Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 Kasım da alıp ta hala kargosu gelmeyen varmı 12 gün oldu hala tık yok şikayetvara yazdım arayıp biz ilgilenmiyoruz n11 de satıcıya sordan yazın dedi satıcı samsung türkiye siz samsung türkiye değilmisiniz dediğimde biz burdan yardımcı olamıyoruz diyor ne saçma bişey ya bi 20 gün daha bekletseler m62 çıkıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeax -- 23 Kasım 2020; 12:56:1 >
  • celebic kullanıcısına yanıt

2 dir mesaj yazıyorum nedense siliniyor... evet haklısınız dikkat etmedim pek direk düz yazı gibi olmuş sonradan farkettim kusuruma bakmayın uzun zamandır da girmiyordum forum a heyecandan kaptırmışım c(:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeax

11 Kasım da alıp ta hala kargosu gelmeyen varmı 12 gün oldu hala tık yok şikayetvara yazdım arayıp biz ilgilenmiyoruz n11 de satıcıya sordan yazın dedi satıcı samsung türkiye siz samsung türkiye değilmisiniz dediğimde biz burdan yardımcı olamıyoruz diyor ne saçma bişey ya bi 20 gün daha bekletseler m62 çıkıcak

Ben de bekliyorum. Elim iptal butonuna gidip geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    Evt hocam. Ayni modeme baglandigimda otomatik olarak tvyi buluyor ve o isaret cikiyor.

Eger cep telefonu mobil ag, televizyon ise wifi yada kablolu olarak ev agina bagli ise o isaret cikmiyor.

Ayni aga baglanin ve tekrar kontrol edin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kara57 K kullanıcısına yanıt

Beklentilerinize bağlı tamamen, cihazı çok yoğun kullanan ve büyük ekran isteyen birisi için ideal olarak görüyorum.

Ben telefonu satın aldıktan 1-2 yıl sonra bataryanın mort olmasından bıktığım için bu cihazı aldım.

• Arkadaşlar ben de araştırıyorum telefonu. Note fe var bende. Malum exynos işlemci ve batarya ölü durumda. Aynı zamanda telefonda kasmalar falan oluyor. Mi 10t ile arasında gidip geliyorum. Bataryayı sormuyorum zaten de hız anlamında kasma vs oluyor mu? Fotoğraf zaten çok kullanmıyorum.

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt

1Aralık diye haftaya da bırakmazlar umarım hepsiburada da yarın kargoya veriyolar suçumuz 150 lira az vermek sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Robbie07

Benim telefon da mı bir sıkıntı var nasıl alıyorsunuz bu süreleri ben 1 günün üstüne hiç çıkamıyorum..oyun oynamıyorum sadece sosyal medya youtube müzik ekran süresi 12 saati geçmiyor

Hocam 1-2 sayfa geride aynı şeyleri ben yazdım emin ol. Bir kaç kez şarj doldurup boşalttıltan sonra telefon bataryası kendini optimize ediyor zamanla

* karanlık mod da kullanıyorum

* ekran parlaklığı yüzde 20 ( genelde hep ev ortamıdayım)

* aod kapalı sadece ekrana tek tıklamayla 10 saniye gözüküyor

* wifi açık, 4g - Bluetooth - konum kapalı

* mavi ışık kapalı, güç modu kapalı ( açınca mail vs bildirim kapanıyor otomatik)

* aktif kullanmadığım yüzde 70 civarı program derin uykuda, ek olarak ta greenify kullanıyorum

Oyun oynamıyorum, video izlemiyorum. Sadece browser, insta, twitter.. Bu şekilde emin ol sende çok rahat alırsın

Mesela önceki şarjımda karanlık mod yerine aydınlıı modda kullandım ekranı. Parlaklık ta yüzde 50 deydi, 10 12 saat arası anca alabildim.

• Benı uzun sure ıdare etmesı lazım telefona bır daha para vermek ıstemıyorum oyunla falan ısım yok kamerası falan ıyı olsun yeterlı m51 a71 bırde xıaomı not 9 bunların arasında kaldım acıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara57 -- 23 Kasım 2020; 14:37:53 >
    Bende 3 gündür kullanıyorum 3 şarj etti yani..karanlık mod wifi full açık fakat mavi ışık filtresi de güç tasarrufu sağlıyor diye biliyordum yanlış mı..aod full açık onu da düzelttim..Bluetooth açık malum kırsal kesimde çekmiyor şebeke zorluyor o yüzden zaten şebeke sorunu yaşıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: foe44

Arkadaşlar ben de araştırıyorum telefonu. Note fe var bende. Malum exynos işlemci ve batarya ölü durumda. Aynı zamanda telefonda kasmalar falan oluyor. Mi 10t ile arasında gidip geliyorum. Bataryayı sormuyorum zaten de hız anlamında kasma vs oluyor mu? Fotoğraf zaten çok kullanmıyorum.

Dostum bu telefonlarda kasma takılma tekleme gibi sıkıntılar olmaz zaten güçlü işlemci ve fazlasıyla ram gücü var. Kısaca telefon yağ gibi akıyor. 10 gündür kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Robbie07

Bende 3 gündür kullanıyorum 3 şarj etti yani..karanlık mod wifi full açık fakat mavi ışık filtresi de güç tasarrufu sağlıyor diye biliyordum yanlış mı..aod full açık onu da düzelttim..Bluetooth açık malum kırsal kesimde çekmiyor şebeke zorluyor o yüzden zaten şebeke sorunu yaşıyorum..

Mavi ışık gece kullanımında illaki göze etkisi olumlu yönde vardır ama herşeyi kıstıktan sonra telden alabileceğin zevki minimuma almanın bi anlamı yok yahu :)

Aod sürekli açıksa acayip şarj yer ona dikkat, şebeke de diğer önemli batarya hususu

Onun haricinde parlaklığıda en min kısık ayarda takılırsan bir kaç güne istediğin seviyeye ulaşırsın diye düşünüyorum

Ben zaten mavi ışığı göz sağlığı için açıyorum her şeyi kısıp kullanmayı bende sevmem..parlaklık yüzde 30 ile 40 arası

• M62 çıkınca fiyatı düşer bide şebeke problemi var bu telefonun bariz wifi ve mobil çekim güçü az güncelleme gelmesi lazım .Yama Güncellemesi ve fiyat düşüşü için beklemek lazım olmadı M62 256GB hafıza ve 5000 li-po pille yakında düşer piyasaya

• quote:

Orijinalden alıntı: Yeax

1Aralık diye haftaya da bırakmazlar umarım hepsiburada da yarın kargoya veriyolar suçumuz 150 lira az vermek sanırım

3269 artı 305 bonus ile aldım. Yani 3bin altına düşürdüğüm için dişimi sıkıyorum ama galiba pes edeceğim.
    Verdikleri cevaba bakarsak ellerinde telefon yok.

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt

Çok iyi almışsın nasıl yaptın :D

• Yeax Y kullanıcısına yanıt
    Bonus sağolsun.
    Kapattırdığım kartımı yeniden çıkardım. Tam da bu zamana denk olan kampanyalar da birleşince böyle oldu.

• Bende de bonus vardı hiç aklıma gelmedi tüh sonradan alabiliyomuyuz yoksa daha önce kampanyaya katılmak mı gerekiyodu ?

• Yeax Y kullanıcısına yanıt
    Baştan katılmak lazım.
    Bonus flaş uygulamasına girip bak. Kampanyalar bu ayın sonuna kadardı.
    Siparişi iptal edip yüklenen kuponu kullanarak tekrar alabilirsin istersen.
    Tabii ne zaman gelir Allah bilir.

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.