Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.969
Cevap
124
Favori
673.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de yeni bişey çıkarmışlar kvk yasası mı ne , samsungu arıyorum nerden aldıysanız orayı arayın diyor n11 i arıyorum en fazla belirtilen süre içerisinde kargolanmazsa iptal edebiliriz telefonu satan onlar samsungu arayın diyorlar herkes topu birbirine atıyor orada kaynayan biz oluyoruz hepsiburada 23 kasım da alınan bir telefonu 24 kasımda nasıl kargoya veriyor samsung a biraz göndersinler ya :D kendi ürettikleri telefonu kendileri bulamıyor.

• Bugün belki kargolanır dedim ama hiç takmıyorlar. 11.11 de akşam 23.05 te sipariş verdim onaylandı yazıyor hala kargo vs yok :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeax Y kullanıcısına yanıt
    Aslında yanlış bilgi vermiş. Geri yükleniyor. Benim 11.11 kuponu ile aldığım bir ürünü satıcı göndermedi, ben de iptal ettim. Akabinde o değerde telafi kuponu geldi.
    0 850 432 77 11 bu ve 0212 871 49 49 bu numaraları mı aradın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 23 Kasım 2020; 20:17:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung M31-M51-M30S-M31S - M30 Türkiye
    Samsung M serisi telefonları konuşuyoruz.
    https://t.me/SamsungMSerisi

• Arkadaşlar selam
    Bu cuma yani 27 Kasım, BİM'de HPnin 2800 model kulak üstü kulaklığı 99 TL'ye satışa çıkacak
    Eğer bu ürünü almayı düşünenler varsa kulaklığı inceleme videoma göz atabilir
    Bence 99 TL etmez

https://www.youtube.com/watch?v=xnjb22HuKmg&feature=youtu.be

• shimo0 S kullanıcısına yanıt
    Ogün hallettim, sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: eabeloved

Aynı kılıfın mavi halkalısını aldım uzuuuuuuun araştırmalarım sonucu. M30s kullanıyordum daha önce, o telefona 37 tl'ye Spigen rugged armor kılıf almıştım ve çok memnundum. Bu kılıfı 60 tl'ye aldım ve çok korkuyordum dandik bir şey çıkmasından. Sonuç olarak telefonu kavrayışı ve görünüşü, ayrıyeten halkanın getirdiği stand işlevi çok güzel. Yalnızca kılıfın dış plastiği Spigen'e göre ucuz bir materyalden yapılmış hissi veriyor.

Genel olarak bu kılıfı aldığım için çok memnunum, Spigen kılıf çıkarır diye boşuna bekledim ve telefonu 3 hafta kadar kılıfsız kullandım. Bu arada tabii arka kapakta kılcal çizikler oldu. Bunlar beni çok rahatsız etmese de kamera camının olduğu yerde en üst kameranın biraz sağında çizik oluşmuş ve beni rahatsız ediyor açıkçası. Dikkat etmeye çalışmama rağmen böyle oldu, o yüzden mutlaka güzel bir kılıf kullanmalarını öneririm herkese. Daha güzel bir şeyler çıkana kadar bu kılıfı da düşünebilirsiniz.

hocam bende m30s spigen kullanıyordum ve çok memnunum.

bu aldığınız silikon kılıf hakkında yorumunuz nedir? spigen çok gecikti malesef bu seride.

• 21inde akşam 9-10 gibi şarjı fulledik. Şuan şarj 15e düştü. Sabah fulleyeceğim tekrardan. 2 gün full kullanıldı telefon. Ne yapıldı derseniz, whatsapp, youtube, instagram, samsung tarayıcı... 15 saat civarı ekran süresi almışız.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• Selamın aleyküm arkadaşlar, ben de m51 alarak aranıza katıldım. Size sorum şudur kurulum yapmadan önce formatlamam gerekir mi? yoksa kutudan çıktığı gibi kurulum yapmalımıyım hangisi daha sağlıklı. Cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    Ekran yansıtacak cihaz aktifse çıkıyor galiba buton.

• Arkadaşlar wifi veya Bluetooth açılınca altta yarım bir sayfa çıkıyor aranan wifi veya Bluetooth diye, bunu nasıl kapatabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavikurt292

Selamın aleyküm arkadaşlar, ben de m51 alarak aranıza katıldım. Size sorum şudur kurulum yapmadan önce formatlamam gerekir mi? yoksa kutudan çıktığı gibi kurulum yapmalımıyım hangisi daha sağlıklı. Cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

kurulum yapmadan önce formatlamanız mantıklı olabilir. bir diğeri ise telefon kendini kapatana kadar şarjı bitirdikten sonra yavaş şarj modunda ilk şarjı akşam yatarken sabaha kadar telefon kapalı vaziyetteyken yapmanız olacaktır.

• Bu cihaz hemen hemen A71 le aynı özelliklere sahip olup, hatta bataryada önde olmasına rağmen neden A71 e göre daha ucuz acaba? Sırf kalınlığından mı?
    A71 e üç, M51 e iki güncelleme gelecek diyorlar siz ne diyorsunuz bu duruma? Doğruysa fiyatı etkiler bu durumda.

• readerrr41 R kullanıcısına yanıt
    Malzeme kalitesinden dolayı

• celebic kullanıcısına yanıt

Acr kayıt yapabiliyor mu?

• Cihazın kargolanmasını bekleyenler!!!
    Bunların elinde cihaz yok. Bu kesinleşti. Dün bana yazmışlardı zaten. Ben iptal ediyorum.
    Beklenecek süre hakkında net bir şey de söylenmiyor. Haberiniz olsun.

• pazar akşamı hepsiburadadan verdiğim sipariş 36 saat sonra teslim edildi (istanbul)

• Sume kullanıcısına yanıt
    Kendi stokları olduğu için sorun olmaz. Hayırlı olsun.

• Sume kullanıcısına yanıt

Bende hepsiburada pazar aksamı aldım henüz Bişey yok Malatya ya gelecek takip no da gözükmüyor kargolandı yazıyor başka bilgi yok nasıl telefon sıkıntı varmı önce şebeke testi yap wifi testi yap kopuyor mu ön kamera testi yap pemebeleşme varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Acr kayıt yapabiliyor mu?

ACR kayıt yapmıyor mu?

Açıkçası eşimin telefonda kontrol etmedim. Yeni telefona geçerken Smart Switch ile eski telefondaki tüm uygulamaları eşimin yeni M51'ine aktarmıştım. Akşam eşim geldiğinde kontrol edeyim. Sizlerde kayıt yapmıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.