Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D..Drogba

Bu değeri yakalarken ne yaptınız telefon ile hocam sosyal medya falan mı sadece yoksa film vs var mı benim şuam şarj 36da ekran süresi ise 8 buçuk saat. Wifi açık sadece sosyal medya kullanıyorum. Bende bir sıkıntı olabilir mi acaba?

Youtube'dan, Netflix'ten video-film izleme; YouTube Music'ten sık sık müzik dinleme; onun dışında sosyal medyada bol bol gezinti ve Telegram&WhatsApp kullanımı. Bunları Wi-Fi ile gerçekleştiriyorum ve karanlık modda kullanıyorum telefonu. Düzenli olarak pil optimizasyonu yapıyorum, uzun bir süre kullanmayacaksam da ultra güç moduna alıp bir kenara koyuyorum telefonu. Başka yaptığım bir olay yok aslında. Siz de optimizasyonu sağlayıp kullanırsanız daha fazla sürelere erişmeniz gerekir, aksi takdirde cihaz kaynaklı bir problem olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• D..Drogba D kullanıcısına yanıt

karanlık moda alırsan daha da uzar süre.

• Dostlar merhaba. telefona gcam yükledim kamera gece çekimlerinde resmen sınıf atladı. video çektim ekledim izleyebilirsiniz. apk linki de açıklamalarda mevcut.

https://www.youtube.com/watch?v=ONchS2eMGJw&feature=youtu.be

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaskartali571 -- 15 Kasım 2020; 16:13:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kafkaskartali571 kullanıcısına yanıt

Selfie de aynısı söz konusu mu

• SuSeL kullanıcısına yanıt

11 kasım saat 00:30 ve 01:30 civarlarında sırasıyla m31s ve m51 siparişi verdik onlar, kargolandı ve elimize ulaştı.

Fakat 11 Kasım 14:30 civarında ise m21 siparişi verdik. m21 siparişi onaylandı fakat kargolanmadı.

• Bu spigen kılıfları ne zaman getirmeyi düşünüyorlar acaba 1.5 ay oldu hala yok piyasada

• quote:

Orijinalden alıntı: webmaster33

Bu spigen kılıfları ne zaman getirmeyi düşünüyorlar acaba 1.5 ay oldu hala yok piyasada

Spigen'in kendi sayfasında var

• Selfie ve video için ayrı video çekeceğim. selfie de gcam başarılı değil. karanlık ve sarı çekiyor.

• ÖZGÜNBEY kullanıcısına yanıt
    Yok hala hocam yanlış gördünüz herhalde.

• D..Drogba D kullanıcısına yanıt
    Sadece karanlık mod seçtim onun dışında hersey oldugu gibi

• Arkadaşlar istediğim uygulamaları karanlık mod da diğerlerini aydınlık modda kullanma ihtimalim var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wifi problemi olanlar var mı acaba?

• Olması lazım, tekrar kontrol edin isterseniz.

Ayarlar - Genel Yönetim - Dil Ve Giriş - Ekran Klavyesi - Samsung Klavye - Klavye Düzeni Ve Geri Bildirim - Tuş Vuruşu Geri Bildirimi menüsü içinde Ses ve Titreşim ayarı var.

• ykk07 Y kullanıcısına yanıt

Telefonla ne yapıyorsunuz peki genelde video oyun vs olarak ?

• Atakantiras A kullanıcısına yanıt

Ben 20.30 da 3649 a düştüğü dakika sipariş verdim en geç kargoya verilme tarihi 1 Aralık yazıyordu ama cumartesi günü kargoya verildi.

• sözlük’te wifi problemleri yaşayanlar var. Wifinin sürekli koptuğunu, tekrar bağlanmadığı falan söyleniyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mgrbz

sözlük’te wifi problemleri yaşayanlar var. Wifinin sürekli koptuğunu, tekrar bağlanmadığı falan söyleniyor. Bu sorunu yaşayan var mı?
    2 gündür kullanıyorum wifi kopması vs hiçbir şey yaşamadım. Sadece bugün bir kere uyarı verdi wifi sinyali sağlıklı değil mobil veriye geçti diye ama o da bizim isyerindeki internet yüzündendir, cok dandik bir internet var.

• Averell Dalton kullanıcısına yanıt

Benim gibi daha erken saatte sipariş verip hala kargolanmayan var mı acaba aramızda ?

• Atakantiras A kullanıcısına yanıt
    Yalnız değilsin. Sıralamaya göre hareket ettiklerini sanmıyorum.

• mgrbz M kullanıcısına yanıt
    Ben de iki gundur kullaniyorum en ufak sıkıntı yasamadim. Ilk defa simdi duydum.

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.