Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
1
Favori
38.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay be abim 603 kullanmıstım mazi canlandı gozumde en sevdıgım nokıa telefon olmustu kamerasına hayrandım

SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

vay be abim 603 kullanmıstım mazi canlandı gozumde en sevdıgım nokıa telefon olmustu kamerasına hayrandım

Aynen kamera 5mp li j2 yi ezip atıyor ablamın s4 mini bozuldu nokia 603 lere karıştı zamanında kamerasına kanıp aldıydı sonra hiç uygulama indiremeyince pişman oldugu telefondur kendisi s4 mini den ogyoutube ile müzik dinlerken telefon bir anda gitmiş bir dahada açılmamış farklı pillerlede denendi olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sistem cokmustur veya anakartta arıza vermıstır s4 minide ben 1 sene kullanmıstm 603'ü memnundum evet uygulama falan yoktu ama ınan taş gibiydi mazide kaldı ehehe 5 mp giriş seviye kamera değeri olsada sen 5 mp için iyi sensör kullanırsan firma olarak piyasada ki çin telefonlar veya fark etmez kalıtelı X firmada olsa 13 mp koy ama kötü lenslere sahip olsun o 5 mp 13 mp kök söktürür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 3 Kasım 2016; 20:59:56 >
  • erentpl kullanıcısına yanıt
    he yav bende sevinmiştim Android 6.0 geldi diye ama yok. neyse telefonda bazı sorunlar vardı düzeltilmiş. önceden sonu apf4 öyle bişeyle bitiyodu şimdi apj3 ile bitiyorda. android 6.0 kanıtı demişsin ama 5.1.1 performans güvenlik güncelleştirmesi
  • 6.0 demedim 5.1.1 iması verdim çarpıtma konuyu abim neyse duzgun guncellemeyse sıkıntı yok demek
    he tamam yanlış anladım pardon. ama demek samsung güncelleştirmleri kesmemiş. yani bir sonraki güncelleşetirmenin %90 Android 6.0 getirme ihtimali var. bide güncelleme takvimini araştırdım da 3 ayda bir vermiş sürekli yani bir sonra güncelleştirme Android 6.0 ise Ocak ayında gelecek demek galiba
  • mantıklı evet, alma ihtimali 3 ay sonra ocak ortası olabilir bu aya kdr sabredelim bakalım

aynen panpa :D :D :D
  • muhammet ali ve erdem 360 root uygulamasını duymussunuzdur, kısaca basımdan gecen sorun sebeke gıtmesıydı once ki root supersu neden olmustu neyse ki telefoncu halletti telefoncuda gitmiş 360 root çince bir şey yazıyordu onu atmıs rootlansın diye her neyse sorum şu ikinize, ben wiphe factroy reset ve wiphe cache yaptım kurulumu bıtırdım ama hala rootlu dıyor cıhaza, ama root uygulaması gıtmıs uygulamaları yonet kısmından sadece rootlu dıyor ben bulamadım uygulamalarda o 360 rootu peki nasıl kaldıracagım biliyor musunuz gencler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 4 Kasım 2016; 19:10:15 >
  • şöyle SS atayim, 360 root adli uygulaması yok temiz kurulum yaptıktan sonra yine de rootlu olduğunu söylüyor telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 4 Kasım 2016; 19:19:16 >
  • quote:

şöyle SS atayim, 360 root adli uygulaması yok temiz kurulum yaptıktan sonra yine de rootlu olduğunu söylüyor telefon

O root devam eder bir ihtimal orjinal rom u atılıp format yapılırsa düzelir oda bir ihtimal

• quote:

şöyle SS atayim, 360 root adli uygulaması yok temiz kurulum yaptıktan sonra yine de rootlu olduğunu söylüyor telefon

Attığı root devam eder orjinal rom u atılmadığı sürece istedigin kadar format yine kurtulamassin

• ya öyle olacagını tahmın ettımde, sıkıntım yıne sebeke gelmezse, telefoncu gıtmıs paraguay 5.1.1 ini atmıs sammobıle fırmware sıtesınde paraguayı bulamadım nereden stock romu bulmusda sebekeyi geri getirmiş hayret dogrusu ve sanırım samsung artık 4 parcalı romla yazılım cıkartıyormus odin için işte bilmiyorum ki hangisi 4 parcalı hangisi tek parcalı, 4 parcalısı kesın sebeke goturen romdur, tek parcalısı sebeke sabit kalan romdur aklıma bu gelıyor
  • Smart switch'den bakıyorum hala yazılımınız guncel uyarısı var, acayip bir şeyide fark ettim MID-Irak olarak goruyor hala smart switch, ama phone ınfo telefonda CSC bütünüyle (UPO - Paraguay) csc'si var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 4 Kasım 2016; 19:49:8 >

• bak phone info cscleri upo ama smart swicth mıd ırak görüyor acaba ırak guncelleme alirsa irak güncellemesimi alirim ?

• Kardes ayni sorun benimde basima heldi. Actigim konudaki linkten rom indirip rom at. Korkma samsungun orjinal roumudur el degmemis. 360 root uygulamasini kaldirmasan bi ihtimal belki olabilirdi ama simdi rom atmadan duzelmez

• Istersen tw uzerinden sana yapabilirim. Ayrica SAKIN birden fazla olan rom indirme. Cunku onlar sahte romdur. Orjinaller tek olanlardir. Orjinal romlarda tar.md5 uzantisi vardir.https://forum.donanimhaber.com/m_121439081/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilotaFerrari -- 4 Kasım 2016; 21:11:39 >
  • Hocam bilemiycem durumunuz çok karmaşık

• kardeş birden fazla romdan kastın nedir? ztn orıjınal sıtesınden ındırıyorum
  • biliyorum çorbaya döndü karıştıra karıştıra ama ürün MID yani ırak gorunuyor, sadece csc'leri farklı paraguay romu atmıs telefoncu sebeke gelmedıgı ıcın onuda 360 root programıyla halletmişti kısacası bu olay
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.