Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
13
Favori
10.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

8.5 saat aldim. 46 saat gitti son şarjdan sonra. 1 saat clash royaledir. Kalani x, chrome whatsapp vs. 120hz hep acık parlaklık değişiyor.

Yüzde 4 iken taktim. 1saat 26 dakika sürdü dolması.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Kablolu kulaklık

AKG Tip C kulaklık 329 tl

Samsung EO-IA500B 3.5 mm kablolu kulaklık 209 tl

• gt2pro55 G kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler belki tws vardir dedim iyi fiyata. Kablou da fena değil fiyat olarak.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Galaxy Buds FE 1.359 TL

Galaxy Buds2 Pro 3.679 TL

Galaxy Buds2 2.299 TL

• AliExpress den sipariş verdiğim kılıf geldi M34 5G ile tam uyumlu kılıf telefonu sağlam bir şekilde tutuyor kamera kısımları tam uyumlu sorunsuz resimleri ekliyorum

SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU]

• Alp Gürsoy'un paylaştığı indirim kodu ile anneme kapmayı başardım
    2019 Aralık'tan beri a30 kullanıyor, artık iyice yavaşladı
    Gelsin bakalım nasıl cihaz merak ettim ama bu fiyata her türlü alınır zaten

Kılıf paylaşımı yapılmış fakat ekran koruyucusu göremedim aldınız mı arkadaşlar koruyucu
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

Ben çarşıdan yapistirttim ama tam kaplamadi. Netten yorumlar vs arttıkça tam kaplayan alacağım ileride. Cihaz güzel 7 8 saat ekran süresi alıyor. 80 90 dk da oluyor. Amoled 120hz ekran çok hoş. Keşke ram 8 olaymış. Sanal ram varken belki kurtarır ben kapattım ama android 16 17 sürümlerinde açmak zorunda kalırız yüksek ihtimalle.

• Evet fiyatı indi 8000 9000 civarına düşerse satar.A34 ile arasındaa fiyat farkı olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Evet fiyatı indi 8000 9000 civarına düşerse satar.A34 ile arasındaa fiyat farkı olmalı

9500 altı olursa öğrenci için en iyi seçenek olur. 4 5bin bandina alacaklar. Sonra realme 10 iyi

• Satıcı N11 in kendisi, öğrenciler için iyi bir alternatif. Fiyat 9.399 TL

SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU]www.n11.com
    Samsung Galaxy M34 5G 6 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/samsung-galaxy-m34-5g-6-gb-128-gb-samsung-turkiye-garantili-43863905?magaza=n11
  • Satıcı HB. Seçili telefonlara 3000/500 ile 9.299 TL’ye geliyor. Peşin fiyatına HB kredisiyle 3, İNG ile 6 taksit.

Samsung Galaxy M34 5G 128 GB 6 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili)
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m34-5g-128-gb-6-gb-ram-samsung-turkiye-garantili-p-HBCV00004WO01B?url_src=ios-product-detail
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt

Hocam eğer 9.500 TL altı telefon vergi indirimi için yazmışsanız bu konuda sıkıntı olabilir. Kodla indirim yapılır ve ücreti indirimli ödersiniz ancak fatura ürün fiyatından kesilebilir. Başka platformlarda (N11) yaptığım ayakkabı alışverişine baktım biraz önce fatura ilan fiyatından kesilmiş. Satıcı hepsiburada bunda durum farklı olabilir anacak mağazaya sorup teyit ettirmekte fayda var

Genel alıcılar için yazdıysanız kusura bakmayın, benimki o amaçla alacaklara uyarı niteliğinde.

• coolman06 C kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Şartları sağlamayanlar için alternatif olması açısından yazdım.
  • Bu telefonda Always on Display var ve arayüzü Samsung One UI 5.1 yani Core denilen hafif versiyon değil, ekran kalitesi çok iyi, bataryası da 6000'lik...

Acil telefon ihtiyacı olanlar 10.000 TL altına bulabilirlerse gözlerini kırpmadan satın alabilirler...
  • Arkadaşlar merhaba. Telefona karşıdan baktığımda ekranın orta kısımları daha sarımtırak duruyor, tutma açısını değiştirdiğimde o sarılık yukarı doğru kayıyor. Özellikle beyaz temada belli oluyor. Sizin cihazlarda böyle bir durum var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lightclaw

Arkadaşlar merhaba. Telefona karşıdan baktığımda ekranın orta kısımları daha sarımtırak duruyor, tutma açısını değiştirdiğimde o sarılık yukarı doğru kayıyor. Özellikle beyaz temada belli oluyor. Sizin cihazlarda böyle bir durum var mı?

Bende sorun yok hocam.

• Hindistan yada Vietnam romu atmak istiyorum fakat pit dosyası gerekli, xda da henüz konusu açılmamış yardımcı olabilecek arkadaş var mı

• Arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum vergisiz telefon olayıyla. Günlük kullanımda genel tecrübelerini anlatacak arkadaş var mı, exynos çok ısınıyor mu ve kasma donma yapıyor mu? Bir de CoD:M veya Wild Rift oynayan varsa oyun deneyimlerinden bahsedebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertallen -- 22 Kasım 2023; 0:8:22 >
  • mertallen M kullanıcısına yanıt

Kasma donma vs olayları yasamadim. 120hz akıyor zaten. Dediğin oyunları oynamadım ama kasacagini pek sanmam önceki cihazimda g95 rahatca belli ayarda açıyordu bu biraz daha güçlü ve acar.

İşlemci çok ısınmıyor. Braz fazla yoran işlemlerde hafif belli ediyor. Yaz aylarında biraz daha hissedilir diye düşünüyorum ısınma isini. Daha tecrübeli m33 veya a53 forumlarına sor istersen İşlemci aynı.

Ben wp insta x ve bankacılık işlemleri için kullanıyorum. Fazlasıyla memnunum. Kamera da bu segment için iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 22 Kasım 2023; 12:18:19 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.