Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
26
Favori
247.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ss ' a yansimamiş , resim atmaya calisicam yakaliyabilirsem goruntuyu sadece beyaz ekranda belli oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi , hocam telefonu sifirladiktan sonra wipe cache yaptim şimdilik bisey yok gibi ama test ediyorum ,ekrandanmi diye ,ekrani ali expresten almistim dispute acmistim geri ödeme aldim ,ama ekranda bisey yoksa parasini geri vereceğim ,anlamadim ,bakalim biraz test yapacağim . Ekranda renk vs iyi sadece arada bir boyle oluyor
    http://dhbr.co/bsFz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zemajestik -- 1 Nisan 2019; 1:4:52 >
  • Android 7.0 yüklü cihazımda mor ekran donma vs hiçbir sorunum yok şükür. Sizce güncelleme yapayım mı?

• ErcanD. E kullanıcısına yanıt
    Android 7.0 kendi cihazım için ölü sürüm idi. Android 8.0 ile dokunmatik geç algılama hattâ basmatik gibi kullandığım telefon dokunmatik teknolojisine geçiş yaptı. Elektronik alemde bir söz dolaşır, çalışıyorsa elleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 12 Nisan 2019; 23:27:1 >
  • Hiçbir sorun yok o yüzden dokunmayayım teşekkürler

• Benim ekran değiştiği için güncellemeden sonra 7.0'a dönüş yapamıyorum. internetteki stock romlar fail veriyor baska cözümü var mı?
  • Bir sorum olacak.

Kendim 1 yılı askın suredir kullanıyorum. Bir tane daha valideye alındı. iki cihazda en son güncellemede nisan güvenlik güncellemesi yuklu.

İki cihazda da denemelerime rağmen şebeke üzerinden goruntulu gorusme yapamıyorum. Cihazda bir sorunmu var yoksa vaadedilen ozellik cihazda yokmu. Bu vowifi volte falan acıkmı olması gerek. Bir yerde bir sorun var ama ne. Gorusme normal gorusmeye geciyor karsı tarafın teli caldıgı ve acıldıgı anda.
  • xtatic kullanıcısına yanıt
    Görüntülü görüşme yaparken her iki kişininde aynı şebeke de olması gerekiyor. Senin 4G iken karşı tarah 3G ise görüntülü konuşamıyorsun maalesef. Öyle durumlarda telefonun şebeke ayarlarından 3G ye ayarlarsan görüntülü arayabildiğini görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metumete -- 18 Nisan 2019; 16:32:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metumete

Görüntülü görüşme yaparken her iki kişininde aynı şebeke de olması gerekiyor. Senin 4G iken karşı tarah 3G ise görüntülü konuşamıyorsun maalesef. Öyle durumlarda telefonun şebeke ayarlarından 3G ye ayarlarsan görüntülü arayabildiğini görürsün.
    Cevap icin teşekkürler hocam.Tekrar o şekilde de denedim ancak olmadı.

İki cihaz da samsung mu acaba. Şebeke üzerinden görüntülü görüşme özelliği her cihazda yok( mesela ipone). İki samsung cihaz arasında denediyseniz her ikisininde 4G ya da 3G de olduğundan emin olun. Bir ara bende çok denedim olmuyordu. Söylediğim şekilde yapınca olmuştu. İsterseniz tekrar bir kontrol edin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son güncellemeyle birlikte parmak izi sensörü hassasiyeti epey iyileşti. bir önceki güncellemede sonrası hiç algılamıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vikernes -- 19 Nisan 2019; 20:53:13 >
    Görüntülü arama yaptığın iki cihazdan birinde volte aramaları kapalı olduğu zaman bu sorunu yaşarsın. Her iki cihazda volte aramaları açık olursa kaliteli görüntülü görüşme yaparsın, ikisinde de kapalı olursa düşük kalitede görüntülü görüşme yaparsın. Arama yaptığın cihazda Volte aramaları açık diğerinde kapalı olursa görüntülü arama sesli aramaya çevrilir. Tabi görüntülü görüşme yapabilmen için 4.5G yada en az 3G kapsama alanında olman gerekir. Volte aramaları için 4.5G kapsamında olman gerekir.
    Volte aramaları ayarı için Ayarlar/bağlantılar/mobil ağlar/volte aramaları aç kapat kısmını görürsün.
  • arkadaşlar j7 telefonumda wifi bağlı olduğu halde google uygulamasından arama yapmıyor mesela bir haber programına girdiğimde uygulama içinde siyah ekran gözüküyor sürekli bunu nasıl düzelte bilirim ?
  • bunu mu alayım yoksa p smart 2019 mu arkadaşlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ProfessionalDoctor P kullanıcısına yanıt
    Huawei ile Samsung rekabetçi bir tarzda cihaz çıkarıyorlar hocam, ikisininde birbirinden üstün tarafları vardır, en sağlıklı ve isabetli kararı iki cihazı inceleyerek verebilirsiniz, sonradan pişman olmayın muhakkak bir teknoloji markette inceleyin.

Edit: Google Huawei'ye yazılım desteği vermeyecekmiş, iyi irdeleyip iyi karar vermek lazım. İleride kafanız ağrımasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 20 Mayıs 2019; 14:2:11 >
  • 28 haziranda one ui ile 9.0 a hazırmisiniz. Bakalim bu sefer tarih ertelenecek mi

• Nicebliy21 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir ülkenin j7 pro için yayınlandığında Türkiye romunu beklemeyeceğim hocam. 3 ay sonra vermekte nedir, saçma sapan bir güncelleme programı var.

• İyi ya haziran ayı dedilerse aralık ayına ulaşır elimize. Güzel haber en azından sene çıkmadan kavuşabiliriz.

• Beyler kardeşime bu telefonu almıştık ekranında küçük bi morluk oluşmuş çok sağlam bi ekran koruyucu almıştım arkasında ki kapta baya sağlam düsse bile hasar almaması lazım bu durum garanti kapsamında mı değil mi şimdi bilgisi olan var mı

• Telefon düşmesi sonucu ekran kırıldı internetten ekran aldım çalışmadı telefon arada titriyor. Pc görüyor sizce sıkıntı nedir?

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.