Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
161
Cevap
13
Favori
10.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

7 saat 20 dk fena değil. Benimki bu kadar götürmeyebilirdi bugün.

Şarjdan çıkardıktan sonra şimdi evde 2 saat 15 dk ekran ( toplam 2 saat 30dk, 15dk kapalı). Otomatik parlaklıkta (%25 civarı olsa gerek) kalan şarj %80-%79. Düşük parlaklıkta fena değil gibi, yüksek parlaklıkta çok gidiyor demek ki.

evet 6000mah için değerler daha iyi olabilirdi, snapdragon olsa daha iyi götürebilirdi belki.

Ufak düzeltme: 20-100, 70dk ise okey gibi ya. 37-100'ü 90+ dkda şarj ettim. 33Watt olunca herhalde daha az watt çekiyor olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DimmetBrightness -- 14 Aralık 2023; 23:15:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BU telefonun çekim gücü az mı sanki ya? Eski telefonumun 3-4 diş çektiği yerde bu 2-3 diş çekiyor. Farklı bi simkarta geçtim ama ondan mıdır(operatör aynı)?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lightclaw -- 15 Aralık 2023; 13:54:26 >
  • Lightclaw kullanıcısına yanıt

Benim değişim olmadi evde 2 idi hala 2 . Rutin gittiğim yerde 3 4 idi hala 3 4. Ama wifi zayif gibi geldi bana ilk başta. Özellikle evde 1 dis 5ghz ceken yerde çekmiyor.

• SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU]

Bugünkü pil kullanımım. Çoğu evde geçti, yani parlaklık yüksek değildi, o yüzden daha uzun süre ekran beklerdim. Batarya öğrenme vs. 1-2 haftada oluyormuş da pek fark edeceğini düşünmüyorum, konuya çok hakim değilim.

9 saat iyi mi bilmiyorum, millet 11-12 alıyormuş herhalde, paylaşmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DimmetBrightness -- 15 Aralık 2023; 22:4:20 >
  • DimmetBrightness D kullanıcısına yanıt

Bende full wifi denedim sonuc aynı. 120hz kapatır birkaç ayar yaparsaniz 11i götürür. Ama bence gerek yok zaten 60 hz artik gözü kanatıyor.

SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU]

• Arkadaşlar selam ben samsung sitesinden 9499 a M34 aldım. Kendi adıma kayıtlı hat da alıp Gsb başvurusu yaptım. Sizce telefonu açıp kullanmaya başlamamda sakınca var mı yoksa gsb onayını beklemeli miyim ?

• mctrkttrn M kullanıcısına yanıt

Bence bekle biraz süreç değişik işliyor.

• mctrkttrn M kullanıcısına yanıt

Kullan tabi hocam, gsb süreci çok yavaş ilerliyor, daha iade alabilen yok. Ben de ayın 4'ünde başvurdum bekliyorum hala.

• Ben 1 hafta önce başvurdum, öğrencilik onaylandı diğer başvuru şartları inceleniyor diyor ama başvuru kabul edilse bile *diğer ayın 20'sinde yatacak sanırım*

Yani onaylandı yazsa bile iade 20 ocakta yapılacak diye biliyorum. Umarım bir arıza çıkmaz.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Şarj etmem gerektiğinden sıfırlayamıyorum ama hep 9 saat gitmiyor gibi. Bakalım belki zamanla daha optimize olur.

exynos yerine farklı işlemci olsa daha iyi olabilirdi hocam exynos tüketiyor. Ama günü fazlasıyla çıkarıyor sorun yok zaten 80dk da doluyor.

• Lightclaw kullanıcısına yanıt

kardeşim için alıp basvurduk. İlk fatura onaylandı dedi sonra o yazı kalktı. Cok uzun sürüyor ve belirsizlik var gibi.

Evet hocam exynos yerine daha verimli bir işlemci daha iyi olabilirdi. 1 gün 5 saat hiç lafım yok, ama hak ettiği 7'den fazla en azından 9-10 görmeliydi, full wifi de değil.

Yani boşta da az tüketmiyor demek ki.

Bende böyle gözüküyor hocam, kardeşinizde ne yazıyor ?

aynı geçen hafta fatura onaylandı yazıyordu sildiler nedense.

• M34'te ekran süresi arttırmak istiyorsanız

Samsung ile gelen gereksiz kullanmadığınız uygulamaları kaldırın

adaptif pil seçeneğini açın

güç tasarruf modunu açın

az kullandığınız uygulamaları derin uyku moduna alın

arada sırada kullandığınız uygulamaları normal uyku moduna alın

• Mobil veri ve wifi karışık, parlaklık adaptif ekran sürem.

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt

Teşekkürler ben pilden memmunum daha iyi olabilirdi evet ama 8 7 saat aliyorum ortlama isimi görüyor. İşlemci bu fiyat bandi için güçlü bir İşlemci ama farkli olsaydi bir iki saat daha albilirdik. One ui 6.1 de galiba pille alakalı değişiklikler olacakmış. Belki daha iyi.

• nicksizzzzzzz N kullanıcısına yanıt

Sizinki bayağı iyiymiş hocam. 1 gün 11 saat ve 9 ekran gayet başarılı. Benim şarj boşta da çok gidiyo sanki. Geçen şarja takmadım sabah takarım diye 7-8 vardı, wifi falan kapalıydı ama sabah kalktığımda telefon kapanmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DimmetBrightness -- 26 Aralık 2023; 1:17:3 >

Hocam benim gece kapalıyken 3-4 % şarj yiyor en fazla. Kullanmadığınız Samsung uygulamalarını silebilirsiniz ben öyle yaptım, bı de düz Google uygulamasını devre dışı bıraktım o da çok şarj yiyordu.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.