Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY J7 (2015) ANA KONU ★★ (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.603
Cevap
32
Favori
161.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler oldu.:)
    Aslında oraya da bakındım ama demekki gözümden kaçmış.
  • abidig kullanıcısına yanıt
    Samsung garantili ne bulursan J7 al geç.
    Ben 2015 modeli ilk alıp kullananlardanım çok memnunum.
  • abidig kullanıcısına yanıt
    Yenisini alın muhteşem fark var discovery ye kıyasla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar j7 prime kullanan var mı bu modelde 3G üzerinden görüntülü görüşme özelliği var mı acaba özelliklerinde var olduğu yazıyor fakat yorumlarda olmadığını söyleyenlerde olmuş.

• Marshmallowda su bulanik ekrani duzeltemiyor muyuz. Oldugundan cok daha az cozunurluklu gosteriyor. Bir de wifi kopuyor

• eenneess5467 E kullanıcısına yanıt
    ben attım nerede takıldın

bizim cihazlarda root recovery işine girmeden önce geliştirici seçeneklerinden oem kilit açmayı aktif et

bu arada rom root işlerinden anlayanlara note7 romu tavsiye ederim

şarz-ses-stabillik bakımından çok memnun kalırsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nev2000 -- 1 Kasım 2016; 14:15:44 >
  • selamlar
    arkadaşlar bu samsung j7 kilit ekranda saat farhklı ana ekrana geçince hava ve saat widget inde ki saat faklı ne yaptıysam eşleştiremedim birini düzeltiyorum obürü bozuluyor çözen varmı
    teşekkürler..
  • samsung j7 (2016) kilit ekranında saat mesela 15,20 gösterirken ana ekrana geçince widgetin saati 16,20 gösteriyor... otomatik saat ayarını kapattım widgetide kaldırdım ne yapim...

ama ekranda saat ve hava durumu güzel gözüküyor...
    samsung j7 2016 widgetti çok az pusula çalışıyormu acaba..kuran varmı
    bilgilendirirse teşekkür ederim..
  • kulağımda sıkıntı var samsung j7 arama sesi az geliyor gelen konuşma sesini artırabilirmiyiz..
    teşekkürler..
  • mustafaaxu M kullanıcısına yanıt
    Ayarları şu şekilde düzenleyin
    ★★ SAMSUNG GALAXY J7  (2015) ANA KONU ★★

• DrKyle kullanıcısına yanıt
    Aslında buna da gerek kalmadı, J7 için güncelleme geldi, İstanbul artık GMT +3 olarak gözüküyor zaten.
  • anlık wifi kopması yaşayan ve wifi performansından memnun olmayan var mı? bu konuda çözüm yolu var mı arkadaşlar?
  • Wifi ile ilgili bir sorunum yok fakat şu aralar ciddi anlamda depolama alanı sorunu yaşıyorum kaldı ki öyle çok uygulamada yok siz siz olun 32gb altı almayın telefon

• DrKyle kullanıcısına yanıt
    Taşıyabildiklerini hafıza kartına taşıman belki faydalı olabilir.. Ama her uygulamayıda taşımaya izin vermiyor; genelde sistem uygulamaları ama chrome, yandex navigasyon, heremaps de root yetkisiz taşınamadı.

• Berbat bu marshmallow. Derhal Lollipopa geri donuyorum. Daha wifi ayarlarina girince bi anda kapaniyorsa ooooo. Logolar da cok cok bulanik. Adam akilli bir farklilik yok, ters dondurunce sessize alma gibi ise yaramaz sacma salak ozellikler. Samsung gercekten yazilim yapmayi bilmiyor. S7 de de durum ayni, arkadasimda gozlemledigim kadariyla. Nerde o Nexuslardaki saf android.

• cpurss79 C kullanıcısına yanıt
    Saf Android her zaman iyidir fakat, Cihazlarımızdaki Marshmallow güncellemesi ile cihaz daha stabil hale geldi. Bunu da bilmekte fayda var...
  • komikaze35 kullanıcısına yanıt
    Hocam taşınanları aktardım zaten, Türk Telekom müzik 3gb olmuş onları sildim mecbur

Belli ki kurulum sonrasında cihazı sıfırlamamışsınız, wifi ayarlarda kopmalar vs hiç bir sorun yok şu an bende stabil çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DrKyle

Belli ki kurulum sonrasında cihazı sıfırlamamışsınız, wifi ayarlarda kopmalar vs hiç bir sorun yok şu an bende stabil çalışıyor

Telefona wipe data/wipe cache işlemleri yaparak kurdum. kurduktan sonra yine wipe cache/data işlemlerini yaptım. imkansız yani
    İlk kurulumda bende de aynı sorunlar vardı fakat recovery den sıfırlayınca belirttiğiniz tüm sorunlar çözüldü

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.