)

burayı ciddiye almıyorsanız Google'da konu ile ilgili basit keyword'ler ile daha sürüsüne bereket yerli ya da global kaynak bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 23 Nisan 2021; 22:35:34 >
  • M51 kadar pili iyi giden bir tel yok şuan piyasada. Öyle böyle söyleniyorsunuz ama M51 çok dolu dolu bir cihaz. Kamera sensörü olarak IMX682 kullanılması da çok çok iyi. Hala yeni çıkan modellere bile tercih edilebilir. Adamlar A serisinde 6 saat ekran süresi aldım diye seviniyor. 4500 mAh batarya hiç yeterli değil. Yine M serisinde şaşmayın derim. M52 gelse de artık M51 in üstüne yine 7000 mAh pil ile Sd750G işlemciyle alsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: UnicornKnight

@Sagiroda oysa ki google'da basit aramalar ile sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Samsung, Galaxy cihazları için en az 4 yıl güvenlik güncellemeleri yayınlayacak | DonanımHaber (donanimhaber.com)

burayı ciddiye almıyorsanız Google'da konu ile ilgili basit keyword'ler ile daha sürüsüne bereket yerli ya da global kaynak bulabilirsiniz.

Sende yardım mı ediyorsun gömüyormusun bizi anlamadım😁.

Güvenlik güncellemeleri ile Android sürümü aynı şeymi?

Birde ben hangisi daha iyi diye sordum kaç sene güvenlik güncellemesi alacak diye sormadım..

• Android 11 de ilk kez tam şarj kullandım.Açıkcası Android 10 da da aynı süreleri alıyordum o yüzden pek bir fark yok.Güc tasarruf modu kapalı,karanlık moda 18:00-10:00 arası açık sadece, kullanmadığım uygulamalar uyku modunda.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Chesterfield -- 24 Nisan 2021; 0:50:29 >
  • Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt

4.5 g aktifliği bir de parlaklık oranınız kaç hocam

• Siceyy kullanıcısına yanıt

Hocam Perşembe günü 4 5 saat dışarıdaydım çok kullanmadım onda da.Geneli wifi de kullandım.Parlaklık gündüz %40-%50 civarı akşamları %20-%30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Chesterfield -- 24 Nisan 2021; 11:50:24 >
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.