Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
13
Favori
10.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün tekrar onay yazisi eklenmiş kardeşimin. Neler dönüyor merak ediyorum yazip sildiler diğer aya bıraktılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt

Hocam bu ay içerisinde almamış mıydınız zaten ocakta yatacaktı, 20 ocakta yatarsa sorun yok, umarım sorunsuzca yatar.

12) Teknolojik cihaz desteği fatura kesim tarihini takip eden ayın yirmisi itibarıyla iptal veya iade işlemi bulunmayan cihazlara yönelik gerçekleştirilir.

Dediğim şart bu.

• DimmetBrightness D kullanıcısına yanıt

başvuru kasımda yapıldı ama son günleri idi

• Pil beni şaşırtmaya devam ediyor, maşallah.

SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU]

• 9 10k arasına en iyi cihaz bu mudur? Baska öneriniz var mı?
    Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • crazyboypro© C kullanıcısına yanıt

A34e bak derim daha iyi bin tl farkla. Islemci daha iyi ram 8 daha büyük ekran su sertifikasi var.

• Arkadaşlar genel olarak samsung telefonlarda orjinal batarya bulmak da sorun var mı? Yetkili servislerde bulunabiliyor mı?

• yksln kullanıcısına yanıt

yetkili servislerde orijinal batarya var

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    vergisiz alacaktım da a34 11k civarına cıkmıs, o yuzden tek secenek m34 gibi görünüyor.

o zaman evet. Vergisiz anlamda en iyisi. Öğrenciler alsın.

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt

yakınlarda vardı pazartesi soracağım.

• MERHABA, vergisiz cihaz alımı ile ilgili birkaç sorum olacaktı.
    Anlayamadığım birkaç detay var.
    1- Vergisiz cihazdan yararlanan üniversite öğrencisinin vergi indirimini aldıktan birkaç ay sonra üniversiteden kaydını sildirmesi gerekirse veya üniversiteden ayrılırsa ne olur, saglanan destek faiziyle geri mi alınır ve aynı durum internet desteginde nasıl olur (internet desteği kesilir mi faiziyle geri mi alınır?)
    2-Resmi gazetede 2 yıl hat sahibi öğrencinin kullanması cihazın sim kart slotuna farklı bir hattın takılmaması gerektiği yazıyor, ancak destekten yararlanan kişi hesabına vergi iadesi yattıktan birkaç ay sonra yeni telefon alıp hattını yeni telefonuna takarsa ve 2 yıl dolmadan vergisiz olarak aldığı telefonu hatsız kullanmaya devam ederse yine destek faiziyle geri alınır mı sorun olur mu?
    3-Çift hatlı cihazlarda iki hat takılsa ve takılan bir hat öğrencinin diğer hat ise baska birinin ismine kayıtlı olsa sorun olur mu? Yani verilen destek faiziyle alınır mı?

• Arkadaşlar ekran koruyucu ve kaymayan kılıf önerebilecek var mı? Kılıf siyah olursa çok iyi olur.

• nicksizzzzzzz N kullanıcısına yanıt

Maaşallah 11 saaat ve %14 mü kalmış

Benim maksimum 8-8.5 saat gidiyor 100-1. Neden bu kadar fark var anlamış değilim.

Net bir cevap veremeyiz sanırım hiçbirimiz ama koşulları tek tek okumuş biri olarak görüşlerim şu şekilde:

1. Başvuru sürecinde koşulları karşılamak yeterli, aksi yönde bir şey belirtilmemiş. İnternet desteğinin faiziyle geri istenmesi gibi bi durum olacağını sanmıyorum, en fazla desteği keserler.
    2. İndirimli cihaza kendi adına kayıtlı hat dışında bir hat takmadığın sürece istediğini yapabilirsin.
    3. Bunun hakkında bir şey yazmıyor ama bence ikinci hat da olsa başka birinin adına kayıtlı hat takmak koşulları ihlal eder, devlet faiziyle isteyebilir verdiği desteği. Ben o riski almazdım.
  • M serisi üvey evlat modunda sanırım android 14 hala gelmedi. Hindistan da çıktı sonra noldu belirsiz. A52 bile aldi 3 yıllık olacak cihaz.

• Lightclaw kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, asıl ilk soru kafamı karıştırıyordu ben de tek tek okudum ancak böyle bir detay koymamışlar maalesef.
    Ancak maddesi koyulmamışsa bence de yasal olarak sıkıntı çıkmamalı.

• M34 5G hem Android 14 kurdum hemde aramaları otomatik kaydet aktifledim telefonu hiç sıfırlamadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt2pro55 -- 19 Ocak 2024; 0:13:9 >

• gt2pro55 G kullanıcısına yanıt

Bana gelmemiş. Stabil mi?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.