Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M23 / F23 5G [ANA KONU] (Fiyat-performans/M23 nasıl-incelemesi/Kullanıcı yorumları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
11
Favori
19.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şebeke seçimi manuel olarak seçtim , 3 5 gündür , arama yapınca mevcutta telefon çekiyor hat var > aradığınız kişiye ulaşılamıyor veya sms gönderince telefon kapalıymış gibi sms in ulaşmayıp 3 5 10 dk sonra ulaşması gibi bir durum yaşamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran olarak , ben ilk defa amoled ekran olmayan cihaz kullanıyorum , bir eksiklik keşke amoled ekran olsaymış diye biir düşüncem olmadı

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt

Maliyeti düşürmek için çıkarmış olmalılar şarj aletini. Ben de bugün Samsung mağazasından orijinal 25W'lık şarj aleti aldım 300 TL'ye...

Dediğim gibi şebeke konusuna ayrı bir önem göstereceğim, şu ana kadar bir problem yaşamadım. Hoparlör konusunda nasıl bir eleştiri var acaba? Denk gelmedim ben çünkü, ona göre test ederim. Hoparlöründe bir sorun göremedim ben.

Şu ana kadar kamerayı tam kullanamadım. 1 hafta içerisinde bol bol değerlendiririm kamerayı da. SAMSUNG GALAXY M23 / F23 5G [ANA KONU] (Fiyat-performans/M23 nasıl-incelemesi/Kullanıcı yorumları 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie Chaplin -- 23 Temmuz 2022; 15:3:40 >
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt

Buyrun hocam. Uygulamalar sekmesini açıp, tüm uygulamaları kapat dedikten sonra ilgili menüye girip SS çektim.

SAMSUNG GALAXY M23 / F23 5G [ANA KONU] (Fiyat-performans/M23 nasıl-incelemesi/Kullanıcı yorumları
  • Charlie Chaplin kullanıcısına yanıt

teşekkürler

• trolldetector kullanıcısına yanıt

güzel bilgiler vermişsiniz elinize sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 günlük deneyimlerim...

Bir önceki sayfada yazdığım mesajda telefona almayı düşündüğüm kılıf, ekran koruyucusu ve şarj aletinin linkini bırakmıştım. Şarj aletini Spigen almak yerine Samsung aldım ve internette satılan Samsung ürünlerinin neredeyse %80'inin sahte olduğunun söylenmesi sebebiyle resmi Samsung mağazasından 300 TL'ye satın aldım. HB'de 150 liraya satılan 25 W'lık Samsung şarj aleti linkinde yorumlarda birisi orijinal ve sahte ürünün farklarını açık bir şekilde ortaya koymuş. Görsellerden yola çıkarak kendi şarj aletimin de orijinal olduğunu teyit ettim.

SAMSUNG GALAXY M23 / F23 5G [ANA KONU] (Fiyat-performans/M23 nasıl-incelemesi/Kullanıcı yorumları

Pil performansı: Yeni şarj aletini takar takmaz bildirim ekranına "Süper Hızlı Şarj" ibaresi düştü ve aşağıdaki görselden görebileceğiniz üzere telefon, %19'dan tam doluya 1 saat 20 dk'da ulaşacağını söyledi.

%100'den, %15'e e de 6 saat 52 dk'lık, yani 7 saatlik bir ekran süresi aldım. Bu süreçte Konum ve Bluetooth kapalı, Mobil Veri de yer yer açıktı.

Kamera: Çok fazla deneyimleyemedim fakat aşağıya iki tane açık havada çektiğim fotoğrafı koyayım. Gün ışığında gayet güzel performans veriyor telefon. Ön kamera performansı da güzel, iyi bir ışıkta yüz detaylarınızı görebiliyorsunuz. Telefonda 60 FPS video kaydedilemiyor, bu ne derecede bir eksikliktir bilemiyorum fakat en azından 4K video çekme imkânı var. Ayrıca video çekerken el titremelerinin kameraya yansımasını engelleyen "Süper Dengeli" modu 1080p'de çalışıyor, bu mod açıkken 4K video çekemiyorsunuz. Bu özelliğin de güzel çalıştığını söylemeliyim.

Kamera eleştiri: Kamerayla ilgili tek problemim kameranın donanımıyla değil yazılımıyla ilgili. Telefonun diğer menüleri hızlı bir şekilde çalışırken kamera arayüzünde bir yavaşlık söz konusu. Fotoğrafı çektikten sonra fotoğrafa tıkladığınızda bekletmesi ya da deklanşör tuşuna bastığınızda geç tepki vermesi vs... Yazılımsal bir sorun olduğu aşikar. Çok sinir bozuyor mu hayır fakat böyle bir durum söz konusu, söylemeden geçmemek gerek.

Şebeke problemi: Telefonu 2 gündür aktif kullanıyorum ve herhangi bir ulaşılamama problemi yaşamadım.

1 hafta, 1 ay, 2 ay şeklinde deneyimlerimi güncellerim telefonla ilgili. Aşağıya kamera örneklerini bırakıyorum. Telefona kılıf olarak aşağıdaki ürünü aldım, gelmesini bekliyorum. Ekran koruyucu olarak da telefon aksesuarcısından 10 liralık bir ürün taktırdım.

M23 Kılıf: Spigen Samsung Galaxy M23 5G / Galaxy F23 5G Kılıf Rugged Armor Matte Black - ACS04160 : Amazon.com.tr: Elektronik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie Chaplin -- 24 Temmuz 2022; 21:44:16 >

Samsung'un harcadığı telefonlardan biri oldu s10.. Eyenos çöpü yerine sdragon koyup bataryayı da biraz daha büyük yapsa efsane olurdu kesinlikle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 25 Temmuz 2022; 0:0:47 >
  • Arkadaşlar m23 mü a23 mü ikisinide deneyimleyen biri varsa yardımcı olabilir mi m23 işlemci olarak çok daha iyi benim gözümde de kamera ve ekran düşündürtüyor beni genelde a serileri bu konularda daha iyi olur

• Samsung'un alt seviye telefonlarını almamak lazım aslında bugün hızlı olan cihaz bir android sürüm güncellemesi ile kasmaya başlıyor hele ki emmc hafıza birimi varsa bu telefona alternatif arayanlar kesinlikle realme 8'e baksın.

• 1.5 aydır kullanıyorum. Aşırı kasıyor bu telefon. Çift hat kullanıyorum bundan önceki mate 10lite, redmi note 7. Bundan 3 kat daha hızlı çalışıyordu. Telefon menüsü bile kasıyor. Eşime a22 almıştım o bundan çok daha hızlı. Işlemci o bu hikaye eger hepsi böyleyse

• @trolldetector Doğrudur olabilir. Gerçi a22 bundan daha akıcı sonradan keşke a23 alsaydim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkozz -- 26 Temmuz 2022; 21:39:29 >
  • OLIHOGDES kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar şebeke sorunu için daha önce bu yöntemi yazmıştım. 1 aydır şebeke sorunu yaşamadim oysa daha önce defalarca yaşadım. Sadece çekmeyen bir yerde hat gittiğinde size bildirim geliyor

• Bugün hepsiburadadan ek ödemeyle 3700tlye 1 tane almış bulunuyorum , umarım memnun eder, bu fiyata bulunca kaçırmak istemedim , gelince yorumlarımı paylaşırım SAMSUNG GALAXY M23 / F23 5G [ANA KONU] (Fiyat-performans/M23 nasıl-incelemesi/Kullanıcı yorumları 

• Merhaba, bu telefonun depolama biçimi nedir ? nerede yazıyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Merhaba hocam , cihazım bugün geldi, Device İnfo HW programı ile baktığımda UFS olduğu yazıyor, başka bir programla baktım ondada UFS yazıyor , bilgilendirmek istedim

• Miranda Kerr kullanıcısına yanıt
    Sizden bir ricam var antutu programı ile storage test yaparmisiniz lakin orda yazmakta (lite versiyonun inidirip test edebilirsiniz)
    Buarada yeni telefonunuz hayırlı olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.