Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J6 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
6
Favori
25.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

sim kart takılı değil hatasından mı söz ediyorsunuz? Uzun süredir var o hata. Hangi güncellemeden sonra oldu bilmiyorum.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Evet telefonu cebime atıyorum kimse ulaşamıyor

Android 9 dada var bugünde oldu donanımsal bir sorundur belkide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum nn1 kullanıcısına yanıt

Güncellemeden sonra oldu ama hangi güncelleme olduğunu bilmiyorum. İdare ediyoruz işte bu şekilde yeni bir telefon alana kadar.

• Bir arkadaşımın j6 sının boardı yanmıştı garanti değiştirdi sonra hiç ısınmayan telefon ısınmaya başladı

• Doğrudur hocam.

• Iphone'dan sonra en uzun dayanan telefonum bu oldu, maşallahı var. Şu an çok güzel çalışıyor ve özellikle bu nedenle güncellemeden uzak duruyorum.
    Son zamanlarda telefonum açık olduğu halde bana ulaşamayanlar oldu, inşaallah şebeke kaynaklıdır, aksi takdirde şu piyasa şartlarında özellik/boyut olarak uygun ve ekonomik bir telefon bulmak zor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • seckinar kullanıcısına yanıt

Maalesef sorun yazılımsal hocam. Herkes aynı sıkıntıyı yaşıyor. "Sim kart takılı değil" hatası veriyor. Hangi güncellemeden sonra oluştu bu sorun inanın bilmiyorum. Benim de başıma geliyor bazen, bu yüzden kim aramış paketi almak önemli, yoksa kimin aradığını vb. bilemiyorsunuz.

Sürüm 9, one ui1 yüklü. Sim kart uyarısı bende yok ama dediğiniz gibi, hata kaynaklı ulaşılamaz oluyoruz. Inşaallah önemli bir telefondan kaynaklı problem yaşamayız.
    Eskiden olsa 1-2 hatasında telefonumu değiştirirdim ama son zamanlarda bunu yapmak çok zor. Devir, yeni şeyler alma devri değil, sahip olduğumuzu kaybetmeme devri. Sebat edeceğim, kullanılamaz hale gelene kadar.. 2 Yıldır memnunum, şükür..

Bende son sürüm yüklü, aynı problem mevcut hocam. O yüzden güncelleyin dilerseniz :)

Aynen ben de memnunum hocam.

800 liraya almiştım ondan memnunun  

• Telefon görüşmelerinde bazen karşı taraf kapatmadan görüşmeyi sonlandıramıyorum. Ekrana defalarca dokunmama rağmen görüşme sonlanmıyor bir türlü.
    Sizler hiç karşılaştınız mı ?
    Bir çözümü var mıdır?

Güç tuşu ile sonlandır ayarını aktif edin arama ayarlarından, güç tuşu ile kapatabilirsiniz. Donuyor arama ekranı bazen. Bahsettiğiniz durum herkeste var.

Dediğiniz şekilde aktif ettim. Çok teşekkürler bilgi için.

Rica ederim hocam. Ben de o şekilde kapatıyorum aramaları.

Hocam selamlar.

Son gelen güncelleme ile birlikte şikayet var sitesindeki yüzlerce örnekte olduğu gibi, bende de "sim kart takılı değil" hatası vermeye başladı. Sizde de aynı sorun var mı? Sürekli telefonu kontrol ediyorum bu hatayı verdi mi, verecek mi diye. İşin kötüsü yakın bir zamanda planlanmış güncelleme de yok anladığım kadarıyla düzeltmek için. Benzer bir sorunu siz de yaşıyor musunuz hocam? Teşekkür ederim.

Merhaba,
    Geçmiş olsun. Son güncellemeyi yüklemedim. Şu haliyle -henüz- bir hatayla karşılaşmadım şükür. Yurtdışı sitelerden, forumlardan incelediniz mi ? Belki bir çözüm vardır?

Merhaba. Çok teşekkür ederim hocam.

İnceledim hocam, problem son güncelleme ile ilgili. Samsung bir güncelleme çıkarıp düzeltir umarım, yoksa yeni telefon almak zorunda kalacağım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.