Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
26
Favori
247.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Guzel dusunce iyi mantik denemek gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Nereden aldınız

Sereflikochisarli hemserim hepsiburadadan dan aldim kampanya dahilinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Ankara Alemi

Guzel dusunce iyi mantik denemek gerek

Ben bi deneyim sonucu paylaşırım.

• Arkadaşlar bu telefona neden güncelleme gelmiyor? Diğer ülkelerde ki J7 Pro'lara sürekli gelen güncellemeler bizimkilere neden gelmiyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: samizeldestan

Arkadaşlar bu telefona neden güncelleme gelmiyor? Diğer ülkelerde ki J7 Pro'lara sürekli gelen güncellemeler bizimkilere neden gelmiyor acaba?

Benim fikrim üzerinde yüklü olan rom yüzünden.

• A9 pro ve J7 pro arasındayım arkadaşlar; deneyimi olanlar sizce hangisini tercih etmeliyim? Beklentim çok iyi batarya ve üzmeyecek kamera. Önceki telefomun E7 ile 8-11 saat arası ekran süresi alırken yeni telefonda daha iyi ekran süresi almak istiyorum açıkçası. Bu aşamada fikirlerinizi paylaşır mısınız?

• cygnus666 C kullanıcısına yanıt
    Türkiye romu yüklü cihazda zaten.

http://samsung-updates.com/device/?id=SM-J730F

Buraya baktığım zaman diğer ülkelerde ki J7 Pro'lara bizim üzerimize baya bi güncelleme gelmiş. Ve Changelist numaralarına bakarsakta önemli değişikliklerin olduğu güncellemeler var. Ancak bizim ülkemizde olan J7 Pro'ya 1 Temmuzdan bu yana gelen güncelleme yok.
  • Hypnotoid kullanıcısına yanıt
    C8 almayi düşünüyorum knox 0×1 olduğu için mi yazilima sahte diyorsunuz. C8 ile c5 pro arasında kaldım. J serisi düşünmüyorum tek avantajı tr de resmi satışı olmasi.

• quote:

Buraya baktığım zaman diğer ülkelerde ki J7 Pro'lara bizim üzerimize baya bi güncelleme gelmiş. Ve Changelist numaralarına bakarsakta önemli değişikliklerin olduğu güncellemeler var. Ancak bizim ülkemizde olan J7 Pro'ya 1 Temmuzdan bu yana gelen güncelleme yok.

Benim de demek istediğim o işte.bu türkiye romu benim düşünceme göre kısıtlı bir rom.çift sim desteğini kapatmak için.güncellemelerde o sebepten gelmiyor diye düşünüyorum

Samsung Müşteri hizmetlerine bunu defalarca sordum adamların tek dediği şey bu cihaz zaten en güncel versiyona sahip diyorlar. Yani 7.0 var diyorlar. Ben gönderilen ara güncellemeler neden gelmiyor diyorum ama hala aynı şeyi diyorlar. Bu kadar aptal müşteri temsilcisi olamaz.
  • J7 Pro 2 3 aydir kullanan arkadaslar sizde ekranda mor leke veya piksel sorunu olustumu? Bazi serilerde kronik hata varmis bizdede varmi acaba?

• 2 gundur telefona dizi atiyorum mb dusuk 7 ya da 8 tane. 2 gundur kendiliginden videolari siliyor. Sebebi ne olabilir? Antivirus root vs yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PAUL WALKER -- 22 Aralık 2017; 17:12:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara Alemi A kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeşim ben telefonu tam alalı 2.5 ay oldu.Şu an gerçekten hiçbir sıkıntım yok Allaha şükür.Şarjı çok iyi hoparlör sesi ahize sesi süper ekranda herhangi bir deformasyon yok hiçbir leke yok.Pil kullanımı çok iyi şu an son pil kullanımı 9 saat süre vermiş.
  • Tek hat-32 GB Black modeli ile aranıza katıldım arkadaşlar. 1550 liraya pazarlıkla anlaştık. Kılıf ve kırılmaz camı da hediye etti saolsun. İlk izlenimlerim always on display özelliği çok güzel ve şık duruyor. Masada dururken sanki s7 havası veriyor. Ve Prime'den farklı olarak amoled ekran farkı için bile alınır. Batarya performansı çok iyi dün akşam 9 da aldım telefonu 74 şarjla geldi 1'e kadar aralıksız uğraştım ve şarjını 41'e kadar düşürebildim. Kamera performansı beklentimin üstünde çıktı ön kamerası flaşla beraber çok başarılı fotoğraflar çekebiliyor. Onun dışında parmak izi de çok başarılı. Anında deydirdiğiniz anda algılıyor. Ekranı açmanıza gerek kalmıyor. Ekran kilitliyken parmağınızı deydirdiğinizde direkt açılıyor. Düşünen varsa hiç tereddüt etmeden alabilir derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EyuphanKundakci -- 23 Aralık 2017; 11:19:38 >
    Çift SIM desteğini kapatmak derken ? Telefonda zaten çift SIM için gerekli donanım yok. Tek SIM yuvası var. Yani kapatılmasına gerek yok çünkü öyle bir özellik hiçbir zaman yoktu ve olmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: _RaGoN_

Çift SIM desteğini kapatmak derken ? Telefonda zaten çift SIM için gerekli donanım yok. Tek SIM yuvası var. Yani kapatılmasına gerek yok çünkü öyle bir özellik hiçbir zaman yoktu ve olmayacak.

İçini açıp bakmayı çok isterdim lakin garantili ve yapıştırma telefon.Micro sd kart yuvasını çıkardığımda yanındaki hali hazırda sim yuvasını görünce neden samsung extra maliyetle uğraşsın aynı anakartı koyar telefona rom dan da kapatıp özelliği sunar isteyen piyasaya diye düşünüyorum.çift simli romları deneyip yazarım buraya sonucu

• Arkadaşlar yeri değil ama bir sorum olacak. N11 den j5 prime aldım. Samsung Türkiye garantili. Ancak telefonda ekran koruyucu var. Orijinal resimli dış etiketin altında. Hani bizim para verip taktırdığımız cinsten. Uzun zamandır tel almıyordum. Bu durum normal mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

quote:

Benim de demek istediğim o işte.bu türkiye romu benim düşünceme göre kısıtlı bir rom.çift sim desteğini kapatmak için.güncellemelerde o sebepten gelmiyor diye düşünüyorum

Arkadaşlar ülke kodlarına bakarsanız neredeyse her ülkenin 2 romu var. Yani diğerlerinin geç alması kafanızı karıştırmasın..

Edit: Türkiyenin olduğu rom kodu grubu da orta doğu grubunda(avrupa kodları ortadaki bir iki harf farkı ile değişiyor). Yani avrupa kodlarının serileri ile ortadoğuyu karşılaştırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weneorn -- 29 Aralık 2017; 9:37:43 >

• Arkadaşlar Merhaba.J7 Pro Always On Display Uygulamasından Hiçbir Bildirim Alamıyorum. Format Attım Düzeldi Ama Aradan 1 Gün Sonra Yine Bildirim Gelmez Oldu. Bu Neden Oluyor Çözümünü Bilen Varmı Acaba ?

• titanyus T kullanıcısına yanıt
    allah aşkına bu teli kullanan biri yardım etsin j7 pro da galeri ye girer girmez fotoğraflar diye bir bölüm var klasör oluştrup bazı fotoları oraya atıyor ama fotograflar sekmesinde yine duruyor klasöre ekledim nasılsa görünmesin diyorm siliyorum klasörden de siliyor saçmalık ötesi
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.