Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
38
Favori
98.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    static ip ve dns ver telefona, modem/Router den ise aynı ayarlari yapip sinyal kuvvetini en yükseğe al hocam. Ayrica Router dan ya da artık ne kullaniyorsan ap isolation i kapat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Galeride fotoğraf veya videoyu seçip paylaş seçeneğinden göndermek istediğimde seçeneklerde wifi direct çıkmıyor cıhazda wifi direct özelliği var ama. Ne yapmak lazım ayarı falan mı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarı varmı bilmiyorum ama bende Bluetooth ile paylaşım yaparken, 2 cihazda aynı ağa bağlıysa çoğu zaman kendi kendine daha hızlı aktarım için wifi direct'e geçildi tarzı bir bildirim geliyor

• Merhaba m31 lere güncelleme geldi yuklemeye baslayabilirsiniz

• Android 12 yi yükleyip deneyimleyen varmi arkadaşlar

• 1907hsk kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

• Hayırlı olsun bakalım şimdi tesadüfen gördüm güncelleme geldiğini.
    Müsait bir zamanda rahat rahat yapacağım.Güncelleme yapma konusunda takıntılıyım.
    İlk önce mevcut versiyon ile hard format peşine tekrar kurulum yapıp soft format atıyorum.
    Sonra yeni güncellemeyi yapıp peşine tekrar soft reset atıyorum.
    En son sıfırdan her şeyi baştan yapıyorum. Bütün ayarlar,uygulamalar vs vs her şeyi telefonu yeni almış gibi teker teker yapıyorum. Başka türlü güncelleme yaparsam rahat edemem :)

• Android 12 güncellemesi geldi.

• güncelleme şimdilik iyi görünüyor, en sevdiğim yönü de yüzde 85 olunca şarjı kesmesi, biraz kasıyor gibi geldi ama eskiye göre

• güncellemede şarj daha fazla gidiyormu ?

• 12 güncellemesini yaptım internet sorunu biraz olsun düzeldi. şarj daha fazla gitmeye başkladı. Hard reset yapmadım.

• İnternet sorunuz neydi

• Akletmeklazım kullanıcısına yanıt

Mobil veri çok yavaştı en küçük videolar bile takılıyordu.

• Son güncellemeyi yükleyenlerin yorumlarını bekliyorum

• Son güncelleme android 12 mi?

• Her yeni güncellemede telefon biraz daha yavaşlıyor ve uygulamalar çok geç açılıyor. Bu son güncelleme sonrası mesela what'sapp gibi uygulamalar tıklayınca 2 saniye sonra açılmaya başladı.

• android 12 güncellemesini yaptım.

Telefon güncellemeden sonra ilk açılışta baya yavaştı. telefonu yeniden baslattim, bu sorun gitti ama eski surume göre cok hafif bir yavaslik soz konusu. Bunu da animasyon geçişinin artmasına bağlıyorum.

Güncelleme sonucunda uygulamalarin calismasi daha stabil hale geldi. Ozellikle Chrome daha iyi çalışıyor.

Güncellemenjn en iyi yaniysa kamera gibi geldi bana, kamera daha hizli odakliyor artik, kameranın görüntüsü ve hizliligi artmis gibi.

Sarj performansinda bir önceki güncellemeye göre fark gormemekle beraber telefonu ilk aldigimda 12 saate yakin ekran kullanımı alıyordum ama son 1 senedir 8-9 saat ancak oluyor, bu güncellemede de ekran suresi hala 8-9 saat civarında.

• SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera

Bu tema nasıl yapılıyor? Android 12 de direk kendisi mi kuruyor?

• PAUL WALKER kullanıcısına yanıt

Yapamazsın. O google pixei telefonlara özel. Android 12 ile alakasız.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.