Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU] (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.217
Cevap
42
Favori
180.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Reyiz bana yakın olsan o telefonu iki güne yüzbaşı ederim ama neysee. Bu arada noldu telefon.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biraz daha hızlandı şimdide whatsapp 'ta görüntülü konuşurken kendi götüntüsü titriyor vaktim yoktu silip tekrar kurmayı deniyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme gelmiş yine.
  • Ordinary Story kullanıcısına yanıt
    Bi fark göremedim ben. Hala hızlı şarj olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: THIS IS ANGARA V.2

Bi fark göremedim ben. Hala hızlı şarj olmuyor
    nasıl hızlı olmuyor bende ekranda yazıyordu
  • Önceden bildirim panelinde bende de yazıyordu ama nolduysa 2 güncelleme öncesinden beri normal şarj oluyo

Anlayamadım

• Beyler bu telefonu benim pedere almak istiyorum da işlemci performansi uzun sureli bizi idare eder mi?babam da benim gibi telefonu guzel kullanir rahat bi 6 sene kullanir.tamam o zamana kadar pil belki ölür ama uygulama son guncellemerini rahatlikla calistirir mi?yani 6 sene sonra watsapp'ı guncelleyip tikladigimiz da bekletir mi bizi?xaomi almak isterim ama onun kronik dertleriyle ugraşamaz benim peder

Tamam pil performansi iyi diye cok satilan bir telefon ama işlemci de önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 7 Eylül 2020; 10:14:59 >
  • Alma hocam, guncellemeler ile telde sorunlar olusuyor

• bora1956 B kullanıcısına yanıt
    redmi note8 aldım kullanıyorum şu an.babama da ondan alcam galiba
  • 1800 TL...

Eski güzel günler. Bunun M51 versiyonu şimdi 3800 TL ile ön siparişe açıldı.
  • Bir telefona güncelleme istemediğim halde günde 2 defa güncelleme hatırlatması yapılır mı 🤦‍♂️

O hatata düşmem, sizde düşmeyin.
    Şikayetiniz yoksa sakın güncellemeyin.

İphone gibi değil bu m20 serisi, haa klavyen takılıyordur o zaman güncelle.

• Hangi telefon olursa olsun işletim sistemini guncelledigin zaman işlemciye fazla yük binmeye başlar.daha sonrasında da çöp olur zaten telefon

• arkadaşlar bendede m20 32gb var.3eylul 2019da almistim garantisi devam ediyor ghost screen oldu ne yapmaliyim.mesela chromda gezeyim.sekmenin izi ana ekrana dönunce ekranda kalıyor.bu bahaneyle telefonu iade veya değişim yaptirabikirmiyim.internette bakinca bazı kisilerdede varmis.ekran degisimi yapmislar

• quote:

Orijinalden alıntı: building07

arkadaşlar bendede m20 32gb var.3eylul 2019da almistim garantisi devam ediyor ghost screen oldu ne yapmaliyim.mesela chromda gezeyim.sekmenin izi ana ekrana dönunce ekranda kalıyor.bu bahaneyle telefonu iade veya değişim yaptirabikirmiyim.internette bakinca bazı kisilerdede varmis.ekran degisimi yapmislar
    1 agustos güncellme diye bir şey geldi 325 mb android 11 mi geldi yoksa
  • Ghost screen bende de olmaya başladı, ekran dokunmatik problemi devam ediyor ama kullanmaya engel değil.
    Bu arada TR rom ile hindistan rom arasında ne gibi fark var ? hangisi daha iyi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1C3D82951

Ghost screen bende de olmaya başladı, ekran dokunmatik problemi devam ediyor ama kullanmaya engel değil.
    Bu arada TR rom ile hindistan rom arasında ne gibi fark var ? hangisi daha iyi ?
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MsSsS -- 20 Eylül 2020; 19:46:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: killforyou1981

Biraz daha hızlandı şimdide whatsapp 'ta görüntülü konuşurken kendi götüntüsü titriyor vaktim yoktu silip tekrar kurmayı deniyeceğim
    Hocam, annem bu telefonu kullanıyor, bu aralar WhatsApp'ta görüntülü görüşme yaparken takılmalar, donmalar meydana geliyor ve görüşmeler düşük çözünürlükte oluyor.

Daha önce böyle olmazdı.

Google duo'da denedim onda da aynı sorun oluyor. Sorunun tamamen telefondan olduğuna eminim; ama nasıl çözeceğimi bilmiyorum.

• Arkadaşlar selamınaleyküm.Benim gibi bu cihazdan iPhone se 2020'ye geçmek isteyen var mı.Se 2020 forumuna yazdım neden geçmek istediğimi

• Para olsa hiç düşünmeden başka telefona geçicem yemin ediyorum, bıktım artık ekran sapıtma sorunundan.

Öylesine bir uygulamada gezerken birden bildirim paneli açılıyor, sağa sola atıyor kendini. Uzun bir metin yazıyorum hop klavye birden delete tuşuna basıyor her şey gidiyor.

Bataryası da eskisi gibi değil. Eskiden aktif kullanımda 1,5 gün rahat çıkartırdı artık her gece şarja takıyorum.

Garantiye yollayacağım fakat çözüleceğini hiç düşünmüyorum.

Vodafone'dan tarifeye ek almıştım cihazı. Şuanda turkcelldeyim, para iadesi alabilme ihtimalim var mı acaba? Bilgisi olan yazarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: axlrose.

Para olsa hiç düşünmeden başka telefona geçicem yemin ediyorum, bıktım artık ekran sapıtma sorunundan.

Öylesine bir uygulamada gezerken birden bildirim paneli açılıyor, sağa sola atıyor kendini. Uzun bir metin yazıyorum hop klavye birden delete tuşuna basıyor her şey gidiyor.

Bataryası da eskisi gibi değil. Eskiden aktif kullanımda 1,5 gün rahat çıkartırdı artık her gece şarja takıyorum.

Garantiye yollayacağım fakat çözüleceğini hiç düşünmüyorum.

Vodafone'dan tarifeye ek almıştım cihazı. Şuanda turkcelldeyim, para iadesi alabilme ihtimalim var mı acaba? Bilgisi olan yazarsa sevinirim.

hocam bende de aynı sorun var birebir klavyeden yazı falan yazarken çileden çıkıyorum ve bunun android 10dan olduğu belli ya ben android 8.1.0a düşürmek istiyorum sürümü bilginiz var mı nasıl yaparız?

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.