Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY J7 (2015) ANA KONU ★★ (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.602
Cevap
32
Favori
161.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hatırlatma; arkadaşlar malum 5.1.1 ile cıktı j7 (15) 6.0.1 güncellemesi aldı 3-4 ay once guncelleme sonrası gelelim sıkıntılı durumlara, üst guncelleme alan her cihaz mutlaka formatlanmalı bunun için önemli dosyalarınızı yedekleme yapıldıktan sonra telefon kapalı halde (ses açma+home+power aynı anda basıp recovery ekranını açarak factory reset ve wiphe cache öneririz) bu temiz kurulum ile telefonunuzu baştan kurmanız lazım wifi kopması veya bataryanın az gitmesi diğer ufak tefek sıkıntılı sorunlarda formattan sonra daha az hata alma şansımız olusuyor oldu ki türkiye marshmallow sürümünde hata vardır eğer sorun gitmemesi halinde sammobile firmware sitesinden cihaz modeliniz ne ise farklı ülke csc stock romlara yönelebilirsiniz, eski sürüm ve yeni sürümde bazı sistem yazılımları format cekılmezse aksiliklere neden olabılır iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 8 Kasım 2016; 20:33:41 >

• Arkadaşlar bu cihaz gear s2yi destekliyor mu? saati almayı çok istiyorum, j7 ile kullanabilecek miyim?
  • Ben de j7 (2016)telefonuma 6.0.1 güncelleme yaptım. görüntülü görüşme seçeneği kayboldu. şimdi geri getiremiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • mozcanoglu M kullanıcısına yanıt
    format at onemlı dosyaların varsa (yedeklersın) sıstem buga gırmıstır hocam belkı
  • saat için en az akıllı telefonda minimum 1.5 gb ram minimum androıd sürüm 4.4 şart koyulmus, ben SS attıgım kısımda j7 cıhazı goremedım tahmınım eklememe sebebı samsungun diğer populer telefonlarını koymasıdır o lısteye uzulecek durum yok (gear s2 ve j7 birbirlerini desteklıyorlar ztn mınımum gear s2'nin 1.5 gb ram ıstıyor halıyle j7 hem 6.0.1 hem 1.5 gb ramli )

★★ SAMSUNG GALAXY J7  (2015) ANA KONU ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 14 Kasım 2016; 6:46:11 >

• Hocam bende var cihazla sorunsuz kullanıyorum fakat uygulamaya güncelleme gelmiyor internetten kendiniz indiriyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar s. a. bir yakınım amerikadan j7 2016 almış model sm-j710fn modeli.

buna imei atılıyormu acaba çok tşkler

• Merhaba.

Arkadaslar bu telefonda tum gun 3g ile internette gezersek sarj kac saat dayaniyor?

Bir de kac saatte tamamen sarj oluyor?

Hizli sarj ozelligi yok mu?

Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1p 1 kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj yok. 10saat ekran süresi aldığım oldu zamanında, sizi baya götürür

• prenss1907 kullanıcısına yanıt
    samsunglara imei kolaydır atılması bölgesel simlock(sim kilidi) yoksa eğer şebeke sinyalı alırsın birde 4g bandı desteklemedıgı ıcın 4g şebekesi calısmayabılır o cıhazda amerika ve avrupa farklıdır bandlar (4g sinyalleri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 14 Kasım 2016; 20:9:33 >
  • Arkadaşlar;
    yeni telefon aldığımdan J7 çift hat gold telefonum satılıktır.
    13 ay daha garantisi vardır. İlgilenenler aşağıdaki linkten inceleyebilir.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-j7-dual-sim-gold-250607403

http://www.sanalpazar.com/samsung-galaxy-j7-dual-sim-cep-telefonu-gold/i-68540720

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpbey78 -- 16 Kasım 2016; 9:57:09 >

• Telefonu yere düşürdüm.Ekranın alt kısmı çalışmıyor.İç ekran kırılmış.Garanti 600-650 arası dedi.Telefon 1100 lira zaten.Ne yapmalıyım?İnternette bir yer gördüm orjinal ekran diyor 320 tl.Buraya yaptırsam telefonun orjinal ekranı gibi olur mu sorun yaşar mıyım?Telefonu turkcellden aldım daha bir ay önce o yüzden yaptırmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: 1p

Merhaba.

Arkadaslar bu telefonda tum gun 3g ile internette gezersek sarj kac saat dayaniyor?

Bir de kac saatte tamamen sarj oluyor?

Hizli sarj ozelligi yok mu?

Tesekkurler.

Valla hocam sabahtan beri(9:00) internette geziyorum 3g

98 den 71 e dustu suan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pusula ve kıble bulma vs.benzeri uygulamalar çalışıyormu arkadaşlar?
    İndirdiğim pusula programları açılışta "sensör olmadığından düzgün çalışmaz" diyor.
    Ya açılmıyır ya da açılan pusula sabit duruyor.
  • turoktr kullanıcısına yanıt
    Pusula yok sanırım.

• mustafaaxu M kullanıcısına yanıt
    Konuşma ekranında "ekstra ses düzeyi" tuşu var bluetooth tuşunun yanında..
    Biraz artıyor ses. Olmadı kulaklık kullanabilirsin.
  • Bu telefonu yakın zaman içerisinde anneme almayı düşünüyorum 2016 ve prime modelleri çıktı evet ama 2015 modelini 900 tl ye bulabiliyorum ve bundan yukarı çıkmama imkan yok. Özetle sizce alınmaya değer mi? Değerse herhangibir kronik sorunu var mıdır?

• telefonun sesi az çıkıyor, az gürültülü bir ortamda cebimde kesinlikle duyulmuyor. Titreşim açıyorum mecburen. Kronik sorunu bildiğim kadarı ile yok.
  • 2015 modelini önce anneme, 1 ay denedikten sonra 1 tane de kendime almıştım.
    Kronik bir sorunu yok.
    Ama bana göre eksikler:
    1) bildirim ışığı
    2) Pusula (yön sensörü yok)
    3) Işık sensörü yok yani ekran parlaklığı otomatik değişmiyor
    4)2015 A serisi ile kıyaslandığında ses seviyesi biraz az ama ses seviyesi bence yeterli
    5) Tek elle kullanmak zor
    6) Lollipop marshmallow geçişinde bazen format gerekiyor

Artılar
    1) Bataryası ortalama bi telefona göre iyi
    2) ön ve arka Kamerası ortalamanın üzerinde
    3) Ön de flaş var
    4) Kasma yok oldukça akıcı

Orjinal deri kılıfınıda alırsan güzel bi kombinasyon olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komikaze35 -- 30 Kasım 2016; 16:2:35 >
  • komikaze35 kullanıcısına yanıt
    hocam tek el kullanım modunu açın
    ★★ SAMSUNG GALAXY J7  (2015) ANA KONU ★★

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.