Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
26
Favori
247.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Youtube de son güncellemeyle alakalı bir videonun açıklamasında paylaşılmış.https://www.youtube.com/watch?v=yQNDx0M4ajk
  • quote:

Orijinalden alıntı: EyuphanKundakci

Arkadaş telefonun dokunmatik hassasiyetinden memnun olan tek ben varım sadece yağmurda üzerine yağmur yağmasına rağmen harika çalışıyor hassasiyet sorunu hiç yaşamadım. Fabrika ayarlarına döndürüp deneyin bence.
    telefonunuzda ekran koruyucu varmı?
  • Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    Hayır yok kırılınca çıkardım. Varken de sıkıntı yoktu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

samsung türkiye garantili 32 gb'lık modellerinde radyo var mı?

İphone SE 16gb kullanıcısıyım.Bu telefon memnun eder mi?

Telefondan çok beklentim yok kamerası iş görür düzeyde olsun yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eklc1922 kullanıcısına yanıt
    Radyo mevcut

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eklc1922 kullanıcısına yanıt
    Evet mevcut kamerasını ben beğeniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her telefonda olduğu çektiğin fotoğrafı telefonun kendi ekranından bakınca çok güzel gözüküyor herhangi bir siteye atınca pek iç acıcı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dyatlov-Legasov

Youtube de son güncellemeyle alakalı bir videonun açıklamasında paylaşılmış.https://www.youtube.com/watch?v=yQNDx0M4ajk
    Videonun açıklamasında adam yazmış ama yüklediği videonun içinde güncelleme bilgilerinde touch issues diye bir bölüm yok maalesef.

• O bolumde zaten her detayi ayriyeten yazmıyorlar.

• Onu bilemem tabi ama inşaallah dediğimiz gibidir.

• Samsung j7 prolandım sonumuz hayır olsun. 1 aylık cihaz tuş takımındaki takılmalar haricimde problemim yok. Bunada şükür

• Ben telefonu sattım zarar 200 TL HB'de indirim var ne alsam bilemedim öneriniz varmı?
  • Neden sattınız hocam? Huvai mate 10 mu ne var onu bi incele istersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

Neden sattınız hocam? Huvai mate 10 mu ne var onu bi incele istersen.
    Açıkçası Samsung'un yazılım dünyasına alışamadım sanki hep olmamışlık var telefon akmıyor hantal.

Sony Xperia XA1 Plus nasıl ? Sony telefon hiç kullanmadım tipi önemli değil oyunda oynamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C30C46BA4 -- 21 Nisan 2018; 23:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C30C46BA4

Açıkçası Samsung'un yazılım dünyasına alışamadım sanki hep olmamışlık var telefon akmıyor hantal.

Sony Xperia XA1 Plus nasıl ? Sony telefon hiç kullanmadım tipi önemli değil oyunda oynamıyorum.

Alıntıları Göster
    Eski bir xperia z3 plus (z4) kullancisi olarak soyleyim , bir daha sony telefonunu kapidan iceri sokmam.Aldiktan sonra da etrafimdaki sony kullanicilarina sordugumda memnun kalani duymamistim. Samsungtan ayrildigima cok pisman olmustum. Yine samsunga geri döndüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: XPERİALLL

Samsung j7 prolandım sonumuz hayır olsun. 1 aylık cihaz tuş takımındaki takılmalar haricimde problemim yok. Bunada şükür
    hıcam bndede oluyor.. bazen basmıyor deli oluyor vurcam duvara kıracam.. şimdiye kadar kullamsığım tellerde güncelleme yapmazdım.. gelecek güncellmenin nasıl olduğunu bilmediğimiz için, bi kere yapim dedim kaydı telefon..

bunun napalım servise versem yazılımı geri yüklese düzelir mi acaba..

• GT 6 kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    Ne servisi sıfır telefon servise mi gidermiş, sakın kabul etmeyin servise yollanmasını,
    14 gün içinde şartsız koşulsuz cayma hakkınız var direk iade edin.
  • Merhaba,
    Aliexpresten veya başka bir yerden kaliteli silikon kılıf alan var mı? Şeffaf kılıflar zamanla sararıp bozuluyorlar, ekran koruyucu ve silikon kılıf tavsiye eder misiniz.
    Teşekkürler.
  • Telefonu annem için hepsiburadadan tr garantili almayı düşünüyorum.Kendisi uzun uzun telefonla konuşur facebook ve instagram bakar,arada da torunların fotoğrafını çeker.32 gb dahili hafıza ve diğer özellikler ile 4-5 sene rahat rahat kullanır gözüyle bakıyorum.Batarya performası da o şekilde kullanım için iyi gibi görünüyor

Dokunmatik ve ekranda mor leke problemi kronik mi yoksa şansa kalmış bir durum mu?

Bu şekil kullanım için bu telefonu önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytin45

Telefonu annem için hepsiburadadan tr garantili almayı düşünüyorum.Kendisi uzun uzun telefonla konuşur facebook ve instagram bakar,arada da torunların fotoğrafını çeker.32 gb dahili hafıza ve diğer özellikler ile 4-5 sene rahat rahat kullanır gözüyle bakıyorum.Batarya performası da o şekilde kullanım için iyi gibi görünüyor

Dokunmatik ve ekranda mor leke problemi kronik mi yoksa şansa kalmış bir durum mu?

Bu şekil kullanım için bu telefonu önerir misiniz?
    Kronik gibi duruyor sadece ne zaman olacağı şans işi.

Ben olsam anneye xiaomi eedmi 5 plus alırdım.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.