Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
26
Favori
247.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar size bir sorum olacak. Telefon sekiz (8) çekirdek olmasına rağmen neden dört (4) çekirdek kullanıyor ?

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zevkopat -- 16 Ağustos 2019; 21:5:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zevkopat kullanıcısına yanıt
    4 çekirdek sürekli açık olur diğer 4 çekirdek beklemede. Eger performans gerektiren bir uygulama, oyun vs açarsanız diğer 4 çekirdek de devreye girer. Bu şekilde boşken 4 çekirdeği beklemeye alarak bataryadan tasarruf ediyor.

• Arkadaslar sizde instagramda sorun varmi hikayelerde donma oluyor videolarda genelde ve hikaye atarken yine ayni sekil dona dona gösteriyor videoları. Hard reset falan hersey denedim yine ayni ne yapabilirim?

• Dyatlov-Legasov kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeşim.

• Ekranı moraran arkadaşlar morarma telefonu düşürdükten sonramı oluştu yoksa kendiliğinden de oluyormu

• Alway on display için çözümü olan varmı ?

• zevkopat kullanıcısına yanıt
    Kullandığımız cihaz giriş seviye bir cihaz olduğundan yapacak pekte birşeyin olmadığını düşünüyorum hocam. Çokta lazım olmuyorsa kapatın gitsin.

• Arkadaslar be j7pro telefonumda ekrani bolerek 2 uygulamayi ayni anda calistiriyordum sol alttaki tuşa uzun basarak, and.9 guncellemw sonrasi bu olmuyor. Ekranda 2 farklı islemi yapmanin bir yolu var mi bu surumde

• J7 Pro, Android Pie güncellemesinden sonra Hava Durumu için Widget ayarlarında konum kapalı olmasına rağmen sürekli konum istemeye başladı. Bulunduğum konumu elle ekliyorum ama özellikle Mobil Veri'den Wi-Fi'ya geçiş yaptıktan sonra Hava Durumu Widget'ında eklediğim konum siliniyor ve + simgesi geliyor. Çözümü var mı? Hard reset yapsam düzelir mi?
  • Bu telefon niye bu kadar populer oldu aklım almıyor çıkalı olmuş 2 sene bunu alacağına git J8 al daha yeni bizim insanımızın her işi saçma sapan

• Birbirlerine ufak tefek üstünlükleri ile aralarında pek bir fark yok, J7 pro metal kasa olması sebebiyle gayet iyi güven veriyor, üzerinden araba geçmediği kaldı, bebeğim kaldırıp atıyor sağa sola.

J8 in plastik kasasıyla bu kadar dayanacağına kanaatim sıfır.

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Hocam metal kasa polikarbonat kasaya göre daha dayanıklıdır tamam ama telefon üstünden araba geçirten de ne bileyim biraz manyaktır yani telefonun kasaya bir şey olmasa da ya ekran zarar görür ya da telefonun iç donanımı zarar görür.
    Şükürler olsun ki polikarbonat s3 zamanındaki plastiğe göre çok daha sağlam millet nasıl telefon kırıyor hayret ediyorum daha önce 3 tane telefon kullandım s3,j2,J8 hiçbiri kırılmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nasıl olur da kırılır anlatayım, yoldan geçerken arka cepten düşer ve üzerinden yanlışlıkla araba geçer veya bebeği küçükse ve tamir malzemelerinin yerini öğrenmişse küçük çekiçle çat çat vurur arka yüzüne denk gelirse yırtar benim gibi, eğer ön cama denk gelirse zaten vereceği zararı ekran en dayanıklı cam da olsa verir.

Malesef tüm kullanıcılar telefonlarını kendi istekleri doğrultusunda kullanamıyorlar, örneğin bugün ufaklık banyoda almış eline benim telefonu bir güzel yıkamış , hemen hoparlörü denedim ses kısık ve cızırtılı geliyordu, biraz ürküntü ile hanıma seslendim buna ne üfler diye, sağolsun saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kuruttum ve düzeldi.

Diyeceğim o ki kimin kullanım şekli hangi telefona uyuyorsa onu alsın. Elimde j7 pro değil de başka model plastik tft ekranlı vs bir cihaz olsaydı ömrü 6 ayı geçmezdi ufaklıktan ötürü.

Gerçekten suya dayanabiliyor mu bu telefonlar internette çok görüyorum adamlar suya atıyor falan en fazla hoparlör sapıtıyor başka hiçbir şey olmuyor.
    Tft ekran daha iyi bence amoled de yanıklar oluşuyor tabi tft kullanmadığım için bilmiyorum denemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 12 Ekim 2019; 19:44:8 >
  • Artık kaç dakikadır yıkıyordu bilmiyorum, ders çalışırken elimden bırakmıştım telefonu. Gayet dayanıklı birşey.

Telefon temizlenmiş bir güzel yıkanarak başka bir marka olsaydı çoktan ölmüştü telefon

• Giriş segmentinde bir cihaz için gayet güzel bir performans ile 19 aylık bebeğime iyi direniyor. Hayırlı günlerde kullanalım hep beraber

Bence giriş seviyesi bir cihaz değil hocam bunlar orta segmentin bir tık altı
    Giriş seviyesi cihazlar ile j7 pro ve J8 bambaşka bir yerlerdeler.
    Giriş seviyesinin durumu belli tam bir facia bende önceden j2 2015 modeli vardı rehbere kaydettiğim numaraların adı yanlış gözüküyordu Pubg lite bile çok kasıyordu onu bile kaldırmıyordu şuan giriş seviyesi olarak j4 plus,A10 ve j2 core var içlerinden en iyisi A10 ve j4 plus ama onlar da Pubg kaldıramıyor.

• Katılıyorum, Cihaz gayet yeterli, almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilirler.

• Selamlar; samsung A2 core almıştım go versiyonu saat hava durumu widgetleri yüklüyorum ama telefonun widgetler kısmında hiç gözükmüyor nasıl düzeltilebilir ki bilen biri varmıdır acaba ..?

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.