Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.217
Cevap
42
Favori
180.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncellemeden sonra bende de hızlı şarj özelliği kendiliğinden deaktif oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • THIS IS ANGARA V.2 kullanıcısına yanıt
    Bende 2 aydır böyle, 1.5 saatte %10 şarj yapıyor. Bunun için servise gönderdim ekran değişimi yaptılar(hiçbir şikayetim yoktu, büyük ihtimal distribütörden para koparmak olabilir). 2 kez gidip geldi servise cihaz, bugün sorun yok diye geri göndermişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 21 Temmuz 2020; 18:39:21 >
  • Arkadaşlar telefonu formatladım da bildirim panelinde güneş ve bulut sembolü yanıp sönüyor nedir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçen hafta anneme almıştım telefonu 2 gündür deniyorum ilk zamanlar baya kasıyordu, biraz ayarları düzelttim donmalar düzeldi ama sanki kamerada seri hareketler yapınca hemen dondu diyip kapınıyor kamera ara sora yapıyor bunu anlamadım 😂 sanki telefonu biraz kurcaalayınca oynayınca kendine geldi ilk zamanlar baya kasıyordu bi test yaptım telefonu kendine geldi gibi kasmıyor artık flcofppffp

• quote:

Orijinalden alıntı: bora1956

Arkadaşlar son güncellemeyi yükleyip telefonu çıldıran var mı? Demek istediğim yazarken gün içinde başıma geldi klavye veya ekran çıldırıyor. Samsung klavyedendir sandım gboard yükledim demin tekrar başıma geldi, bildiğin kendi kendine bilseler yaziyo karaliyo ekranı kapatıp açtığımda ancak kendine geliyo
    Benimki de 10 gündür delirdi sizinki gibi oldu. Herhangi bir çözüm bulabildiniz mi ?
  • Sikayetvar com a sikayet yazdim samsung beni aradi uzaktan erisimle halletti. Yaptigi ise ayarlar uygulamalar ONE UI ANA EKRANI on bellegi sil veriyi sil yaptilar odur budur sikinti yok ayrica samsung klavyede de onbellegi sil veriyi sil yapti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bora1956 -- 7 Ağustos 2020; 15:50:6 >
  • Arkadaslar bu telefon 5000 mah in hakkini hic vermiyor gibi ekran suresini %100 pil dolumundan %0 a kadar nasil ogrenecegiz ayarlardaki gunluk olarak gosteriyor pilin 100 de 100 dolumuna gore degil sanki.

• bora1956 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkkür ederim dostum. Ben de hard format attım nispeten daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: çikkarito09

Arkadaşlar geçen hafta anneme almıştım telefonu 2 gündür deniyorum ilk zamanlar baya kasıyordu, biraz ayarları düzelttim donmalar düzeldi ama sanki kamerada seri hareketler yapınca hemen dondu diyip kapınıyor kamera ara sora yapıyor bunu anlamadım 😂 sanki telefonu biraz kurcaalayınca oynayınca kendine geldi ilk zamanlar baya kasıyordu bi test yaptım telefonu kendine geldi gibi kasmıyor artık flcofppffp
    Hocam ne gibi ayarlar yaptınız
    telefonu kayınvalideye aldım 3 ayda acayip kasıyor whatsapp da donma oluyormuş fab ayarlarına dönmeden birşeyler yapılabilir belki

• killforyou1981 kullanıcısına yanıt
    Özellikle yazı tipini küçültünce normale döndü ve animasyonları azalt vardı ayarlarda onları yaptım, pek hatırlamıyorum baya geçti ğstünden. Ama kamera açılınca sürekli kamera kapatıldı diyor ya

• çikkarito09 Ç kullanıcısına yanıt
    Hocam bizde de yazı eşşek kadar bende biraz kurcalıym bakıyım

• Arkadaşlar bugün Hint sürümüne bir 300 küsür megabaytlık güncelleme geldi indirdim ama pek bir fark göremedim yeni bir şey gören eden var mı

• bora1956 B kullanıcısına yanıt
    Benimkide hint sürüm ama 100 mb kadar.
    Güncellemeye bir tarafım yemiyor.
    Fark yoksa gerekte yok 😅

• Hiiç bi fark yok, bende korkuyom isin ucunda samsung olunca, ne yazikki guncellemeleri ile iyice insani sinir kupune ceviriyolar, kii bu son gunvellemede hic bi sikinti olmadi allaha sukur

Yaklaşık 7 aydır m20 kullanıyorum 32gbnin 31i dolu nerden baksanız. Öğrenciyim sürekli birşeyler indirip siliyorum fakat bende bile kasmadı normal değil.

• Aynen onda ters giden bir şeyler var yazı karakterini küçültemiyorum ozamanda göremiyormuş en son fab. ayarlarlarına dönücez

Yazı karakterleriyle alakalı değildir. Temizleme uygulamalariyla telefonu temizleyin ve telefonun kendi temizleme ozelligini kullanin bu ikisi cok ise yarar. Son olarak guc tasarufunu acarsaniz islemciden kiscagindan kasma yasanmaz kolay kolay.

• Tamam birde bunları deniyim bakalım nasıl olucak

Eger indiriceksen clean masteri siddetle tavsiye ederim. Play storeda vardi kaldirildi apk bulursun.

• Teşekkürler hocam indirip denerim bu modeli ben seçtim samsung un en özellikli ucuz telefonu buydu ihale bana kalacak yoksa

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.