Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY GRAND PRİME PRO(J2 2018)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SAMSUNG GALAXY GRAND PRİME PRO(J2 2018)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankebut34_57 -- 2 Şubat 2018; 10:53:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Harika telefon

• Arkadaşlar bu cihazın ekran çözünürlüğü nasıl bakıldığında pikseller sayılıyormu ? HD bile değil sanırım ekranı.
  • Asus Zenfon 4 den geçiş yapmayı düşünüyorum.
    Alıp kullananlar memnun mu ?
  • nejatb N kullanıcısına yanıt
    Geç oldu ama evet memnunum. 1,5 gb RAM için performansı oldukça iyi. Hemen her oyunu oynatıyor. Ağır oyunları low grafikte tabi.

• Telefonu ben yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve oldukça memnunum. Donma ve yavaşlama gibi sorunlarla karşılaşmadım. Bataryası halen yeni gibi, bana 2 gün dayanıyor. Genelde müzik dinlmeyi çok seven biri olarak, telefonda en çok müzik ve radyoyu kullanıyorum. Diğer olarak, Wifi internet, Whatsap ve Youtube'u sık sık kullanıyorum. Oyın sevmediğim için oyun konusunda bilgim yoktur. Kısacası telefon işimi gördüğü için rahatlıkla memnunum. Uzun yıllar boyı ömrü bitmedikçe değiştirmeyeceğim.

• Kadıköy taraflarlarında olup imei işlerinden anlayan ücret karşılığı yardımcı olacak biri lazım, yabancı arkımı yönlendireceğim bana pm atsın, teşekkürler. Tel galaxy j2 pro sm/j250f/DS

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.