Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba bu cihazi en ucuz kaca alan oldu acaba?
    n11 in 11.11 indiriminde kuponla kaca geliyordu?
    birde kamera deneyimleriniz nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tomurcukk kullanıcısına yanıt

Rica ederim. SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

• 3 4 gun oldu kullanıyorum. Wifide kopma yok. Fakat a51 ve m51 ayni yerde olmak uzere , bariz olarak cekim sikintisi var a51 cektigi son noktada bu cihaz wifiyi bulamıyor. A51 ile son noktada yotube video izlerken bunda wifi yok.
    Kesinlikle bu cihazin wifi çekim sikintisi var. Modemle felan alakası yok.

• 3500 e düşmüş tlf. Kulaklık olmasa ahh ederdim 3800e :))
  • rıdvan.ank R kullanıcısına yanıt
    Kamera bence çok iyi, videolarıda çok aydınlık net çekiyor
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt

Teşekkürler bir türlü bulamamıştım.Ne kadar fazla gönderilmeyen varmış pazartesi dahil ufaktan bi sayıyım dedim 50 den f<la umarım bugün görüştüğüm eleman beni sallamamıştır.

• 1 haftalık araştırma sonucu ürünü hb den 23.11.20 de akşam gibi sipariş verdim. Standart teslimat olmasına rağmen hepsijet 24.11.20 de sabah teslim etti. Ben genel olarak ürünü beğendim. Cihazda 7000 mah kendini belli ediyor. 2 saat 24 dakikalık Asphalt9 oyunu sonunda %13.5 gibi bir pil yüzdesi kullandı. Bu süre boyunca da telefonda ısınma veya kasma olmadı. Wifi çekim sorunundan bahseden arkadaşlardan dolayı wifiyi modemden 1 kat yukarda test ettim. yaklaşık 2-3 diş çekim gösterdi ve youtube videolarını sorunsuz açtı(Burdamıydı emin değilim ama bir arkadaşın yan odada wifide sürekli kopmalar yaşadığını söylemişti). Parmak okuyucusunu ve yüz algılamasını gayet hızlı ve stabil buldum. Hoparlör ses kalitesini beğenmedim. Böyle bir telefonun ses kalitesi biraz daha iyi olabilirdi(güncelleme ile yada ekolayzer ayarı ile ne kadar düzelir bilemem). Şimdide kılıf sipariş verdim. Sanırım kılıfsız kullanıma uygun bir telefon değil. Arka kamera camı sert zeminde çizilmeye müsait gibi duruyor.

• Kılıfı nerden sipariş ettiniz acaba.Linkini verebilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

ACR kayıt yapmıyor mu?

Açıkçası eşimin telefonda kontrol etmedim. Yeni telefona geçerken Smart Switch ile eski telefondaki tüm uygulamaları eşimin yeni M51'ine aktarmıştım. Akşam eşim geldiğinde kontrol edeyim. Sizlerde kayıt yapmıyor mu?

Alıntıları Göster

Ben normalde bu telefonu kullanmıyorum. Fakat Ab yasaları gereği ses kaydı almak yasak. Bu yüzden yeni telefonların bizde satılanlarının çoğu kayıt yapamıyor Google müsade etmiyor. Harici uygulama falan işe yaramıyor.

• Samsung M31-M51-M30S-M31S - M30 Türkiye
    Samsung M serisi telefonları konuşuyoruz.
    https://t.me/SamsungMSerisi
  • yavuz2844 Y kullanıcısına yanıt

hocam *#0*# üzerinden ekran testlerini vs yaptım ve 24 saattir kullanıyorum bir sıkıntısı yok.

evde 5 adet telefon var. ( s9+, m30s, m20, a30 ve m51 geldi) wifi çekimini tüm odalar ve bina önü dahil karşılaştırdığımda diğer telefonlarla hiçbir farkı yok. wifi bağlantı hızıda oldukça iyi. şebeke bağlantısı da istanbul için normal.

m30s'i 1560 tl'ye almıştım fiyatına göre iyi bir telefon. bugün şartlarında 3384 tl'ye bu telefon f/p ürünüdür.

• N11 deki siparişimi iptal etsem hemen ederler mi?

• Hepsiburada'nın kendisinden sipariş verdiğim M51 yamuk/yamulmuş bir şekilde geldi, dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nature vs. Nurture -- 25 Kasım 2020; 10:51:34 >
  • mutombo19 M kullanıcısına yanıt
    Onu becerebilirler sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sume kullanıcısına yanıt

3384e nasıl indirdiniz hocam?

• Amazondan alınca faturada imei numarasi yazmama gibi bir durum oluyordu, devam ediyor mu?

• mausemause1974 M kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy M51 Kılıf Sürgülü Lens Korumalı Buzlu Şeffaf 54,90 TL yerine 39,90 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m51-kilif-surgulu-lens-korumali-buzlu-seffaf-P425160265

Biraz kalınlaşıyor tlf ama kamera bölgesini koruması çok iyi ve güzel kaplıyor telefonu
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• hepsiburada 3499 tl

- 25 tl hediye çeki

- cepteteb elektronik kampanyası 100 tl.

• Bu cihazı alma zamanlarında hangi marka/model cihazlarla kıyaslama yaptınız arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Bu cihazı alma zamanlarında hangi marka/model cihazlarla kıyaslama yaptınız arkadaşlar?

Kıyaslancak bi ürün yok hocam açıkçası. Şu fiyata alınabilecek en iyi tel bence. Nazar değmesin diyelim.

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.