Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gönlüm S serisinden devam etmekten yana ama S21'e 9999TL istiyor HB.

M serisi "midrange" için iyi bir opsiyon.

Ama kamera önemli.

Çamur gibi çekiyorsa.

ya da en azından attan inmiş eşeğe binmiş gibi hissedeceksem.

USB'siz Android Auto'suz devam ederim. Bütçe oluşana kadar.

S22 mi olur S35'mi orası belli değil tabi. :)

• Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt

yukarda bir arkadas fotograf cekmeyi severim demiş.oyüzden kötü dedim.fotoğraf cekmeyi seven birini tatmin kesinlikle etmez.ön kameranin pembe olmasini zaten başlı başına sebep..arka kamerasinida okadar başarili bulmuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoÇü kullanıcısına yanıt

beta değil.

bence şubat sonu mart başı gibi alırız. en azından sammobile'dan vs yazılım indirerek atarız diye düşünüyorum.

ayrıca samsung'un kendi paylaştığı tarihlerde m31 için mart 2021, z fold için şubat diyordu.

z fold da one ui 3.0 almaya başladı.

https://www.donanimhaber.com/samsung-android-11-guncelleme-takvimini-acikladi-iste-tarihler--127421

https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-fold-gets-android-11-one-ui-3-0-update//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows 11 -- 19 Ocak 2021; 17:23:5 >

• dionysos1977 kullanıcısına yanıt

hadi bakalım benim de s25 ultra hedefim var.

• kamerası rakipleri olan Realme 7 Pro ve Xiaomi Mi 10 Lite'dan çok daha iyi, ana kamera kalitesi neredeyse S10 plus ile kafa kafaya.

boş teneke tadında tıngırdayan tipleri dikkate almanın lüzumu yok, bu başlığa gelip habire böyle salvolayanların amaçları az çok belli zaten.

hocam bir yanlis anlasilna olmus sanirim? ben fiyat performanstan bahsetmiyorum. bu cihazin kamerasi; fotoğraf çekmeyo seven biri için yetersiz dedim.

• gorkemert kullanıcısına yanıt

cihazi birtek kendin kullanmiyorsunuz.lafımı çarpıtmaya calismayin.fotograf cekmeyi seven biri için bu cihazin kamerasi yetersiz dedim.anlayisiniz icin tesekkur ederim

• yapmacikinsan0 Y kullanıcısına yanıt

3500 liralık telefondan 10 bin liralık kamera performansı beklerseniz başarılı bulamazsınız zaten.Bu fiyat kategorisinde sadece realme 7 pronun gece cekimleri biraz daha iyi onun harici klasmanın da iyi bir kamera performansı var.Youtube inceleme videoları da bunun kanıtı.

• dionysos1977 kullanıcısına yanıt

kamera önemsiyorsan m51 alma derim.özellikle video çekimleri filan asla tatmin etmez

beklemiyorum zaten.benim butcem buna yettigi icin bu cihazi aldim.yukarda soran arkadaş kamera ile yakından ilgilendiğini belirtmiş.bende daha kaliteli bir model almasini tavsiye ettim.bu cihazin kamerasinin onu tatmin etmeyecegini belirttim.niye bukadar tepki verdiniz anlamadim

Yetersiz demedin rezalet dedin.Rezalet dediğin zaman benim gözüme net çekmeyen,gece cekimleri karanlıktan gözükmeyen bir kamera geliyor.

Hocam benim tepkim rezalet kelimenize.Sizi memnun etmemesi falan tamamen sizin kendi görüşünüz ona bir şey diyemem.

o konuda haklisiniz biraz fevri davrandim.kusura bakmayin.ama benim demek istedigimi anladiginiz düsünuyorum.tesekkur ederim

Ne demek ben teşekkür ederim.Amacım polemik yaratmak değildi.

• İşte bu ÇOK ÇOK büyük bir olay. Zaten ilk defa amiral gemisi modeller dışına Beta sürüm vermeleri buna işaret ediyordu ama konu Samsung olunca görmeden inanmak istemedim kesinlikle.

Düşünün ki artık Samsung 10 bin tl üzeri sattığı amiral gemisi cihazlarından 2-3 hafta sonra M serisi, amiral gemilerinin çeyrek fiyatından düşük fiyata satılan telefonuna yıllık büyük Android güncellemesini getiriyor. Bu saatten sonra artık A serisinin üst klasmanı aşağısındaki sattığı tüm telefonlara yıllardır çektiği üvey evlat muamelesini kırıp bizi de gerçek bir müşteri olarak görmeye başladığının ve bize de adam gibi servis sunmaya başlayacaklarının işareti olarak yorumluyorum bunu. Belki de şimdilik yalnızca A71 ve üzeri seriler için garanti ettikleri 3 büyük Android güncellemesi bu olaydan sonra M serisi için de geçerli olmaya başlar SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

Bunu niye bu kadar dert edelim diyenleriniz olacaktır. Örneğin M serisinde Good Lock kullanmak imkansız, ki bu uygulama sayesinde telefonu inanılmaz seviyede özelleştirebiliyorsunuz, resmi uygulama olduğu için de hemen hemen sorunsuz çalışıyor. Secure Folder'ı çok arayan var mesela, o da Hint ROM'u dışında halen yok. Ayrıca Microsoft'la Samsung yeni yaptığı anlaşmalarla artık Windows 10'da Telefonunuz uygulaması üzerinden telefondaki uygulamaları bilgisayardan çalıştırmaya kadar telefonu tamamen bilgisayardan yönetmeye izin verecek sistem geliştirdiler. Ancak şu an için yalnızca içerisinde Link to Windows yüklü gelen Note 20 sonrası telefonlarda bütünleşik olarak veya uygulama üzerinden aynı işlevi verdikleri S9 ve daha üzeri seri telefonlarda mevcut bu özellik (https://support.microsoft.com/en-us/topic/connect-on-a-new-level-with-link-to-windows-bb7a82b6-7bcd-be1d-ccc8-dddb909bc07b). M serisine gelene kadar belki yıllar geçecek ama bu son gelişmeyle birlikte umudum çok arttı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eabeloved -- 19 Ocak 2021; 18:12:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Windows 11

beta değil.

bence şubat sonu mart başı gibi alırız. en azından sammobile'dan vs yazılım indirerek atarız diye düşünüyorum.

ayrıca samsung'un kendi paylaştığı tarihlerde m31 için mart 2021, z fold için şubat diyordu.

z fold da one ui 3.0 almaya başladı.

https://www.donanimhaber.com/samsung-android-11-guncelleme-takvimini-acikladi-iste-tarihler--127421

https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-fold-gets-android-11-one-ui-3-0-update//

Yazıda beta programına katılanlara dağıtılmaya başladığı yazıyor. Haliyle biz de beta programı olmadığı için nisan gibi direk güncellemeyi verecekler android 11 ile beraber. Erken gelebilir mi gelebilir ama fazla beklentiye girmemek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 19 Ocak 2021; 18:55:23 >

• M51 yerine poco aldım. Umarım pişman olmam

• Dün çektiğim birkac fotoğraf.fotoğrafların renkleri ve keskinliği ile oynadım.normal halleri daha cansız oluyor

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• MoÇü kullanıcısına yanıt

sadece beta kullanıcılarına değil, normal kullanıcılar da yükleyebiliyor.

neticede beta kullanıcısı olsanız da, size de final yazılımın gelmesi lazım.

işte galaxy fold:

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-fold/firmware/#SM-F900F

işte m31:

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-m31/firmware/#SM-M315F

• Arkadaşlar ben telefonun şarjından pek memnun değilim sanki 7000 mah değil de 5000 gibi

Oyun telefonum da hiç yok sadece sosyal medya, internet bankacılığı, sans oyunları, whatsapp falan giriyorum 1.5 gün anca gidiyor ekran ışığı da neredeyse 0 a yakın yani

Sizde durumlar nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 404NotFounD -- 19 Ocak 2021; 21:34:16 >
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.