Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.163
Cevap
38
Favori
98.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alper_love

Şimdi arkadaşlar benim çocukta var bu telefondan ama şöyle bir sorun var yarım saat önce sarj %54 tü şimdi %37 olmuş bir şey yapmadan geçenlerde yine dikkatimi çekmişti neden olabilir
    alakasi yok bende de aynı sorun vardi akilli beklemeyi actim duzeldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssbrutality

alakasi yok bende de aynı sorun vardi akilli beklemeyi actim duzeldi

Alıntıları Göster
    Akıllı bekleme telefon ekranı açıkkken kapanmaması sağlama işine yaramıyormu?

• alper_love A kullanıcısına yanıt
    evet hem öyle hemde dedigim gibi gece birakip sabah 7 eksilme sorununa çözüm oldu. test ettm.

• Arkadaslar adam akilli ekran koruyucu cam bulamadim. 2 kere siyah olanda aldim etrafi siyah onlarda tam kaplamadigi icin ekranla koruyucu arasina toz aldi. Gittim 15 tl ye dandik yarim yamalak koruyucu aldim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ay sonra ilk kez içime sinen hoş bir kılıf bulup sipariş verdim.Az önce elime ulaştı

Tam sevdiğim soft kılıf tarzında.Zırhlı,titan vs diye geçen kaba kılıfları sevmiyordum.Bu onlara göre bir nebze daha iyi geldi bana.Telefonu yeni almışım gibi oldu.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m31-kilif-liquid-ici-kadife-silicone-soft-kapak-P414824980
  • SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera

• Bu telefonun 8 GB RAM versiyonu Türkiye'de var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Bu telefonun 8 GB RAM versiyonu Türkiye'de var mı?
    Ben kayıtsız buldum bi tane m31 duos diye geçiyor.ama fark yok sadece 8 GB
  • Bizim bu şarj cihazı cidden hızlı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

arkadaslar hepinize merhaba

redmi note 9 pro ile bunun arasinda kaldim. acikcasi cin mali almayi cok istemiyorum

kamera olarak bunu daha cok begendim ikisinin de fotograflari inceleyince.

tek endisem islemci olarak geride ve gorilla glass 3 kullaniliyor olmasi.

bir de amoled ekranlarda burn-in olabiliyormus, garanti bu durumu karsilyior mu acaba?

tavsiye eder misiniz?
    Şu an kullandığım Xiaomi Mi Note 3 memnunum. Annem için Redmi Note 9 serisinden bir telefon düşündüm ama kameraya toz kaçması, yazılım sıkıntıları ve garantisinin çok da iyi olmadığını düşündüğüm için alternatifleri düşünüyorum. P40 Lite güzel ancak kimisi olmayan yazılımları yüklemek sıkıntı değil derken bazıları sakın almayın diyebiliyor.

Redmi Note 9 serisi, Mi Note 10 Lite, Galaxy A31, A51, M71, Realme 6 Pro, Huawei P40 Lite.

Xiaomi açıklama yapmış ancak çok tatminkar değil. Toz sorununa sahip olan hangi serilerde var ise onların satışını durdurması gerekiyor. Telefon elime geçtikten bir süre sonra servise verip nasıl geri döneceğiyle ilgili kuşku yaşamak istemem sonuç olarak. Hepsinin iyi kötü yanları var. Ancak seçim yapmak zor.

• Arkadaşlar merhaba, m31 güncellemesini yaptıktan sonra telefonu açmak için parmak izinden önce ekran şifresi soruyor ama bu şifreyi hatırlamıyorum, hard reset atmak istedim ama bunun için önce telefonu kapatmam gerekiyor ancak telefonu kapatmaya çalıştığımda yine şifre istiyor dolayısıyla hard reset ama imkanı da ortadan kalkıyor... mu? Servise gitmek dışında yapılabilecek birşey var mı? Cevap verebilirseniz sevinirim, teşekkürler

edit: remote unlock seçeneği kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teaser -- 12 Eylül 2020; 12:9:44 >
  • northeast61 kullanıcısına yanıt
    Sanal yakınlık sensörü diye bir şey var bunlarda. A51 almıştım. Konuşurken ekran açılıp durduğu için 1 haftada sattim. Samsungun kendi sitesinde sensör ozellikleri kısmında yazıyor sanal yakınlık algılama diye. Gerçek bir sensör yok yani. Kamera ile çalışan bir yazılımsal sensör. Bu seneki cihazlarinin geneli böyle. Sensörden kıslış samsung. Olsa da 50 tl fazla olsa iyi idi. Çok istememe rağmen bütçeye uygun samsunglar da aynı sistem var. Sensör yok maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerede -- 12 Eylül 2020; 17:47:45 >
  • BlackRange kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen çok konuşma yapıyorsunuz ve sanal yakınlık algılama dedikleri yani kulağa yaklaşınca ekrani kapatan yazılım yiyor sarjinizi. Zire burada sensör yok. Yazılımla kamerayı kullanıyor cihaz. Ne kadar konuşma o kadar çok kamera açılıyor yani.

• kukaraça kullanıcısına yanıt
    Sensör yok hocam
    Kamera kullanıyor samsung.

• Samsungun şu anki arayüzünü ve amoled ekranını çok seviyorum. Ama şu lanet sanal yakınlık sensörü yüzünden aldığım a51i 1 haftada sattim. M31 alayım diyorum ama o da aynı. Ne almalı samsung bilemedim.

• Yakınlık sensörü yerine kamera kullanan ve sorunsuz çalıştıran birçok telefon piyasada var. Burada sorun sensör olmaması değil markanın kendisi diye düşünüyorum. Eski model olup sensörü olan Samsung telefonlarda yine zaman zaman takılmalar oluyordu. Ekran geç kapanıyordu ya da konuşma anında ekrana bakmak isterken o ekran hep kapalı kalıyordu.

Telefonun donanımı güzel ama alt seviyede kalması için yazılımsal kırpma yoluna gitmişler gibi bir durum seziyorum. Piyasaya güzel bir custom rom çıkarsa bence yıldızı parlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerede

Samsungun şu anki arayüzünü ve amoled ekranını çok seviyorum. Ama şu lanet sanal yakınlık sensörü yüzünden aldığım a51i 1 haftada sattim. M31 alayım diyorum ama o da aynı. Ne almalı samsung bilemedim.
    Yakinlik sensoru nasil sanal hocam. Fiziksel bir sensor cipi yok mu içinde? Gorusme sırasında ekranin içinde bir led yanip sönüyor, sensor testi yaparken o led'e parmagimi yakinlastirdikca ekran kapaniyor. Anlayamadim bu isi.

Valla ben de a71 ile bu sorunu cok yaşıyorum. Ne kadar dikkat etsem de mutlaka konusma sırasında ya beklemeye alıyor, ya ekran goruntusu çekiyor. Cidden bıktırdı. Isin garibi bu durumdan a71 başlığında cok sikayet eden birilerini de görmedim. Ben de mi note 10 lite'da var. O telefonun yakinlik sensoru sorunu var diye adi cikmis. İnanın 10 görüşme yapıyorsam belki birinde sensor kararsız çalışıyor. Ama 71 hemen hemen her uzun gorusmem de sapitiyor. Demek ki orta sinif samsung telefonların çoğu böyleymis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 13 Eylül 2020; 3:25:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

Yakinlik sensoru nasil sanal hocam. Fiziksel bir sensor cipi yok mu içinde? Gorusme sırasında ekranin içinde bir led yanip sönüyor, sensor testi yaparken o led'e parmagimi yakinlastirdikca ekran kapaniyor. Anlayamadim bu isi.

Valla ben de a71 ile bu sorunu cok yaşıyorum. Ne kadar dikkat etsem de mutlaka konusma sırasında ya beklemeye alıyor, ya ekran goruntusu çekiyor. Cidden bıktırdı. Isin garibi bu durumdan a71 başlığında cok sikayet eden birilerini de görmedim. Ben de mi note 10 lite'da var. O telefonun yakinlik sensoru sorunu var diye adi cikmis. İnanın 10 görüşme yapıyorsam belki birinde sensor kararsız çalışıyor. Ama 71 hemen hemen her uzun gorusmem de sapitiyor. Demek ki orta sinif samsung telefonların çoğu böyleymis.

Alıntıları Göster
    Samsungun kendi sitesinde de yazıyor sensör özelliklerinde, sanal yakınlık algılama diye. A 51 de böyle, m31 de de aynısı yazıyor. A51 çok çektirdi. Aynen dediğiniz gibi, konuşurken ekran açılıp oraya buraya gidiyor telefon. M31 istiyorum ama bunun sensör özelliklerinde de sanal yakınlık algılama yazıyor. O yüzden çekiniyorum. Sizin tekefinunuz m31 mi, konuşurken mesela ekranin üst kısmına parmakla dokununca kapanıyor mu ekran.
    Sanal yakınlık algılama ön kamera ile oluyor. Yazılımsal bir işlem. Sensör cip vs yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezerede

Samsungun kendi sitesinde de yazıyor sensör özelliklerinde, sanal yakınlık algılama diye. A 51 de böyle, m31 de de aynısı yazıyor. A51 çok çektirdi. Aynen dediğiniz gibi, konuşurken ekran açılıp oraya buraya gidiyor telefon. M31 istiyorum ama bunun sensör özelliklerinde de sanal yakınlık algılama yazıyor. O yüzden çekiniyorum. Sizin tekefinunuz m31 mi, konuşurken mesela ekranin üst kısmına parmakla dokununca kapanıyor mu ekran.
    Sanal yakınlık algılama ön kamera ile oluyor. Yazılımsal bir işlem. Sensör cip vs yok.

Alıntıları Göster
    Hocam a71 kullanıyorum diye belirttim ya. Yazdiklarimi tam okumadiniz heralde :)

• mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Bence m31 i son sıraya yazın burada.
    Ben sırf Çin telefonu almayacam diye aldım 😅 o yüzden pek ses etmeyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.