Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J6 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
6
Favori
25.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihazı satın aldım ancak kutudan 5 v 1a şarj aleti çıktı. 3000 mah pil ve 1 amper haliyle çok yavaş şarj ediyor. 2 amper kullansak sorun olurmu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuhan052 kullanıcısına yanıt
    bugün aldık cihazi, 32 gblığı 1699 lira + 59 lira kasko, toplamda garantisi 3 sene olmuş oluyor, bence büyük bir artı

hepsiburada da cihaz daha ucuzdu ama 200 lira kaskosunu koyunca daha pahalıya geliyordu, bir de teknosa adım başı var, bir sorun olduğunda telefonu direk oraya bırakıyorsun, onlar dosyanı vsni açıp tamir ettirip getiriyorlar

daha kutusunu açmadım, anneme almıştık o açacak :)) sonra yorumlarımı yazarım
  • Kamerasi nasil bu telefonun iyi mi? Bi ara magazada incelemistim j7 pro ile karsilastirinca onun kadar iyi degildi diye hatirliyorum. Bir de sar degerinin diger modellere oranla yuksek olmasi kafami karistiriyor. Telefonu anneme alacagim cerceveleri ince oldugu icin bu modele sicak bakiyor. Kullananlar yorumlarini belirtirse sevinirim.

• Arkadaşlar bu telefon ile huawei p smart arasında kaldım sizce hangisi daha iyi?
  • BoraBabaTR B kullanıcısına yanıt
    İkisi de fiyat ve özellik olarak çok yakın telefonlar, Samsung ekranı süper amelod olması iyi, LCD ekranlar güneş ışığında son güçte bile ekranı görmek çok zor, daha önce Samsung kullanicisiysaniz j6 alın derim, birde yüz tanıma ve parmak izi sensörü Huawei de çok daha iyi çalışıyor, p smartta bu özellikler var mı bilmiyorum varsa Huawei de olabilir.

• Bu telefonu kullanan kişiler olarak kamera ve hız konusunda memnun musunuz? Bir de telefon 18:9 formatında mı? Yukarıda bir arkadaş youtube videolarında siyah bar kalıyor demiş de ondan soruyorum. J7 prime 2 ile arasında kaldım ama prime'a tft ekran olmasından dolayı pek sıcak bakamıyorum.
  • Ön kamerada filtresiz düz çekimde kasma oluyor filtre uygulayınca düz. Sebebini bilen var mı ?

Birde yeni gelen güncelleme ile ekran parlaklığını otomatik ayarlıyor ve kapatma yeri yok. Çözüm bilen var mı ?

• ANLOVE kullanıcısına yanıt
    ekran ışıgı çözümünü buldunuz mu bende de var aynı sorun cıldırtıcak vala satıcam böyle giderse
  • kralçavuş K kullanıcısına yanıt
    Malesef bende çözüm bulamadım yeni güncellenme beklicez bu gidişle

• ekran sorununu çözdüm arkadaşlar bugün pendikte servise verdim yeni yazılım yüklendi sorun çözüldü , ücretsiz hallettiler sorunu olan servise başvurabilir
  • Son güncellemeden sonra bende ayni sorunh yasiyorum.Tuş kilidini actiginda otomatik olarak kendi ayarliyor ve cok karartiyor ekrani.2 aydir boyle cozumu vardir diye servise goturmek aklima gelmedi.En kisa surede bende samsung servisine goturecegim.

Telefon nasil diye soranlara ;

Parmak izi ve yüz sensörü cok iyi calisiyor.

İnterner wifide ve mobil veride gayet hizli akiyor sayfalar.

Ön ve arka kamerasini kesinlikle begenmedim.Bu yüzden telefonumu 2019da yeni cikan modelleriyle degistirecegim.

Smart tvye ekrani yansitma ozelligi cok iyi calisiyor.

Hizli şarz dolum ozelligi olmadigi icin biraz gec doluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdaswass -- 5 Aralık 2018; 10:26:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdaswass

Son güncellemeden sonra bende ayni sorunh yasiyorum.Tuş kilidini actiginda otomatik olarak kendi ayarliyor ve cok karartiyor ekrani.2 aydir boyle cozumu vardir diye servise goturmek aklima gelmedi.En kisa surede bende samsung servisine goturecegim.

Telefon nasil diye soranlara ;

Parmak izi ve yüz sensörü cok iyi calisiyor.

İnterner wifide ve mobil veride gayet hizli akiyor sayfalar.

Ön ve arka kamerasini kesinlikle begenmedim.Bu yüzden telefonumu 2019da yeni cikan modelleriyle degistirecegim.

Smart tvye ekrani yansitma ozelligi cok iyi calisiyor.

Hizli şarz dolum ozelligi olmadigi icin biraz gec doluyor
    Bu ekran kararma sorunu hala var mı bende almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mulobbo

Bu ekran kararma sorunu hala var mı bende almayı düşünüyorum

Alıntıları Göster
    evet var ,hala servise gidemedim . Ekran kararma derken tuş kilidini açtıgımda otomatik olarak telefon kendısı optımıze ediyor
  • quote:

evet var ,hala servise gidemedim . Ekran kararma derken tuş kilidini açtıgımda otomatik olarak telefon kendısı optımıze ediyor

Alıntıları Göster
    tavsiye eder misiniz
    bu civarlarda çin telleri var onların da gps leri iyi olmuyor

gps kalitesi nasıl bu telin instagram facebook sosyal medyada kasma durumu nasıldır
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bende sorun geçti. Güncelleme vardı onu yükledim 500mb civarı şuanda kendi ayarlamıyor 1 kaç gündür. Tabi tik işareti hala yok.
  • mulobbo kullanıcısına yanıt
    hocam benimde gps i iyi olan marka farketmeksizin 1000-1500 bandinda bir telefona ihtiyacim var.

mevcut samsung e7 paylasilan konumlarda konum bulunamadı deyip bekletiyor konuma göre rota cizse dahi yarı yolda tıkanıklık yapiyor ortada birakiyor beni

• 4 aylik kutulu faturali ithalatci garantili j6 2018 i satmayi dusunuyorum telefon sorunsuz ve 0 ayarindadir ekran koruyucu ve kılıf ile kullanildi siyah modeldir.ilgilenen varsa yazabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

hocam benimde gps i iyi olan marka farketmeksizin 1000-1500 bandinda bir telefona ihtiyacim var.

mevcut samsung e7 paylasilan konumlarda konum bulunamadı deyip bekletiyor konuma göre rota cizse dahi yarı yolda tıkanıklık yapiyor ortada birakiyor beni
    Bende cok arastirdim ama net bir bilgi bulamadim

Ama yabanci forumlarda Samsung'un s serisi s4-s5-s6-s7 ve iphone serilerinde gps kalitesinin iyi olduğunu söylemişler

Bu fiyat araliginda biraz sans işi gibi...

Samsungun bu telefon gibi alt serilerinde sıkıntı yasanabiliyormus gps konusunda okuduğum yorumlara göre ondan dolayı bu telefondan vazgeçtim

• Mayıs 2019 da android 9 gelecekmiş bekleyenler için güzel haber.

• Bu resim 2g de kullanim eminim 3g ve 4.5 de mobil veri harcamasina göre daha da düsecektir ama wifi kullanimi böyle
    yaklaşık 2 ay oldu 3000mah pil mevcut günlük ihtiyacinizi karşılar
    J6+ bundan daha düşük fiyati var normalde tam tersi olmasi gerekiyor ama ekran boyutu 6.0 inç ,ikinci arka kamera ve pili 3300 mah değerine sahip tft ekran ve işlemcisi düşük ekran tft pek önermiyorum

Bulursaniz normal j6 yi alin 5.6 inç hafif tek el ile rahat kullanim sağlar super amoled ekrana sahip alttaki tuşlari gizleyebilirsiniz 3000 mah pile sahip malzeme kalitesi de iyi sayılır metal değil ama plusa göre iyi yine yakinda android pie 9 güncellemesini alacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayko05 -- 16 Ocak 2019; 14:50:39 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.