Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
13
Favori
10.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M34 5G aldım %50 indirimle samsung kulaklık göndermedi.Burda yazılmayan benim telefonda baktığım özellikler ve kamera hakkında bilgi vermek için yazıyorum.

M34 5G sar değeri

Baş bölgesindeki sar 0,476 W/kg

Vücuda temas halindeki sar 1,28 W/kg

M34 5G telefondaki bazı özellikler

*Windows bağlantısı

*Always on display

*Ekran kaydedici

*WiFi arama

*Ekran görüntüsü alma

*Nfc

*Güvenli klasör

*Dolby atmos

*Android Auto

*Ekranı açmak için çift dokun

*Ekranı kapatmak için çift dokun

*Görüntülerken ekranı açık tut

*Telefon alındığında uyar

*Dual messenger

Bu telefonun bence mono hoparlör sesi biraz yüksek iyi,arka kamera konusunda ise m34 5g,huawei p30,realme gt2 pro,Samsung m30s,Samsung Galaxy Note 5 ile çektiğim aynı fotoğraflar dan arka kamerası ne kadar iyi siz karar verin.Ön kamera bence m30s den bi tık daha iyi.

SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU]

----

------

Samsung Galaxy Note 5

GT 2 pro nun çektiği fotoğraf 28.64 mb olduğu için foruma yüklenmedi ekran görüntüsünü alıp öyle yükledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt2pro55 -- 28 Eylül 2023; 16:13:56 >

• gt2pro55 G kullanıcısına yanıt

Sizde mi özgür beyin videodan aldınız hocam? Benim de az önce teslim edildi. Ekran hep ips kullandığım için amoled güzel geldi. Bendeki 90hz idi bu 120hz çok fark olmaz dedim ama gene de fark varmış. Ben günlük işler için kullandığım için işlemci yeterli fazlasıyla. Keşke ram 8 olsaymis ileride belki şişer 4 güncelleme garantisi var.

Şimdi kılıf ve cam bulduk mu için rahatlar. Keşke içinden çıksaydı güzel olurdu. Realme 7 almıştım tam takir çıkmıştı rahattım.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

You tube da m34 5g ile ilgili videolara bakarken Enes Değirmenci beyin videosuna denk geldim videoyu yeni yüklemişti fırsatı değerlendirdim.Şu kılıfın siparişini vermiştim çok yakında gelecek

https://www.n11.com/urun/samsung-galaxy-m34-5g-cilt-hissi-manyetik-emis-cep-telefonu-kiliflari-42472509?magaza=qichengda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt2pro55 -- 28 Eylül 2023; 15:42:43 >

Ben slikon arıyorum hocam seçiyorum slikon kılıfları

Yakın da gelebilir

• GercekUykucu kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

bana 3 slot lazım

• Bu telefonun A34 den avantajlı yanı nedir ?
  • onsos1100 O kullanıcısına yanıt

Sadece 6000mah batarya

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Sadece 6000mah batarya

Aradaki 1000 mahlık farkı işlemci sömürdüğü için,kullanım süreleri birebir aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: onsos1100

Bu telefonun A34 den avantajlı yanı nedir ?
    Hiçbir üstün tarafı yok.a34 varken bu cihaz alınmaz,m34 dün bataryası 1000 mah daha fazla ama işlemcisi batarya yı sömürdüğü için real kullanımda aynı.

Yurt dışı kılıf siparişim gelene kadar A24 Kılıf siparişim geldi birazdan kılıf ve telefon görüntülerini paylaşacam

• Yurt dışı kılıf siparişim gelene kadar A24 Kılıf siparişi verdim gelen kılıf uyumlu sadece arka kamera yeri hafif tam ortalamıyor ama sorun değil gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt2pro55 -- 30 Eylül 2023; 14:4:37 >

Hocam zaten milimlik farklar varmış ben baktığımda olur diye düşündüm. Ama gidip çarşıdan dener bakarim dedim kaldı. Sağolun paylaşım için.

Yakın telefonculara sordum yoktu. Cam vardı nano olandan taktırdım ama kenarları siyah yapıştırmış. Ekran hafifi küçüldü hoşuma gitmedi. Yaygınlaşsin onu da değiştiririm simdilik idare etsin. Çinli markaların sevdiğim yanı bu. Üstünde filmi kılıfı şarj aleti tam al kullan. Şimdi dün şarj aleti geldi cam zoraki bulduk kılıf yok daha düzgün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 30 Eylül 2023; 14:13:26 >
  • ajf39 A kullanıcısına yanıt

A34 ortalama ne kadar ekran süresi veriyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

A34 ortalama ne kadar ekran süresi veriyor?

Mobil veride 10 saati gördüm

Zaten daha iyi a34. Bu telefon piyasaya düştüğünde ve kulaklık hediyesi bittiğinde 9bin kusur olur. A34 11 civarı.

• Eylül güncellemesi geldi.

A34 daha iyi telefon.

İşlemci ve ram daha iyi. Hoparlör stereo, toza ve suya sertifikası var. M34'ün satış fiyatını 8000 9000 bandına düşmesi lazım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.