Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
26
Favori
247.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fotoğrafı bi yerden silerseniz hepsinden silinir çünkü hepsi aynı fotoyu gösteriyor.. sadece sizin kullanımınız için 2 mod var birinde tüm fotoğrafları tek bir ekranda görebilirken diğerinde klasörler içinde görebiliyorsunuz.. ki kolaylık açısından da gerekli bir durum bu..

Eğer bir fotoyu kimsenin görmesini istemiyorsanız güvenli klasöre taşıyabilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bende bir adet 32gb lik modelden satın aldım.Model numarası SM-730F olarak görünüyor ve lg k10 'dan sonra oldukça memnun etti bu telefon beni.Yalnız sim yuvasının yanındaki micro sd kart yuvası neden o kadar geniş anlam veremedim, sanki iki tane kart takmak için yapılmış.Son olarak klavyedeki otomatik sözcük çıkaran o dalgayı nasıl kapatırız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSerhan -- 31 Aralık 2017; 11:56:55 >
  • Ayarara gir sirasiyla dil ve giris ekran klavyesine bas samsung klavyeye gir ordan seceneklerden kapatabilirsin.
    Telefonu alali iki gun oldu j7 2016 dan gectim arkadasa sattim telefonu j7 2016 ile pro arasinda dikkatimi ceken ilk sey j7 2016 nin ekrani daha parlak beyazlari tam beyaz goteriyor sanki ekran isigi daha fazla gibi geldi hatta j7 yi sattigim arkadasin dikkatini cekti pronun ekrani beyazlar daha grimsi bir beyaz hakim iki ekranda amoled ekran cok ilginc.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 2 Ocak 2018; 23:37:22 >
  • Arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum şarj süresi nasıl kronik yaşanılan sorunları var mı ve bunun karşılığı olan halk telefon tavsiye eder misiniz c9 pro gibi yoksa düşünmeden bunu almalı mıyım

• Arkadaşlar bu telefonun 32 gbsine 1799 tl verilirmi ne dersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustauydu

Arkadaşlar bu telefonun 32 gbsine 1799 tl verilirmi ne dersiniz

Bence C serisine bakın (C5 Pro mesela). Özellik olarak daha üstünler ayrıca A ve J serilerindeki gibi ufak tefek eksiklikler yok C'lerde. Örneğin hem always-on display var hem de led bildirimi var. Ayrıca J serisinde olmayan gürültü engelleyici ikinci mikrofon var, bence bir akıllı telefonda olmazsa olmaz bir özellik bu. Bunlar dışında 64 GB hafıza var hepsinde. MicroSD kart da takılabiliyor. Tasarım olarak ise daha üstün, zaten 7 mm inceliği var hepsinin. Tek eksiği ihtalatçı garantili olması, ama bu nedenle de fiyatı uygun. Cihazların kronik bir sorunu olmadığı için bir sıkıntı olmayacağını sanıyorum. Alırken hong kong modeli (C5 Pro için 5010 modeli) ve knox'unun 0x0 olmasına dikkat edin sadece.

C5 Pro kullanıcısı olarak tavsiyelerim bunlar.

• siyah 32 gb ile aranıza katıldım. burn in konusunda ciddi endişelerim var always on display'i kapatsam mı ? always on display ekranına zifiri karanlıkta bakınca status bar kısmında ips ışık sızması gibi beyazlık oluşmaya başlamış bile(3 günlük cihaz)

s6 edge de kullanıyorum aynı zamanda. onun gece ışığında ekran zifiri karanlık bu telefonda sanki ekran komple çalışıyor gibi

• ben cihazı çok beğendim, fiyatı biraz yüksek ama dolar+vergi cenneti olunca normal karşılıyor insan özellikle ekran kalitesi ve kamerasını çok beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barancilo

siyah 32 gb ile aranıza katıldım. burn in konusunda ciddi endişelerim var always on display'i kapatsam mı ? always on display ekranına zifiri karanlıkta bakınca status bar kısmında ips ışık sızması gibi beyazlık oluşmaya başlamış bile(3 günlük cihaz)

s6 edge de kullanıyorum aynı zamanda. onun gece ışığında ekran zifiri karanlık bu telefonda sanki ekran komple çalışıyor gibi

zifir karanlıkta baktım ışık sızması yok bende 4 aylık cihaz sizinkinde sorun olabilir.dediğiniz gibi always on display açıkken ekran komple çalışıyo ama diğer telefonlardada aynıdır diye düşünüyorum.
  • ALWAYS ON DISPLAY ÖZELLİĞİ ŞARJINIZI SÖMÜREBİLİR

J7 Pro'nun AOD yani always on display özelliği gerçek aod değil yazılımsal olarak eklenmiş arkadaşlar. Maalesef telefonu zifiri karanlık bir ortama götürün ve kilitleyip ekrana odaklanın aod açıldığında ekranın tüm piksellerinin gri olduğunu görüceksiniz. Bu durum s7 edge,s8 note 8 gbi telefonlarda simsiyah görünmekte. Ancak j7 prolarda saçma bi sebepten dolayı ekranın tüm pikselleri gri yanmakta. Bunu ayarlar aoda girerek test edebilirsiniz. Aodu kişiselleştirmeye girin ve ortaya bir kere dokunun zifiri karanlık bir ortamda bakın kenarlar simsiyah pikseller kendini kapatmış ama aod açıldığında o pikseller gri yanıyor. Bu sorunun hatta xda'da konusu bile var;
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-j7-2017/help/j7-pro-aod-problem-t3673796

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EyuphanKundakci -- 8 Ocak 2018; 17:47:27 >

• EyuphanKundakci kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz şekilde ekran devamlı açık oluyor. Ama şarj konusu aod de bence iyi. 14 saatte yüzde 3 anca gidiyor.

• Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    Sizde iyi gidiyormuş hocam ben yatarken 59 du bıraktım. Sabah kalktığımda 51 olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhan81

ben cihazı çok beğendim, fiyatı biraz yüksek ama dolar+vergi cenneti olunca normal karşılıyor insan özellikle ekran kalitesi ve kamerasını çok beğendim.

Bende begendim. Ekrani yag gibi elinden akiyor. Yani giris orta seviyesi telefonlarin en iyisi. Tabi birde islemcisi 1.9ghz olsaydi on numara olurdu. 1650ye pesin aldim sifir olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: samizeldestan

Arkadaşlar bu telefona neden güncelleme gelmiyor? Diğer ülkelerde ki J7 Pro'lara sürekli gelen güncellemeler bizimkilere neden gelmiyor acaba?

Yok normalde de trye 1 yada 2 guncelleme geliyor. A5 a3lerde de boyleydi. Genelde buyuk guncellemeleri veriyor samsung. Ara kucuk guncellemeleri vermiyor.

sizin şarjı başka bi uygulama bitiriyo olabilir hocam.ama ben aod özelliğini kullanmıyorum şimdi ekranın devamlı açık olmasından dolayı.açık derken saat olan kısmı değil ekran komple açık oluyo ondan dolayı ekran zarar görür diye kullanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

ben cihazı çok beğendim, fiyatı biraz yüksek ama dolar+vergi cenneti olunca normal karşılıyor insan özellikle ekran kalitesi ve kamerasını çok beğendim.

Bende begendim. Ekrani yag gibi elinden akiyor. Yani giris orta seviyesi telefonlarin en iyisi. Tabi birde islemcisi 1.9ghz olsaydi on numara olurdu. 1650ye pesin aldim sifir olarak

ben kontratlı aldım hocam, maalesef nakitim yoktu ama değinmek istediğim bir husus var daha önce yazılanları pek incelemedim ama telefonun hoparlöründen pek bahsedilmemiş.Telefonun gayet net ve yüksek ses veren bir hoparlörü var hatta sesi yarıda kullanıyorum ben.

Benim cihazda öyle bir sorun yok. Dediğin şekilde baktım ama grilik falan da yok tamamen simsiyah. Ayrıca AOD hiç batarya kullanmıyor desem yeridir.
  • samizeldestan S kullanıcısına yanıt
    Hangi renk hocam sizin model?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

ben kontratlı aldım hocam, maalesef nakitim yoktu ama değinmek istediğim bir husus var daha önce yazılanları pek incelemedim ama telefonun hoparlöründen pek bahsedilmemiş.Telefonun gayet net ve yüksek ses veren bir hoparlörü var hatta sesi yarıda kullanıyorum ben.

Evet ses batarya ekran kamera herseyi iyi telwfonun. Giris orta seviyesinin en iyisi diyebilirim.

• Parasını sonuna kadar hak eden nadir cihazlardan biri bu bende 32 gb siyah alarak araniza katıldım gerek batarya gerek ekran ve ses yönünden çok memnun kaldım 8-10 saat arası ekran süresi ile çok şaşırttı beni.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.