Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.217
Cevap
42
Favori
180.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu iyi haber işte. En çok da Dolby Atmos özelliği olan bu cihazın giriş seviyesi Xiaomi telefonun kulaklık sesinden Daha az ses vermesi. İnşallah düzelmiş olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bemozerd kullanıcısına yanıt
    Selam.

Videoyu yatay yaptıktan sonra sol kısımda (kamera tarafı) dikey siyah bant oluyor.
    Bunda sıkıntı yok ama sağ taraf (ana tuş tarafı) siyah bant olmuyor. Geri tuşu, ana tuş, sekmeler tuşu görünüyor.

Ekrana dokununca açılsa daha iyi olacak. Kısacası iki yanda da siyah bant olsun istiyorum.
    Bir tarafı açık renk olunca seyir zevkini düşürüyor. Ayarlanabiliyor mu?
  • bu harika yabancı siteler ağustos demişti baya kızmıştım
  • astegon kullanıcısına yanıt
    ikinci sorum da yurtdışı sitelerde özellikle uzun kullanım sonrası göz sulanması baş ağrısı gibi sorunlardan bahsetmişler ekran sebebiyle, bunu yaşayan bu forumda da arkadaşlar vardı. siz yaşadınız mı?

Bu sorun ekran teknolojisinden mi kaynakli tn panel oldugundan dolayi mi ? Alla alla cok garip geldi birisi tn panel almayin diye soylemisti bana... ips yada super amoled mi alinmali ? J7 prime 2 deki ekranda ayni degil mi ?

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    PLS ekran teknolojisinin bazı bünyelerde bağş ağrısı, göz sulanması yaptığı iddia edilmekte ne kadar doğru bilemiyorum.

Ve evet sanırım aynı ekranı kullanmışlar J7 Prime 2 ile.
  • Bu ekranda göz sulanması ve ağrısı oluyor bende. Ekrana bir süre baktıktan sonra bildiğiniz gözlerimin içi yanıyor. Amoled ekranda öyle bi sıkıntı yok. Bu ekran teknolojisini hiç beğenmedim ben

• Katılıyorum. Yaklaşık 2 haftalık tecrübelerim doğrultusunda ekranın göz sulanması yapması , yer yer acıtması bir gerçek. Alacak olanlar bunu bilerek alsın. Ne yapılmalı bilemiyorum.
  • Engin Cann kullanıcısına yanıt
    O zaman a10 ya da 20 ye bakmak lazım. M30 gelemedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    A10 un da ekranı pls. A20 ve A30 tercih edilebilir. M30 ise resmi olarak geleceğini sanmıyorum. Çift hatlı o cihaz. Tek hatlı yaparsa türkiye ye özel bilemiyorum ama öbür türlü genelde çift hatlı samsung telefonlar Türkiye ye resmi olarak gelmiyor. A30 ile M30 işlemci ram ve ekran olarak aynı. M30 un 3. Derinlik kamerası ve bataryası daha fazla. Keşke getirse resmi olarak fiyatı 1800 civarı olsa fiyat performans ürünü olacaktır. En iyi batarya değeri şu anlık M30 da

• i_ışık İ kullanıcısına yanıt
    2100 TL ye var m30 sanki

Doğrudur var çift hatlı ithalatçı garantili. Ama fiyatı çok bence. Biraz daha ekleyip A50 alınabilir. Çünkü 2250 tl ye A50 almıştım. Şu an bile kampanya takip edilse 2300-2350 civarına resmi garantili A50 alınabiliyor. O yüzden M30 da bi resmi olarak gelse fiyatı düşecektir ithalat garantili olanların

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Umarım doğrudur. Bunu yazmaya gelmiştim j serisi bile android 9 aldı 2 aylık telefon hala android 8

Bu konuyu arastirdim ama net bir bilgiye ulasamadim. Simdi bu telefon ekrani led mi lcd mi ? Cozemedim crt tuplu monitor olacak hali yok

Kaldi ki j7 prime fiyatindan dolayi olsa gerek cok satan bir cihaz. Bende iphone 5s vardi onda bahsedilen sorun oluyordu bir bayanda da iphone 6s vardi o da goz yorgunlugu ve zarar verdiginden sikayetciydi. Ips panel olmasina ragmen sikayet coktu. Super amoled ekranli note 2 kullaniyorum ekrandan memnunum ama cihaz artik oldu olecek.

M20 yerine A30 almak daha mi mantikli ? Ips ekranda cok parlak oldugundan mi bilmiyorum goz yoruyor ona eminim.

• i_ışık İ kullanıcısına yanıt
    Bende A20-A30 bakayim o zaman gundelik kullaniciyim kasma donma olmasin sarji.iyi gitsin yeterli. Super amoledli cihaz mantikli sonucta saglik sakaya ihmale gelmez.

A7 2018 nasildir alinir mi ?

Alınır da benim tercihim her zaman daha güncel telefon olsun. Geçen yılın telefonu ne kadar destek verir sonuçta bilemem. A30 un şarjı m20 den az bir yani yok. Amoled ekranlar çok daha az şarj harcar. Aynı olur hemen hemen şarjları

i_ışık İ kullanıcısına yanıt
    SoC tarafına bakıldığında A30 M20 ile neredeyse aynı.

A20 de ise SoC olarak Exynos7884 kullanılmış.

Ben olsam A30 a yönelirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astegon -- 23 Mayıs 2019; 9:12:16 >
  • anthym kullanıcısına yanıt
    Vallaha ben yön tuşları yerine yukarı kaydırmalı kullanıyorum böyle olmuyor.Direk bende siyah oluyor ama isterseniz ekranı sağ ve sol köşeye doğru çekerseniz tam ekran olur ekran.Duxelir belki.

• Arkadaşlar ana kamera nesneye bokeh ( derinlik efekti ) yapmıyor mu hala ? Youtube da kafam karıştı. Bazısı yapmıyor diyor ama örnek fotolarda nesneye derinlik uygulamış gibi
  • Black_Lotus kullanıcısına yanıt
    Daha şimdi denedim.Yapmiyor.Yüz bulun diye uyarı veriyor.

• anthym kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi uygulama kullanarak video izliyosanız tam ekran için uygulamalar tam ekran kullanma moduna gidin

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.