Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.709
Cevap
26
Favori
247.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EyuphanKundakci

Bence yanlışınız var hocam dokunmatiği zayıf değil. Dışarıda yağmur yağdığında bile ekran full su damlacığı oluyor ancak ona rağmen telefon tüm dokunalarımı algılıyor. Çok hassas dokunmatiği var hiçbir sorunla karşılaşmadım. Kırılmaz camınız varsa onu çıkarıp deneyin veya sizin dokunmatik ekranda sıkıntı olabilir. Çok kötüyse garantiye yollamayı deneyin.

kırılmaz cam var hocam telefondanda 2 tane var 2 side aynı.bana göre zayıf hocam size göre iyi olabilir.s4 tede var kırılmaz cam aynı yerden aldım onunki daha hassas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

quote:

Bence yanlışınız var hocam dokunmatiği zayıf değil. Dışarıda yağmur yağdığında bile ekran full su damlacığı oluyor ancak ona rağmen telefon tüm dokunalarımı algılıyor. Çok hassas dokunmatiği var hiçbir sorunla karşılaşmadım. Kırılmaz camınız varsa onu çıkarıp deneyin veya sizin dokunmatik ekranda sıkıntı olabilir. Çok kötüyse garantiye yollamayı deneyin.

kırılmaz cam var hocam telefondanda 2 tane var 2 side aynı.bana göre zayıf hocam size göre iyi olabilir.s4 tede var kırılmaz cam aynı yerden aldım onunki daha hassas.

Ben de sizinle aynı fikirdeyim. Dokunmatik hassasiyeti düşük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefonun tek ve en büyük eksigi 60 fps video kaydı yapmamasıdır. Bence büyük bir eksiklik
  • quote:

Orijinalden alıntı: dndd

quote:

Orijinalden alıntı: dndd

Arkadaşlar bu telefonun ithalat garantili satılanlarında bir problem varmıdır volte aktif mi ithalat garantililerde görüntülü arama var mı

İthalat garantili kullanan yok mu acaba volte ve görüntülü arama çalışıyor mu bilgi verebilir mi

Anlaşılan burda kimse ithalat garantili kullanmıyor sorumun cevabını öğrenemedim satıcıya sordum deltaya sor dedi deltaya sordum biz bilmeyiz satıcıya sor dedi kimse bilmiyor bu teli alırsam deneyip herkese haber vereyim bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dndd D kullanıcısına yanıt
    Hocam çalışmasa bile telefonu rootlayarak csc kodlarını değiştirerek aktif edebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

quote:

Ben de sizinle aynı fikirdeyim. Dokunmatik hassasiyeti düşük.

J7 Proyu cam filmi falan olmadan kullanıyorum Note 5'i ise kırılmaz cam ile kullanıyorum ama J7 Pronun dokunmatik hassasiyeti zayıf. Bu bir gerçek. Kırılmaz cam taktığım zaman daha berbat oluyor.
  • Güncelleme konusunda samsung beni üzdü. Beklediğimden çok az güncelleme geliyor cihaza. Ben en azından her ay bir güvenlik güncellemesi gelmesini beklerdim. AOD olarak da a ve s serisi gibi çok seçenek yok. Garanti biter bitmez sağlam bir rom istiyor cihaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dyatlov-Legasov

Güncelleme konusunda samsung beni üzdü. Beklediğimden çok az güncelleme geliyor cihaza. Ben en azından her ay bir güvenlik güncellemesi gelmesini beklerdim. AOD olarak da a ve s serisi gibi çok seçenek yok. Garanti biter bitmez sağlam bir rom istiyor cihaz :)
    Doğru düzgün çalışan bir rom yok hiç uğraşma stock kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: samizeldestan

Doğru düzgün çalışan bir rom yok hiç uğraşma stock kullan

Alıntıları Göster
    Garanti bitince zaten atacağım rom daha çok var o zamana kadar çıkar sağlam bir şey

• Ekim ayından beri J7 pro kullanıyorum,geçenlerde gelen güncellemeye kadar ekran hassasiyeti çok iyiydi.Güncellemeyi yükledikten sonra çok kötü oldu,tepkiler zayıfladı.Format atmayı deneyeceğim yoksa bu şekilde çok kötü.

• Almak isteyen arkadaşlara tavsiyem sakın almayın, elinizdeki ile idare edin.Yada amiral gemilerine bakın.Chrome'da bile takılıyor, telefonda akıcılık yok.İlk samsung telefonumdu ve sonuncu olacak.Tek olumlu yanı bataryası o da işlemcisi zayıf ve bataryası büyük olduğu için.Anneme verip yeni telefon alacağım büyük ihtimal.Donanımdan kısacağım diye zayıf gpu koyarsan.Facebook'ta da twitter'da da chrome'da da takılır bu telefon.
  • murderx06 kullanıcısına yanıt
    Telefonun akıcılık konusunda hiçbir sıkıntısı yok. Yüklemiş olduğunuz bir uygulama buna sebep oluyor olabilir. Fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin derim. Ben samsung tarayıcıyı kullanıyorum.

• Son guncellemeden sonra şarj gözle görülür ölçüde azaldı. Halbuki guncelledikten sonra resetledim.

• Durum bu şekilde eskiden çok daha iyi gidiyordu.

• Bende s7 edge var. J7 yi hanıma aldım. Akıcılık yönünden j7 daha akıcı. Tabikide s7 edge iyi bir telefon ama j7 orta seviye bekletisi olanlar için premium bir telefon bence. Fotoğraf çekimleri bir s7 edge değil tabi ama gayette başarılı. Şarj süresine diyecek yok müthiş bir performans gösteriyor. Bence orta seviye için fiyat performans oranı en yüksek telefon. Herkese tavsiye ederim.

Eğer ben telefona çok para vermem. Beklentimi karşılasın diyorsanız hiç düşünmeden alın derim.

Bende s7 edge olmasına rağmen eğer telefonumun başına bir şey gelecek olsa direk bu telefonu alırım. Hiç çok paralar vermeye gerek yok. İnanın bir çok özelliğini kullanmıyorsunuz bile. Fotoğraflarıda gayette güzel çekiyor. Işığı iyi ayarladıysanız çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz bu telefonla.

Ben kendi adıma deli gibi fotoğraf çekmiyorum. Bir belgenin veya bir objenin fotoğrafını çekiyorum. Telefon s9 olsa ne olur sanki. Neymiş telefonda yüz tanıma varmış. Yok iris tanıma varmış. Ben ekran kilidi bile kullanmıyorum. Olsa ne olur olmasa ne olur.

Tabii bunlar benim kendi görüşüm. Nacizane fikrim telefonlara çok para vermeyin. He gidipte general mobile almayın. Dünyaca kabul görmüş markaları alın. Ben mesela gidip çin menşeili telefon almam. Başkası alabilir ama ben almam. Çünkü yazılım, sar değerleri ve dayanıklılık yönünden sıkıntılı telefonlar.

Şu an için orta seviye telefonlar için gayet ideal bir telefon. Vodafone da kampanya ile aldım by telefonu. 1500 liraya 24 ay taksitle aldım. Vodafone da hatta iki tane alabiliyorsunuz. Çok uyguna geliyor.

• Beyler kardeşime aldım telefonu burda ki ve diğer yerlerdeki sorunları okudum baya bi sıkıntısı var gibi çocuk telefondan yana gülmedi zaten hata mı yaptık bide ekran koruyucu kap felan önerirmisiniz

• Ağa ne sıkıntısı var? Tamam dokunatik biraz ağır ama başka bir sıkıntısı olacağını sanmıyorum 3 ay olacak kullanmalı herhangi bir sorun yaşamadım ben. Ne sorun olduğunu söyleyin yardımcı olalım.

• turklucky kullanıcısına yanıt
    Üstad lütfen, 4 yıl öncesinin amiral gemisi bile tokat manyağı yapar bu telefonu.Kaldı ki S7.

• 6. aya giricem hiçbir sıkıntım yok gayet memnunum telefondan tam bir fiyat performans olduğu kesib bir şey.

• murderx06 kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış anlattım o zaman. Amiral gemilerle kıyas yapmadım yanlış anlaşılmasın. Bende s7 edge kullanıyorum. Orta düzey bir telefon için ideal dedim sadece.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.