Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M23 / F23 5G [ANA KONU] (Fiyat-performans/M23 nasıl-incelemesi/Kullanıcı yorumları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
264
Cevap
11
Favori
19.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pil ayalarlarında 1.9 GB diyor ama tam anlayamadım sanala geçmiş mi? Ayrılmışa da 657 MB diyor.

• mustaac M kullanıcısına yanıt

Allah Allah? Sepete ekleyince zamlı fiyat geliyor bana.

• Amazonda Mavi rengi 4300 lira amazon.com.tr satıcılı... Trendyolda da mavi rengi 4300 lira. Ben m52 kullanıyorum, kayınbabama bunu aldık çok memnun kaldık. Kendi telefonumla kıyaslıyorum çok bir fark göremiyorum gayet iş görür telefon ram haricinde... O da sadece uzun vadede güncel oyunlarda sorun çıkarır diye düşünüyorum. Günlük kullanımda pek bir etkisi yok gibi. m52 ye göre birazcık yavaş menu geçişleri sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustaac -- 6 Temmuz 2022; 12:26:45 >
  • teşekkür ederim hocam

yanıtınız önem taşıyor bu devirde bir cihazda gürültü engelleme olmaması buyuk dezavataj çünkü.

ayrıca 4.148liraydi şimdi baktım 4500 olmuş bile:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeri mi bilmiyorum ama M23 ile Realme 8 arasında kaldım. Ekranının PLS olmasa tam alınacak telefon gibi duruyor.

• Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt

hocam bende a23 realme8 m23 arasında kalmıştım

realme 8

amoled

6gb ram

fulhd 60fps video kayıt yapıyor m23 hep 30fps içinden şarj adaptoru çıkıyor herhalde kutudan burada da avantajlı gözüküyor

m23

samsung güvencesine sahip

cpu daha güçlü ve daha az enerji tüketir

dayanıklı ön cam var

5g var

kameralar yakın performans veriyorlar

pls ekran amoledin gerisinde ama pls de kotu bir ekran değil

4gb ram ileride yetersiz gelebilir sanal ram nedir işe yarar mı bilemem ama benim kararim samsung m23 olacak yüksek olasılık...

ayrıca m23te görüsme sırasında bağlantı sorunlarını dile getiren çok.kişi olmuş bu aşamada 5g olmayan a23 te hala seçeneklerim arasında onda da ois olması video ve fotograf performasını arttıracaktır hem a serisi m serisine gore belki daha fazla guncelleme alır...

PLS haricinde Samsung daha iyi en azından yazılım avantajı var 2 ana güncelleme de alacak seneye android 13 sonraki yıl android 14

• Realme'ye daha yakın gibiyim hocam. Önceki telefonum S8 Plus'tı, memnundum baya batarya harici. M23 biraz daha CPU'ya odaklandığı için geri kalanları salmışlar biraz, kamera kalitesi iyi değil diyorlardı. Realme daha dengeli davranmış özellik konusunda. Kafam karışık hâlâ.

@Alpha Centauri Güncelleme çok da önemli değil aslında, S8 Android 9 almıştı en son işimi fazlasıyla görüyordu. Realme sanırım 12'yi almış, maks. 13'ü alır alırsa o da. Arayüzü kararlı olduğu sürece güncellemeye takılmıyorum hocam. OLED'e alıştığım için TLS çok tırmalıyor gözümü. Bir de uzun vadede 4 GB ram yetersiz kalır mı o düşündürücü?

• Anneme bu telefondan almayı düşünüyorum. J7 Pro var 16GB, artık şarj ve hafıza çok kötü hale geldi. Yetmiyor. M23'ün fiyat/performans oranı çok iyi gibi. Tek sorum, bu telefonda donanımsal olarak yakınlık sensörü ve ortam ışığı sensörü var mı? Yoksa yazılımsal olarak mı ?

• mustaac M kullanıcısına yanıt

Derin uyku modu ile telefonda gereksiz yere çalışan uygulamlardan kurtulunca genel olarak stabil seyrediyor.

Bu da makina sonuçta, arka planda İnstagram, Whatsapp, Sahibinden, Telegram, Tiktok, Youtube, Facebook, Twitter, Play Store vs. çalışması cidden güç israfı bence.

• losttime35 kullanıcısına yanıt

Telefonun lansman fiyatı 289 USD hocam, 17.30'la çarpınca telefon net 5 bin TL yapıyor. Bence 4-4.5 civarına bedava sayılır.

Model biraz tanındıktan sonra zamlar gelmeye başlar, M12'ler öyle oldu mesela, hiç kimse yüzüne bakmıyordu telefon birden patladı.

super amoled gerçekten göz zevki açısından iyi bir şey

amoled ekrana alışan lcd ve pls ekran vasat kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 8 Temmuz 2022; 16:27:8 >

Realme'ye, Oppo'ya, Xioami'ye vs. para verme derim, alacaksan ya Samsung al ya Apple. Samsung'larda telefonun iskeleti de sağlam oluyor, Oppo ve Realme'lerde telefon esniyor ve elektronik sorunlar oluyor maalesef.

Benim ailemde M12'de var, kağıt üzerinde aynı ekran teknolojisi var ama M23'ün paneli çok daha kaliteli renkler canlı. Geceleyin gözünü yorar diye korkuyorsan hiç çekinmene gerek yok göz rahatlığı kalkanı ve düşük parlaklık seviyelerinde saatlerce bakabiliyorsun.

Dediğim gibi M12'ye göre panel ciddi anlamda kaliteli, dış kasa olarak da bence çok yakışıklı. Realme alırsan aklın bunda kalır ama M23 alırsan pişman olmazsın. Kamera olarak da mesela AR özelli emoji stüdyosu vs. var, ön kamerayla Selfie çekerken başka birinin yüzünü algılayıp zomm in-out yapabiliyor, 50 MP kamerası var, 480 fps ağır çekimde bir artı benim gözümde.

Realme'leri bilemeyeğim ama M12 ve M23'te suya dayanıklılıkta var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61960E1CE -- 12 Temmuz 2022; 14:54:14 >

• M12 ve M23'te herhangi bir suya dayanıklılık özelliği yok.

• 4350 ye n11 den aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt

M23 ve M12'de suya dayanıklılık mevcut hocam elbette abartmamak için yok demişler ama su altında çekim vs. yapabiliyorsunuz.

APS TechTVyoutube
    Samsung Galaxy M12 is equipped with Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A55 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) Exynos 850 (8nm) processor that lets you enjoy faster speed and an uninterrupted performance. The big screen of Samsung Galaxy M12 provides you an immersive viewing experience while playing games or watching videos. It features a 6.5 inches Infinity - V display that has 81.9% screen-to-body ratio. Moreover, the screen resolution of the newly launched smartphone is 720 x 1600 pixels and has an aspect ratio of 20:9. Apart from this, Samsung Galaxy M12 is powered by a massive Li-Polymer 6000 mAh non-removable battery that comes with 15W fast charging support Samsug M12 water drop test, Sansung M12 drop test , Samsung M12 durability test, Samsung M12 battery drain test, Samsung M12 battery drain test with pubg, Samsung M12 heating test, Samsung M12 pubg gameplay, Samsung M12 gameplay with fps Samsung M12 fps meter, Samsung M12 unboxing, Samsung M12 unboxing hindi, Samsung M12 mobile, Samsung M12 review, Samsung M12 pubg test, Samsung M12 camera, Samsung M12 battery drain test, Samsung M12 5g, Samsung M12 price, Samsung M12 gamiing review, samsung M12 fingerprint Share, Support, Subscribe!!! FACEBOOK - https://www.facebook.com/APSTECHTV1 TWITTER - https://twitter.com/APSTECHTV1 YOUTUBE - https://www.youtube.com/c/APSTechTV
    https://www.youtube.com/watch?v=n_WrDC8nffQ&feature=youtu.be

Bende M23'te denedim aynısını, suyun altında çekim yaptıktan hemen sonra dahi mikrofon kulaklık vs. çalışıyor.

• Vallahi bedava bence, 5 senelik S serisi çöplerin 10 bin, minnoş iPhone'ların 20 bin ettiği piyasada çokı iyi.

Bu arada her yere ''Data Takibi'' diye reklam veren Apple ve İCloud skandalını görünce Samsung aldığıma, goygoy yapanlara kulak asmadığıma menmnun oldum.

Apple'ın gidişatı Nokia gibi, sadece kamerası iyi.

• Merhaba. M23 5G yi yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Fiyat olarak bu döviz kurunda gerçekten çok iyi. Ağır oyunlarda max ayarlarda yüksek fps vermez ancak yinede oynatır. Günlük işlerde asla üzmez. Ancak kıronik şebeke sorunu var malesef. Bazen hat sinyali full olmasına rağmen ulaşılamıyor ve arama yapamıyorsun. Hatta bugün sms bile yollarken sıkıntı yaşadım. Başka bir platformda bir arkadaş ayarlar kısmından bu sorunu düzeltmiş. Bende bu yöntemi denedim ve bu sorunu takip etmekteyim.

• OLIHOGDES kullanıcısına yanıt
    şebeke den yana en küçük bir problem varsa ,çıkarsa , kesinlikle iade ederim , en önemli şey şebeke benim için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OLIHOGDES kullanıcısına yanıt

Bu konu kafama takıldığı için almadım cihazı takipteyim...

A23te 5g olsa hiç ďüşünmeden onu alacaktım ama 5g arifesinde 5g olmayan cihaz almakta çok mantıklı gelmedi ayrıca sorunun 5g den kaynaklandığı bilgisini paylaşanlar da olmuş...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.