Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim telefon da sabah geldi. İlk izlenimlerim gayet olumlu :) Note 5'den geçtim acaba telefon kalın büyük irimi gelecek alışabilecek miyim diyordum ama hiç alakası yokmuş :D Kalınlığı büyüklüğü gayet iyi. Örnek vermem gerekirse S4'den Note 5 geçince kalınlık genişlik konusunda sıkıntı çekmiştim alışmak için ama M51 de öyle olmadı.

Ayrıca burada birkaç arkadaş 4.5g de problem mi var acaba gibi sorular sormuştu. Biraz önce test ettim speedtest ile 83 mbps gördüm 4.5g de sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 14 Kasım 2020; 14:21:29 >
  • m51 pil testi:

https://www.youtube.com/watch?v=jJpiqp_TGPE&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevdetgozbudak -- 14 Kasım 2020; 14:4:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4hm3t.# kullanıcısına yanıt

Aynı kılıfın mavi halkalısını aldım uzuuuuuuun araştırmalarım sonucu. M30s kullanıyordum daha önce, o telefona 37 tl'ye Spigen rugged armor kılıf almıştım ve çok memnundum. Bu kılıfı 60 tl'ye aldım ve çok korkuyordum dandik bir şey çıkmasından. Sonuç olarak telefonu kavrayışı ve görünüşü, ayrıyeten halkanın getirdiği stand işlevi çok güzel. Yalnızca kılıfın dış plastiği Spigen'e göre ucuz bir materyalden yapılmış hissi veriyor.

Genel olarak bu kılıfı aldığım için çok memnunum, Spigen kılıf çıkarır diye boşuna bekledim ve telefonu 3 hafta kadar kılıfsız kullandım. Bu arada tabii arka kapakta kılcal çizikler oldu. Bunlar beni çok rahatsız etmese de kamera camının olduğu yerde en üst kameranın biraz sağında çizik oluşmuş ve beni rahatsız ediyor açıkçası. Dikkat etmeye çalışmama rağmen böyle oldu, o yüzden mutlaka güzel bir kılıf kullanmalarını öneririm herkese. Daha güzel bir şeyler çıkana kadar bu kılıfı da düşünebilirsiniz.

• MoÇü kullanıcısına yanıt

Saat kaç gibi sipariş vermiştiniz? Sanırım sipariş saatine göre kargoya veriyorlarmış. Ben 17.00 da verdim daha hala sadece onaylandı yazıyor. Bir de bir iki tane arkadaşım kargoya verildi mesajının geç geldiğini söyledi. Sabah sekiz buçukta mesaj gelmiş 9 gibi kargo geldi eve diyor. Uşak ta yaşıyor bu arada dağıtımın yapıldığı il de yaşamıyor

• coskun755 kullanıcısına yanıt

Hocam öyle olsa sıkıntı yoktu size şöyle tarif edeyim kutuyla bi yarım saat futbol oynarsanız o hale gelirdi yani parçalanmışdı kendi kutusuda parçalanmıştı yoksa biraz yıpranık felan olsaydı bende alırdım.

• Atakantiras A kullanıcısına yanıt

N11 kampanyası gece başladıktan 50 dakika sonra yani 00.50 de siparişi geçtim. Dediğiniz gibi sipariş sırasına göre yolluyorlar. Mesela benden 20 dakika önce sipariş verenlerin kargosunu sabah verdiler. Benimkini de 2. gün kargoya verdiler. Sitede 17 kasım ve ya 1 aralıkta en geç gönderiler ibaresini dikkate almayın. Kimin sırası gelirse onun kargosunu yolluyorlar erkenden. Mesela benim siparişte 17 kasım verilir yazıyordu 14 kasımda elime ulaştı ilçede bulunduğum içinde 1 gün kargo merkez de bekledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 14 Kasım 2020; 15:42:34 >
  • mutombo19 M kullanıcısına yanıt

Samsung Galaxy M51 Kılıf Kamera Korumalı Klasik Yumuşak Silikon 50,00 TL yerine 29,90 TL

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m51-kilif-kamera-korumali-klasik-yumusak-silikon-P457012100

kılıfı taktım cuk diye oturdu. kamera lensler dahil çok güzel sarıyor. ayrıca nano camda eklemiştim o da güzel kapattı

• quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Arkadaşlar ürünü gelenler kargoladıkları kutu resmini atabilir mi?

Siyah samsung kutusu var büyük onu mu diyorsunuz?

Poşet kutu ne varsa hocam internet de videoları izledim siyah kutunun içine koymuşlar telefon kutusunu öylece yanına havalı poşet koymuşlar ama yalandan o havalı paket telefonun kutusuna sarılıp bantlanmadıktan sonra ne işe yarar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Poşet kutu ne varsa hocam internet de videoları izledim siyah kutunun içine koymuşlar telefon kutusunu öylece yanına havalı poşet koymuşlar ama yalandan o havalı paket telefonun kutusuna sarılıp bantlanmadıktan sonra ne işe yarar.

Dediğiniz gibi hocam siyah kutu siyah poşet üstünde de samsung yazıyor. Siyah kutunun içinde de büyük havalı poşet eşliğinde telefonu koymuşlar. Bana sağlam geldi ama dediğiniz gibi havalı poşet tam sarmamıştı sağa sola oynuyordu içindeki kutu.

Teşekkür ederim 11.11 de saat 20.30 da 3649-355=3294 TL ye aldığım m51 an itibariyle kargoya verilmiş durumda 1 Aralık yazıyordu en geç verilme tarihi. Benim gibi 1 Aralık yazanlara duyurulur size de sms gelecektir ya da en kötü pazartesi kargoya verilmiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 14 Kasım 2020; 16:41:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gmail bildiriminde sorun yaşıyorum. ne yaptıysam bildirim gelmedi. uygulamanın kendi ayarlarında hepsi açık, genel bildirim ayarlarında da açık. mail geldiği halde telefonda bildirim çıkmıyor neden olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: earth.

gmail bildiriminde sorun yaşıyorum. ne yaptıysam bildirim gelmedi. uygulamanın kendi ayarlarında hepsi açık, genel bildirim ayarlarında da açık. mail geldiği halde telefonda bildirim çıkmıyor neden olabilir?

Bu aciksa gelmez.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• dilim döndüğünce bir inceleme çektim. izlerseniz mutlu olurum dostlar

https://www.youtube.com/watch?v=pbuIip2S7Sw&feature=youtu.be

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt

o kapalı, güç modu optimizede. adaptif güç tasarrufu açık. ama bununla alakalı olsaydı diğer bildirimler de gelmezdi sadece gmail gelmiyor.

• Hmm. Valla bende bir sorun yok. Uygulamayi durmaya zorlayip verileri silip bastan dene istersen.

• kuultakılanzubbe K kullanıcısına yanıt

tamam hocam o zaman o kadar degil bendeki acılma yerlerı hafıf yırtılmış o kadar yanı allah var bende oyle gorsem muhtemelen ıade ederdım ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaskartali571

dilim döndüğünce bir inceleme çektim. izlerseniz mutlu olurum dostlar

https://www.youtube.com/watch?v=pbuIip2S7Sw&feature=youtu.be

Güzel inceleme olmuş elinize sağlık.

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt

bildirim ayarlarında alakası olmayan başka bir kaç uygulamayı kapatmıştım. (google uygulamaları değil) hepsini açtıktan sonra düzeldi. gmaili nasıl etkiledi anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.