Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
1
Favori
38.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erentpl

demek ki samsung onlemını almıs 6.0 alacagız ama inan ne zamana Allah buyuk j2 2015 ile j1 2016 aynı anakart ve donanım ozellıklerde j1 (16) 6.0.1 alıyor ama j2 6.0.1 vermıyor saçmalık yapıyor samsung bazen

6 ile 5.0 ile çok bir fark yok babamın a5 2016 resmen evrim geçirdi cihaz 5.1 ile çıktı kutudan aradan 1 2 ay sonra 6 7 tane arka arkaya güncelleme aldı sonuncusu da 6.0 vardı bakalım samsung 7.0 ile neler getirecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bana kalırsa a5 2016 7.0 alır ama samsung geç verir, 2017 yaza dogru haziran veya temmuz ayı içinde verebilir sürüm farklarında lolıpop 5.1 ile 6.0 mm çokta fark yok aralarında ztn
  • quote:

bana kalırsa a5 2016 7.0 alır ama samsung geç verir, 2017 yaza dogru haziran veya temmuz ayı içinde verebilir sürüm farklarında lolıpop 5.1 ile 6.0 mm çokta fark yok aralarında ztn

Alacak kesin milyarlar verdi adam sırf destek için

• A 2016 serisi 7.0 kdr alırlar sonra guncelleme destegi biter, 2017 serileri yolda A serinin onlarda 6.0.1 ile cıkar en fazla iki ust android guncellemesi gorur bitirir guncellemeyi abim, gelelim 7.0 guncellemede j serisine evet 7.0 alacaklar bana kalırsa; j7 2015, j7 2016, j5 2016, j7 prime, j5 prime olur
  • yılın sonuna aralığa dogru 5.1.1'den sonra 6.0.1 guncellemesi alacak geriye kalan j serisi ise; j1 (2016), j3 (2016), j2 (düşük ihtimal alması ama guncelleme alabilme ihtimali var)
  • quote:

yılın sonuna aralığa dogru 5.1.1'den sonra 6.0.1 guncellemesi alacak geriye kalan j serisi ise; j1 (2016), j3 (2016), j2 (düşük ihtimal alması ama guncelleme alabilme ihtimali var)

Bi prof bulup note 7 6.0 romu attırtsak fena olmaz

Ulan sende rahatlardın bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-78790BCA0 -- 1 Kasım 2016; 19:38:55 >
  • ahahaha
  • quote:

ahahaha

Şöyle bize bilgili bi insan lazım rom atıverecek veya samsung güncelleme getirecek yoksa biz yerimizde duramayacaz

• anladım ileride goren olursa yardım eder umarım baksana abim samsungun orıjınal sammobile sitesinden yazılım indirirken baya bekliyoruz 4-6 saatte gibi surede geç indiriyor stock romları ve forumda gezerken s7 konusunda birisi paylasmıs yeni bi site keşfettim mukemmel ideal surede hızlı indirme imkanı sunuyor stock rom samsung telefonlara firmware her model var hemen hemen işine muhakkak yarar odınle falan ugrasıyorsan buradan indir

link; http://updato.com/firmware-archive-select-model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 3 Kasım 2016; 0:40:53 >

• quote:

anladım ileride goren olursa yardım eder umarım baksana abim samsungun orıjınal sammobile sitesinden yazılım indirirken baya bekliyoruz 4-6 saatte gibi surede geç indiriyor stock romları ve forumda gezerken s7 konusunda birisi paylasmıs yeni bi site keşfettim mukemmel ideal surede hızlı indirme imkanı sunuyor stock rom samsung telefonlara firmware her model var hemen hemen işine muhakkak yarar odınle falan ugrasıyorsan buradan indir

link; http://updato.com/firmware-archive-select-model

5.1 yetiyor şuanlık ihtiyaç yok gibi mecbur kalmadıkça rom root işlerine bulaşmayacam sıkıntı çıkar aksilik falan olur allah korusun

• yani bende onu diuorum bnm telefon sebeke gitmesi sonucu stock rom ve root isine girmem birde 6.0.1 gelene kdr devam 5.1.1 ile

• quote:

yani bende onu diuorum bnm telefon sebeke gitmesi sonucu stock rom ve root isine girmem birde 6.0.1 gelene kdr devam 5.1.1 ile

Aynen 5.1 zaten baya iyi

• sabır etmek en iyi erdemlilik abim

• quote:

sabır etmek en iyi erdemlilik abim

Benim adıma boşuana erdem koymamışlar

• ahaha ismini bılmeden abim direk isim vermiş olduk üstüne bastın memnun musun peki şuan telefonundan ?
  • quote:

ahaha ismini bılmeden abim direk isim vermiş olduk üstüne bastın memnun musun peki şuan telefonundan ?

Tam ismin degil zaten baya memmunum generallerin hızını ezer bu telefonlar valla
    Şarj dayanıklılığı falan bir iyi bir iyi

Hocam ilk aylarda bazen takılma oluyor 1 2 ay içerisinde yazılım tam telefona oturuyor baya iyi oluyor ondan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-78790BCA0 -- 3 Kasım 2016; 18:41:34 >

• zamanla düzeltme guncellemeleri yollar ztn 5.1.1 üzerine performans hata gıderme guncellemeleri falan abim benim için muhım olan 3 şey akıllı telefonda 1- bataryada şarj günü kurtaracak 2- uygulama içi performans çokta kötü olmayacak 3- tlfnda kasası ve ekran dayanıklılıgı kötü olmamalıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 3 Kasım 2016; 19:32:44 >
  • muhammet alicim bak bakalım guncelleme gorunuyor senın telefona kontrol et ayarlarından yazılım guncellemeye sammobile samsung firmware sitesine j120f modeli turkey için guncelleme düşmüş 5.1.1 ama guvenlık ve performans guncellemesidir bu
  • SS attım j1 2016 güncelleme kanıt
    SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 3 Kasım 2016; 19:45:10 >
  • quote:

zamanla düzeltme guncellemeleri yollar ztn 5.1.1 üzerine performans hata gıderme guncellemeleri falan abim benim için muhım olan 3 şey akıllı telefonda 1- bataryada şarj günü kurtaracak 2- uygulama içi performans çokta kötü olmayacak 3- tlfnda kasası ve ekran dayanıklılıgı kötü olmamalıdır

Kütük gibi saglam da olmasın aynı nokia 603 gibi

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.