Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
26
Favori
247.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8.1'e ne zaman güncellemiştiniz acaba. Bende görünmüyor herhangi bir güncelleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sametjohan S kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin cihazınız 8.1'e henüz güncellenecek. Cihaz dokunmatik hassasiyeti vs çok iyileşecek. Neden gecikti acaba. Cihaz kullanılmıyor muydu?

• Güncellemelere bakmıyordum uzun zamandir hem kastırma felan var mı ? Stabil mi diye emin olamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Hayırlı olsun hocam, j7 pro için önce kırılmaz cam ardından ta kaplayan Nano vs derken bu işin tadı tuzu kalmadı diyerek jelatin konusuna bir son vermek istiyorum. Tavsiyem jelatünsiz kullanmanız, henüz iki hafta kadar geçmiş olmasına rağmen her tarafından hava kabarcıkları sırıtmaya başladı. Zaten Corning Gorilla Glass teknolojisi bu iş için var, çizilmeye vs dayanıklı ekranı kendi ellerimizle geri teknolojiye istiyoruz. Bir kaç güne kadar jelatini çıkarıp jelatinsiz kullanmaya başlayacağım.

Jelatinsiz kullanan arkadaşlardan da fikir almak isteriz, jelatin bizim bu model telefonumuzun dokunmatiğini daha da kötü mü yapıyor acaba hocalarım.
    ben ekran koruyucuyla kullandım 2 ay kadar en sonunda bıktım çıkardım attım.kenarlarda bir yerlere dokunacak oluyorum elim takılıp duruyor.yaklaşık 17 aydır ekran koruyucu olmadan kullanıyorum inanın çok daha iyi oluyor.elim rahat kayıyo camda.bu arada ufak kılcal çizikler oluşuyo kullandıkça onu belirteyim.gözle devamlı görünecek cizikler değil elede takılmıyo.dokunmatik konusunda koruyucu olmadan daha hassas oluyor.ekran kırılırsa kırılsın o riski alıyorum derseniz sökün atın .

• Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    Ekran kırılma meselesi tamamen nasip işi , bebekten sağdan soldan dikkatlice korunduğu müddetçe bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum, ben de söktüm bu meret jelatini hocam , sanki elime başka bir telefon almış gibi oldum. Berbat bir işkenceye dönüşmüştü. İlginiz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 5 Mart 2019; 22:23:45 >
  • j7 pro ekran değişimi ne kadar ücreti var? ucuza garantili yapan birileri varmı?
  • Arkadaşlar, ben birkaç yıldır galaxy J700F kullanıyorum, yaklaşık bir ay önce eşime Galaxyj7 Pro 64 Gb satın aldım fakat bu telefonun benimkinden farkı, kişilerden bir yeri aramak için tıkladığında karşına çıkan ekran çok farklı, bunu Galaxy J700F dekine benzetmenin bir yolu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

j7 pro ekran değişimi ne kadar ücreti var? ucuza garantili yapan birileri varmı?
    Samsung yetkili teknik servisine sorarsanız size bilgi vereceklerini sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

j7 pro ekran değişimi ne kadar ücreti var? ucuza garantili yapan birileri varmı?
    580 tl.
    13 yaşındaki delikanlı, bel hizasından beton zemine düşürdü. Ekran kırıldı.
    Yetkili serviste orijinal ekran takıldı.

• Üzerine su dökülmesi sonucu şu an şarj problemi yaşıyorum J7 Pro'da...
    Batarya sökülemez olarak görünüyor.

İşinin ehli telefon tamircileri bu sorunu çözebilirler mi?

• J7 pro 64 GB mavi almayı düşünüyorum. Bu renk fiyat olarak diğer renklere göre daha ucuz. Bunun sebebi nedir acaba? Renk harici bir fark varmı?
    Ayrıca 32 GB ve 64 GB arasında kaldım. 32 ile 64 arasında sadece hafıza farkı mı var? 64 lük daha sonra çıktığı için daha mı iyidir? 32 lik alırsam sistem belleğin ne kadarını kullanıyor ne kadarı bize kalıyor?

• phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Hocam renk konusu araştırılabilir , zira iPhone'da malzeme farkı olduğu zamanları biliyoruz. Ama 32 GB de artık 16 gibi erk neden doluyor, sistem işgal ediyor , size 22 civarı kullanım alanı kalıyor. Ben 64 olanı aldım hafıza sıkıntısı olmasın derseniz 64 alın. Ama renk konusunda hangisi ucuz ise onu alın, zira yeterince kaliteli. Başka telefon beğenmez oldum. Ben de beyaz altın renk olanı var. Şimdi 64 GB olanı 1500 civarına bulunabilir.

• teşekkür ederim. O zaman en iyisi 64 lük almak. Ancak bu mavi renk neden ucuz o kadar araştırdım bulamadım.
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Mavi renk kullanıyorum bi sıkıntısı yok yalnız ben ilk çikan seride 16gb lıktan aldığım için hafıza sorunu var siz mutlaka 64gb alin.
    Belki fazla talep olmadığı için mavi renk daha ucuz satılıyordur.

• brboros kullanıcısına yanıt
    tşk
  • Arkadaşlar bendeki j7 pro arada bir film izlerken goruntu ters oluyor kayiyor ,neden olabilir

• Arkadaşlar, Samsung j7 pro 64 Gb telefonumda yanlışlıkla bir hata yaptım. 2 adet kilit ekranı oluştu, biri siyah biri mavi nasıl kaldırırım ?
  • refikilhan kullanıcısına yanıt
    Daha çok 3.parti bir uygulama kurulmuş gibi görünüyor sayın hocam. Ayarlar/uygulamalardan kontrol etmenizi öneririm. Benim de başıma benzer şekilde bir olay gelmişti. Pil koruyucu veya bir dosya yöneticisi bileşeni olarak kilit kurulmus olabilir.

@zemajestik Hocam renk dalgalanmasi vs yaşıyorsaniz ekranda sorun olabilir, onun dışında video bozuk olabilir, veya en uzak ihtimal anakart zarar görmüş olabilir. Örnek bir video resim yükleyebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 30 Mart 2019; 17:16:1 >
  • Mrb arkadaslar oncelikle , bu cihazi aldigima pisman oldum.Ekran morarmasi yasiyorum herkes gibi.. cihaz sabikali ve kusurlu bu net old amoled kullandiklarindan supheleniyorum, neyse ben durumu anlatayim..

1 ay once aldim cihazi 32 gb v. Yastigimin kenarindan kisa mesafede olan tahta zemine dustu ilk baktigimda sadece on flash in altindan ekran baslangicina bir catlak olusmus farkedilmiyor bile ama ekranin alaninda degil kesinlikle bu ince catlak kisaca flashtan baslayip cercevede bitiyor ekrani teyit gecmis , ilk inceledimde morarma yoktu 2-3 gun gecti mavi hologram gibi bisey olustu cok farkedilmiyor ama dusuncelerinizi almak istedim , resim paylasiyorum simdiden tsk ederim.
    SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.