Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
26
Favori
247.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada mavi isik filtresi kullaniyorum. Ve Baska bir teknik servise yaptirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpeedneyBears -- 15 Nisan 2020; 23:36:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. Custom rom kullanıp Netflix kullanabilen var mı? GSI romları denemek için bootloader falan yükseltim artık Netflixe giremiyorum Odin ile stock 9 kurmama rağmen bile. Varsa kullanabilen yazılım bilgilerini paylaşabilir mi? Teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar.
    Benim j7 proda çok garip sorun oluştu. 3 ay önce yetkili serviste garantisi bitik olduğundan ücretli olarak orijinal ekran değişimi yapılan cihazımın birkaç gündür sol kenar ve alt kenarı düz bir şekilde dokunnatik algılamıyor. Ancak garip bir şekilde aşağıdan yukarı kaydırma hareketi yapınca bir kaç sn için düzeliyor. Format attım aynı. Başına gelen yada fikri olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung dan beklenilmeyecek bir hamleyle güncelleme gelmiş. 1 ocak 2020 güvenlik güncellemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtatic -- 10 Haziran 2020; 13:25:59 >
  • Arkadaşlar hala burayı okuyan varsa güncellemeyi hemen indirip biraz beklemenizde yarar var, çeşitli hatalarla karşılaştım çünkü biraz daha kullanıp eşitleyeceğim.

• KFCTAVUGU kullanıcısına yanıt
    Guncellemeyi yukleyeyim diyodum ama biraz bekliyelim o zaman, ne tür hatalar aldiniz acaba?

• Yeni guncellemeyi yukledikten sonra telefon dışa ses vermiyor kulaklık takinca ses geliyor ama ahize sesi gitti varmı bi çözümü arkadaşlar

• yeni güncelleyi geldiği ilk gün yaptım herhangi bir sorunla veya olumsuzlukla karşılaşmadım..

• Bugün sabah kalkıp telefonuma baktığımda siyah ekranla karşılaştım ve açamadım. Ses kısma + home ve güç tuşuna bastığımdahttps://hizliresim.com/Vgg6nw böyle bir ekranla karşılaştım. Bir arada ekranda "could not do normal boot ..." gibi birşey yazdı yardım edebilir misiniz ?

• gkhn003 kullanıcısına yanıt
    Olağandışı bir müdehalede bulundunuz mu kardeş, root veya benzeri organ sökme gibi.

Ya da custom romlarda bu tür sorunlara zaten açık olmak gerek.

Samsungun verdiği resmi sürüm dışında hiç birinin tadı tuzu yok, samsungun verdiği sürümün en azından hatasız olarak kullanılma durumu var , diğerlerinin hiç garantisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Olağandışı bir müdehalede bulundunuz mu kardeş, root veya benzeri organ sökme gibi.

Ya da custom romlarda bu tür sorunlara zaten açık olmak gerek.

Samsungun verdiği resmi sürüm dışında hiç birinin tadı tuzu yok, samsungun verdiği sürümün en azından hatasız olarak kullanılma durumu var , diğerlerinin hiç garantisi yok
    hiç bir root custom rom vb. uğraşmadım hocam bu telefon üzerinde gayet memnundum. hiç şikayetim yoktu.
    sabah uyandım telefonu açamadım. sonrasında zar zor ekrana renk getirebildim.

yeni telefonlarda ateş pahası olmuş bunu çözebilecek yardım edebilecek biri varsa çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn003

Bugün sabah kalkıp telefonuma baktığımda siyah ekranla karşılaştım ve açamadım. Ses kısma + home ve güç tuşuna bastığımdahttps://hizliresim.com/Vgg6nw böyle bir ekranla karşılaştım. Bir arada ekranda "could not do normal boot ..." gibi birşey yazdı yardım edebilir misiniz ?

yardım edebilecek kimse yok mudur ?

Bunlara bakma fırsatınız oldu mu acaba? Google'da tarama yapıp bulduğunuz çözümleri uygulayabilirseniz muhakkak bir çözüme kavuşur.

could not do normal boot .. yazın google'a

• baktım ama malesef tam benim yaşadığım sorunun onlarınki gibi olmadığı için çözümleri de benim telefonumda başarılı olmadı.

ekranıma bir satır sol üste zar zor o yazı geliyor ama sürekli kendini yeniden başlatıyor. ve başka ekrana renkten başka birşey gelmiyor.

stock romu tekrar kurmayı düşünüp indirdim ekranda birşey gorunmedigi icin download moduna da alamadım belki de giriyor ama odinde de görünüyor ama yüklemiyor.

telefonlarim sagolsunlar hep 2.5 yildan sonra pert oluyor önce lg g3 sonra da bu j7 pro.

Ekranla ilgili benzer sorun benim j7 pro'da başıma geliyordu, ekranda tv karıncalanması gibi bir görüntü android 9'da sık sık karşıma çıkıyordu, android 7.1 ve 8.1 de yoktu ne zaman 9 yüklersen karıncalanma oluyordu.

Sizinki de benzer nir durum, bir sorun aynı zamanda ekrandaki sorunu da ortaya çıkarmış olacak ki , ekranınız da çalışmıyor. O pembe-yeşil renk ekran arızası gibi duruyor.

Eğer telefon birşekilde açılırsa basit yöntemlerle ekranı laptopa yansıtma yöntemleri var, yedekleme işlemi yapıp icabına bakmanız elzem gibi görünüyor, böyle Eften püften sebeblerle yarı yolda bırakması canını sıkıyor insanın.

• quote:

Ekranla ilgili benzer sorun benim j7 pro'da başıma geliyordu, ekranda tv karıncalanması gibi bir görüntü android 9'da sık sık karşıma çıkıyordu, android 7.1 ve 8.1 de yoktu ne zaman 9 yüklersen karıncalanma oluyordu.

Sizinki de benzer nir durum, bir sorun aynı zamanda ekrandaki sorunu da ortaya çıkarmış olacak ki , ekranınız da çalışmıyor. O pembe-yeşil renk ekran arızası gibi duruyor.

Eğer telefon birşekilde açılırsa basit yöntemlerle ekranı laptopa yansıtma yöntemleri var, yedekleme işlemi yapıp icabına bakmanız elzem gibi görünüyor, böyle Eften püften sebeblerle yarı yolda bırakması canını sıkıyor insanın.
    dün telefoncuya bırakmıştım hocam başta yazılım çökmüştür yazılım atarız, deneriz demişti.

bugün haber geldi mmc çipi bozulmuş bunun tamiri olmaz dedi.

durup dururken telefon bozuldu birde üzerine ucuz telefon vergisi çıktı başımıza telefonsuz kaldık :D

• Telefonumda hayalet ekran sorunu vardı lazım olduğu için telefonu garantiye gönderemedim şimdi de mor leke sorunu var ama şeffaf renkte telefonun ekranı karardı kullanılabilir halde garantisinin bitmesine bir ay var serviste ekran değişimi ücreti 550 tl dışarda telefoncuda orjinal ekran taktırsam ücreti ne olur internetten orjinal ekran alsam telefoncuya götürsem sadece işçilik ücreti versem taktırsam daha az ücret ödemiş olmaz mıyım

Ekranı kırılmış veya dağıtılmış bir telefondan anakart satın alabilirsiniz kardeş.

Ben kendi telefonumu anakartını kullanmak isteyen birine satmıştım, eğer diğer yerleri sağlamsa anakart alıp kullanın,. şebekesi ve wifi anteni güçlü bir telefon. Gözüm arıyor bazen.

Ben de bulmanıza yardımcı olabilirim.

• quote:

Ekranı kırılmış veya dağıtılmış bir telefondan anakart satın alabilirsiniz kardeş.

Ben kendi telefonumu anakartını kullanmak isteyen birine satmıştım, eğer diğer yerleri sağlamsa anakart alıp kullanın,. şebekesi ve wifi anteni güçlü bir telefon. Gözüm arıyor bazen.

Ben de bulmanıza yardımcı olabilirim.
    teşekkür ederim hocam cevaplarınız ve yardımcı olmak istediğiniz için.

bir kaç gün içinde karar vereceğim hocam olmazsa anakart bulup takacağım.

kasasında ekranında çizik bile yok satıp üzerine ekleyip değiştirebilirim.
    Evet acele etmeden iyi değerlendirin kardeş, piyaaa allak bullak. Selametle kalın

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.