Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • samsung.comdan alan ve eline gecen ilk kisi telefonun yaninda kulaklik var mi yok mu soylesin. yoksa siparisi iptal edelim
  • En güzeli sosyal medyadan twitterdan sesimizi duyurmak bunlar başka bişeyden anlamazlar o kulaklıkları vermek zorundalar yoksa bizde biliyoruz samsung'tan almasını o zaman reklamını yapamazsın bu sahteciliğe girer.
  • Telefon eline ulasip kutusunu acan var mı? İçinden kablolu kulaklik çıkıyormu merak ettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • birisi buraya kulaklıkların hepsiburada veya samsungturkiye satıcısından alındığında kulaklık gönderileceğini belirten ekran görüntüsünü atabilir mi? kayıt açarken kullanalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

samsung.comdan alan ve eline gecen ilk kisi telefonun yaninda kulaklik var mi yok mu soylesin. yoksa siparisi iptal edelim

Samsung ilk bugun kargoya verdi urunleri pazartesi elimizde olur ama bana mail atmislar fatura da kulaklik gozukuyor bence kutudada vardir samsungshop cular icin yaziyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Kablolu kulaklık çıkıyor hocam bide şarj aleti insan bi idarelik kılıf koyar piyasada kılıfı bile yok
  • Samsung shop kargo verildi mailinde kulaklık da kargoda gözüküyor. İstanbul'da olan varsa kesin bilgi alırız heralde bugün yarın. Hepsiburada, hepsijet saçmalığını diğer şehirlere yaydıktan sonra çok büyük indirim olmadıkça alışveriş yapmıyorum oradan. İyi ki de şimdi yapmamışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster33 -- 2 Ekim 2020; 17:21:39 >
  • webmaster33 kullanıcısına yanıt

Kafama scim... hepsiburada dan sparis verdik. Tvbe tvbe.

• sadlover kullanıcısına yanıt
    Bende afedersiniz ota boka ss alırım buna almayacağım tuttu
  • Ekran görüntüsü arayan arkadaşlar n11 ekran görüntüleri ve Samsung shop sitesinde resmi kampanya bilgileri
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 2 Ekim 2020; 17:46:55 >

• Samsung sitesinden;

• Arkadaslar acaba satıcı hepsiburada olduğu icinmi yanında kulaklıkları gondermiyorlar. Sanirim satıcı Samsung Türkiye olanları telefonlarla beraber gonderiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yldrm000 -- 2 Ekim 2020; 17:59:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurQ7

14 eylülde siyah olan modelini sipariş verdim hic hareketlilik yok normalde bunun usulü sipariş sıralamasına göre olmalı şunu anladim ki samsung s20fe modeline verdigi önemin 10 da 1 ini m51 e vermedi. Ne aklı selim reklam ne kılıf ve su an da islenen gönderim süreci. Gercekten rezalet ötesi. Umarım bekledigimize değer

Hocam selam yanlış hatırlamıyorsam S7-S7 Edge forumundan aşinayım.

M51 tanıtımı sanırım hiç yapılmadı. Bu Samsung'un global bir sorunu olması gerek çünkü bırakın Türkiye iç pazarını AliExpress'te bile satıcılar M51 telefonu tanımıyor. Bazı satıcılar kılfı için telefonun resmini bile istedi. Ne Samsung Shop'ta ne de iç piyasada M51 için kılıf yok. Tek tük basit kılıf ve ekran koruyucu var. Bilinen kılıf markalarına yazdım onlar dahi telefonun piyasaya çıktığından haberi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Samsung sitesinde kulaklığı beraber yolluyorlar. Harici sitelerin hepsinde 15 gün içerisinde gelecek edindiğim bilgi bu şekilde

Hocam Gittigidiyor'da kulaklığın ana ürün ile birlikte gönderileceği yazıyor ama birlikte gelir mi bilemiyorum?

Gittigidiyor'dan sanırım forumda bir tek ben aldım. Sipariş durumunu incelediğimde halen kargoya verilmemiş görülmekle birlikte bugün DRK İletişim Hizmetleri diye bir yerden Yurtiçi Kargo ile siparişiniz teslim edilecek diye bir sms aldım. Araştırdım DRK Samsung Shop'un ticari adıymış. Herhalde telefondur diye düşünüyorum. Pazartesi teslim edilecekmiş artık kulaklık telefonla mı gelir bilinmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: byosmanli

evet sipariş tutarı 3.808,99 TL fatura 3.808,98 TL

inşşallah 1. kuruşluk farkla kulaklıgı gönderirler. Ama sıkıntı şu siparişi samsung shoptan verecektim. hepsiburada beraber gönderecegiz yazısını görünce hepsiburada dan sipariş verdim. Hepsiburda Sahtekarlık Yapmıştır.

Hepsiburada da olsa, N11 de olsa veya Gittigidiyor da olsa satıcı hep aynı Samsung Türkiye.

Diğer sitelere baktığımda kulaklık sonra gönderilecek diyordu ancak Gittigidiyor'da ürünle birlikte gönderilecek yazıyordu. Ekran görüntüsü de almıştım bakalım ne olacak?

• celebic kullanıcısına yanıt

DRK yolluyorsa bence kulaklık ile beraber gelir. Şu ana baya bi çıkmaz var :D Hb'de satıcı hepsiburada olduğu için sonradan gönderiliyor galiba diyeceğim ben trendyoldan aldım satıcı samsung o da sonra geleceğini söylüyor

• N11 desteğe ss attım ürün gelmezse destek oluruz diyorlar ama bakalım hayırlısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: yldrm000

Arkadaslar acaba satıcı hepsiburada olduğu icinmi yanında kulaklıkları gondermiyorlar. Sanirim satıcı Samsung Türkiye olanları telefonlarla beraber gonderiyorlar.

Hayır hocam çok iyi hatırlıyorum ss almadım ama Satıcı hepsiburada ve samsung türkiye üzerinden verilen ön siparişlerde kulaklık hediyesi geçerlidir yazıyordu yoksa zaten samsung türkiyeyi seçerdim. Olay kulaklıktan da çıktı kulaklığım da var sorun değil ama insanları neden salak yerine koyuyorsunuz hiç gelemem böyle şeylere

• lebi23 L kullanıcısına yanıt

Kargo takip kodu gelmiş mıydı ve gelen mesajda drk aksesuar ve iletişim diye yazıyor muydu ?

Online fatura veya içinde fatura çıktı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Samsung sitesinde kulaklığı beraber yolluyorlar. Harici sitelerin hepsinde 15 gün içerisinde gelecek edindiğim bilgi bu şekilde

Bu bilgiyi nereden edindiniz hocam

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.