Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
1
Favori
38.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bakalım inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet abim kndi ıstegımle aldm gittim inceledim kasası şık duruyordu elime iyi geldi kasa boyu, hızı iyiydi en az yarım saat kurcaladım falan orada alırken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 31 Ekim 2016; 18:17:21 >
  • irfannnbyrk kullanıcısına yanıt
    garantisi varmıydı hocam ?
  • Yavv tmm s*tir edin 6.0 ı zaten cikmassa cyanogenmod var. Eski telefonlara o yuzden bayiliyorum. Rom at twrp yukle falan cok zevkli isler. Neyse zaten benim ikinci tlefon kapot oldu. Zenfone 6 rom atayim dedim tlefon coktu acilmadi. Sansliyim ki 50tl masrafi var. Bu tlefoncularda cok serefsiz yavv 250tl masrafi yavv bi s*tir git. Tlefon zaten 600tl o parayi sana vercegime gider yeni alirim. Servise goturdum adam 50tl ver aksama gel al dedi yav boyle bise yok arkadas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilotaFerrari -- 31 Ekim 2016; 18:56:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

evet abim kndi ıstegımle aldm gittim inceledim kasası şık duruyordu elime iyi geldi kasa boyu, hızı iyiydi en az yarım saat kurcaladım falan orada alırken

Baya incelemişsiniz anlaşılan

• quote:

Orijinalden alıntı: GamerX53

Yavv tmm s*tir edin 6.0 ı zaten cikmassa cyanogenmod var. Eski telefonlara o yuzden bayiliyorum. Rom at twrp yukle falan cok zevkli isler. Neyse zaten benim ikinci tlefon kapot oldu. Zenfone 6 rom atayim dedim tlefon coktu acilmadi. Sansliyim ki 50tl masrafi var. Bu tlefoncularda cok serefsiz yavv 250tl masrafi yavv bi s*tir git. Tlefon zaten 600tl o parayi sana vercegime gider yeni alirim. Servise goturdum adam 50tl ver aksama gel al dedi yav boyle bise yok arkadas

İste hocam anlamıyorsunuz galiba ya durup duran şeyi bozarsak

• öyle 5 dakıkalık kararla almam ztn en az 20 dakıka falan ıncelemem lazım ki herseyini rahat ogreneyim sıkıntısı vs varmı yokmu abim o an nakit 420 lıram vardı 380 aldım işte duos modeli
  • arkadaş kufur yok uyarım son (ban verebilirim) kufur yok muhammet alicim az sakin ol içinde tut kufurunu buralara yazılı kufur verme her neyse rom mom işlerinde telefonunuz bozulacaksa kurcalamayın custom rom falan tecrubelıysenız ugrasın ama makıneyı brick etmeyin iyiliğiniz için diyorum
  • quote:

arkadaş kufur yok uyarım son (ban verebilirim) kufur yok muhammet alicim az sakin ol içinde tut kufurunu buralara yazılı kufur verme her neyse rom mom işlerinde telefonunuz bozulacaksa kurcalamayın custom rom falan tecrubelıysenız ugrasın ama makıneyı brick etmeyin iyiliğiniz için diyorum

Aynen hafife alıyorlar rom root işini

• quote:

öyle 5 dakıkalık kararla almam ztn en az 20 dakıka falan ıncelemem lazım ki herseyini rahat ogreneyim sıkıntısı vs varmı yokmu abim o an nakit 420 lıram vardı 380 aldım işte duos modeli

1 dk da karar verdim arayüzü gördügümle tamam dedim baya da iyi çıktı bana göre arayüz ü gördügümle bitti

• iyi bakalim

• erentpl kullanıcısına yanıt
    kardeşim gerçekten özür dilerim sinirlendim biraz telefonculara. ama öyle değil mi abicim telefonun var 50tl masrafı sen bana 250tl masrafı var anakartı değişecek diyosun. ALLAH TAN gerizekalıda değilim anakartın yanmadığını biliyorum. anakart yansa telefon hiç açılmaz zaten. neyse boşverin.
  • özrün kabul yalnızca sinirde haddi aşma yeterli abim, bazı sahtekarlar oyle evet haksız degılsın o konuda telefonculara dıkkat etmelısın o tuzaklara dusme para cok ısteyenlerden
  • abim smart manageri denedim apk atmıstın hani, uyumlu degıl dedı bnm telefon yuklemeue calıstım
  • erentpl kullanıcısına yanıt
    kanka bizim adroid ban yedi galiba :D :D :D neysede android 6.0 kesin gelecek j1 2016 ya o tamam. da acaba 7.0 gelir mi. ha 7.0 gelir şöyle gelir cyanogenmod gibi custom rom atarsın. bence samsung 7.0 da desteği keser
  • bende fark ettim adroid sessiz 4 gun ceza yemıs megerse, 7.0 almaz sanmıyorum j1 2016, 6.0 alacaktır ha o custom rom 7.0 cıkarma ıhtımalleri var
  • @adroid in yan hesabıyım ben bir gün bile dh sız olmaz arkadaş

Kısaca @adroid im ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-78790BCA0 -- 1 Kasım 2016; 16:22:17 >
  • ahahaha ilahi abim durduramıyorsun o zmn fren yap senın verdıgın o apk smart manager yukleyeyım dedım uyumsuz dedi nıye hata verdi ki
  • quote:

abim smart manageri denedim apk atmıstın hani, uyumlu degıl dedı bnm telefon yuklemeue calıstım

Vaybe hocam demekki her uygulama yüklenmiyor o cihazda android 7.0 ı falan göremessin söyleyim max 6.0 alır benimki arda kalmış bi model ne olcagı belli değil

• demek ki samsung onlemını almıs 6.0 alacagız ama inan ne zamana Allah buyuk j2 2015 ile j1 2016 aynı anakart ve donanım ozellıklerde j1 (16) 6.0.1 alıyor ama j2 6.0.1 vermıyor saçmalık yapıyor samsung bazen
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.