Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
26
Favori
247.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    Almayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşılan konu ölmüş. Telefonu kullanan kalmamış galiba.

• _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    Bir çılgınlık yapıp özürlü A serisine geçmeyiniz, kamerası malzemesi berbat, benim cihazım kırıldığından biraz mecburi geçiş yaptım, bu cihazı arıyor gözlerim. Cihaz güzel kullanın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heimdall..

android 10 alıcak mı bu model ?
    Gözükmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Android Pie yüklendiğinden beri hava durumunda sorun var. Hava durumu uygulamasının ayarlarından konum kapalı ama sürekli konumu açmamızı istiyor ve her mobil veri - Wi-Fi arası geçiş yapıldığında hava durumu widgeti sıfırlanıyor. Widgettaki bilgiler gidip yerine + simgesi geliyor. A70 mi alsam diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RaGoN_ -- 1 Aralık 2019; 0:48:24 >
  • _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmem kardeşim, bir anlık heves ile alırsın başka problemler kafanı daha çok ağrıtır, parmak izi şarj durumları en kötüsü de o berbat şebeke anteni.

Bu kadar mı zayıf olur, j7 pro'da kuytu köşede bile iyi çekerdi, A50 ile meydanda bile iyi çekmiyor.

Mevxut sorunu çözmeye çalışın, A70 elinizdeki cihazdan daha kötü bir cihaz. Cihazımı tamir etmediğime çok pişman oldum.

Selametle kalınız.

• Dün telefonu yere düşürdüm ve mürekkebi aktı garantisi geçen ay bitti bu kadar dayanıksız bir telefon olamaz samsunglar tek panel olduğu için bu kadar çabuk gidiyormuş ekran.Sürekli samsung alan biri olarak artık almayacağım.
  • yazıklar olsun verdigimiz paraya bu üçüncü ekran değişimi

• Telefon şarj ederken şarj süresi 3 saate cikti neredeyse sebebi ne olabilir arkadaslar şarj aletinden olabilir mi? Gerçi orjinal killaniyorum.

• ozan19881 kullanıcısına yanıt
    Zaman zaman ben de karşılaşıyordum bu sorunla, basın format atın, şişen sistem düzgün çalışmıyor.

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Aldim alali format atmadim. 2 sene oldu. Sanirim bir gun formatlayip dedigini denicem. Şimdi uşeniyorum icindekileri yedeklemekten bide mobil bankacilik isleri tekrar baştan ugraşmaktan üseniyorum hocam.

• bende j7pro 2017 versiyonu bulunmakta telefonu düşürdüm hopörlor calısmıyordu bende garantiyi beklememek icin telefoncuda yaptırayım dedim degisirken ekran kırılmıs yeni ekran taktırdım 300 lira verdim mesaj yazarken bazen basmıyor çözümü nedir fabrika ayarlarına falan döndürsem geçermi ?
  • geçmez kardeşim bende de aynı problem var.

çözüm: yavaş yavaş yazacaksin mesajlari, hızlı yazmaya çalıştığın zaman sapıtıyor.
    @istiklal35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redboxer82 -- 21 Aralık 2019; 8:32:32 >
  • bende j7 pro yu masanın üstünden tahta zemine düşürdüm ....
    ekran gitti telefon çalışıyor ama hiç bişey görmüyorum
    şimdilik ekranı kırık lumia 735 ile devam diyorum
    kumia 735 i 3 metreden beton zemine düşürmüştüm
    hiç bişey olmamıştı ...
    daha sonra kardeşim düşürdü ekranı kırıldı ...
    bir sonraki telefon olarak hangisini alayım
    ekran büyük olmasınnı istiyorum ...
    a70 2900 lira
    a71 3500 lirayı geçecek
    a51 3000 lira olabilir

• 2017 12. Ayında aldım. Bir kez düşürdüm. Zırhlı kılıf ve ekran camı kullanıyorum. Şeytan kulağına kurşun birşey olmadı. İnşallah bundan sonrada birşey olmaz. Telefon şu an piyasada olan birçok telefondan daha iyi. Benim bu telefonda tek sorunum always on display oldu. Onuda kullanmıuorum. Başka bir sorun yaşamadım. Şebeke içi görüntülü konuşma wifi arama, radyo birçok oyundada sorun yok. Isınma pek yok. Daha ne olsun. Kasa sağlam. Sadece şarj aletinin kablosu bozuldu onuda yeni kablo alarak devam...

1780 tl ye almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zevkopat -- 22 Ocak 2020; 10:16:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zevkopat

2017 12. Ayında aldım. Bir kez düşürdüm. Zırhlı kılıf ve ekran camı kullanıyorum. Şeytan kulağına kurşun birşey olmadı. İnşallah bundan sonrada birşey olmaz. Telefon şu an piyasada olan birçok telefondan daha iyi. Benim bu telefonda tek sorunum always on display oldu. Onuda kullanmıuorum. Başka bir sorun yaşamadım. Şebeke içi görüntülü konuşma wifi arama, radyo birçok oyundada sorun yok. Isınma pek yok. Daha ne olsun. Kasa sağlam. Sadece şarj aletinin kablosu bozuldu onuda yeni kablo alarak devam...

1780 tl ye almıştım.
    ben de hanıma almıştım. kılıfla kullanılıyor. kılıf biraz kaba ama defalarca düştü. çok şükür birşey olmadı. 1600 e almıştım. bu fiyatalar da bulsam kendime de alacağım. nfc, radyo, amoled ekran, uzun ömürlü batarya. kesinlikle çok iyi.

• arkadaşlar tamir görmemiş, ekranında sorun olmayan, temiz kullanılmış, telefonunu değiştirmek amaçlı satmak isteyen olursa iletişime geçebilir.

• Benim delikanlıya almıştık, doğum günü hediyesi olarak. Kilif ve cam ile kullanıyordu.
    Yaklaşık bir sene önce bel hizasından betona düşürdü. 580₺ verip yaptırdık.
    Üç hafta önce yine bel hizasından halının üzerine düşürdü. Ve ekran gene gitti.
    Attık telefonu kenara.
    Benim s7 edge i verdim, onu kullanıyor şimdi.
    Bende kendime yeni telefon aldım.
    Belki bir ara boşa harcayacak bir miktar paramız olursa j7 pro nun ekranını yaptırırız.

• su55 S kullanıcısına yanıt
    Revize ekranlar var 250 lira civarına yaptırabilirsiniz, servislerin perte çıkmış telefonlarından çıkarılan sağlam orijinal parçalardan takılıyor. Öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 28 Ocak 2020; 15:4:46 >
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.